Lista Rzeczoznawców Samochodowych

Lista osób, które uzyskały Certyfikaty Rzeczoznawców Samochodowych w Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców Polskiego Związku Motorowego.

(Stan w dniu 28 lipca 2022r.)

Nr certyfikatu

Nazwisko i imię

Miejscowość

Data ważności certyfikatu

001/VII

NOWAK JAN 

01-159          

Warszawa   

14.12.2023

002/VII

FABJAŃSKI ALFRED

10-693

Olsztyn

24.09.2023

004/VII

SADOWY PIOTR

02-793

Warszawa

09.12.2023

011/VII

NIWA MARIUSZ

51-520       

Wrocław

17.08.2023

016/VII

ZBROJA LESZEK

03-005       

Warszawa

17.07.2023

017/VII

ZYDOROWICZ PIOTR

54-139       

Wrocław

17.08.2023

018/VII

ŻYSZKOWSKI JERZY

96-115       

Nowy Kawęczyn

28.06.2023

020/VII

STACHYRA ANDRZEJ

02-904       

Warszawa

26.07.2023

026/VII

KASPRZYK JULIAN

48-300       

Nysa

14.10.2023

027/V

POMORSKI  JERZY

02-830       

Warszawa

14.10.2022

028/VII

SKORUPSKI TADEUSZ

95-080       

Tuszyn

05.10.2023

029/VII

ROJEWSKI ANDRZEJ

50-241       

Wrocław

17.08.2023

034/VII

SIEMIENIUK MARIUSZ

45-862       

Opole

10.07.2023

035/VII

POTAPIUK ALFRED

13-100       

Nidzica

26.07.2023

038/VI

ŁUŻNY ANDRZEJ

70-424

Szczecin

16.10.2022

063/III

SKALSKI JANUSZ

06-300

Przasnysz

5/31/24

064/VII

TUCHOLSKI ANTONI

02-942        

Warszawa

4/16/25

072/VII

KĘSKA ROMAN

72-003

Wołczkowo k/Szczecina

4/11/25

080/VII

CIECHAŃSKI RYSZARD

02-382

Warszawa

22.03.2024

087/VII

DOMAŃSKI WŁODZIMIERZ

28-100

Busko Zdrój

9/2/24

088/VII

CICHOŃ JACENTY

27-200

Starachowice

1/20/25

095/VII

GROMADZKI KRZYSZTOF 

33-100       

Tarnów

01.02.2024

097/VII

DZIK FRANCISZEK

31-303       

Kraków

23.05.2024

095/VII

GROMADZKI KRZYSZTOF 

33-100

Tarnów

01.02.2024

102/VII

KORCZYKOWSKI LUCJAN

35-103       

Rzeszów

22.04.2024

103/VII

KIEĆ JAN

33-170       

Tuchów

22.04.2024

107/VII

GĘBIŚ PIOTR

33-131       

Łęg Tarnowski

23.05.2024

112/VII

PETRYK GRZEGORZ

38-500       

Sanok

17.06.2024

113/VII

NOWAK STANISŁAW

38-300       

Gorlice

26.06.2024

114/VII

SKRZYPCZYK DARIUSZ

01-355       

Warszawa

21.03.2024

119/VII

BANASIK ARKADIUSZ

05-400       

Otwock

05.06.2024

120/VII

BODZIONY JACEK

43-200       

Pszczyna

17.06.2024

121/VII

KAŁWA DARIUSZ

26-026      

Morawica

6/5/24

123/VI

SZARZYŃSKI  TOMASZ

22-400       

Zamość

17.12.2022

137/VII

KARBOWSKI LESZEK

05-420      

Józefów

6/19/25

156/VI

REJMAN  WIESŁAW

44-120       

Pyskowice

9/2/24

162/VII

ZAŃ  JÓZEF

23-400       

Biłgoraj

6/16/25

164/VII

JAROSZ  ANDRZEJ

22-400        

Zamość

6/16/25

170/VI

GROBELNY KRZYSZTOF

97-300

Piotrków Tryb.

09.12.2023

174/VII

KRZESZOWIEC  JÓZEF

22-100         

Chełm

6/16/25

183/VII

KOT ADAM

21-300       

Radzyń Podlaski

4/6/25

185/VI

RATAJCZAK BOGDAN

88-400

Żnin

19.11.2022

186/IV

WYZNAKIEWICZ PAWEŁ

31-063

Kraków

5/24/25

187/VI

FILIPEK ADAM

30-638       

Kraków

22.04.2024

193/VI

MAZEK ADAM

05-092 

Łomianki

19.11.2022

203/VII

NOWICKI MIROSŁAW

95-060       

Brzeziny

7/28/25

209/VI

ŻAAK MARCIN

41-215      

Sosnowiec

28.05.2023

210/VI

CIURAJ TADEUSZ

07-200

Wyszków

19.11.2022

212/VI

SZYBKA WOJCIECH

91-498       

Łódź

16.10.2022

226/V

LUBOWICZ JANUSZ

02-904

Warszawa

27.07.2023

227/VI

DĄBROWSKI KRZYSZTOF

01-806

Warszawa

22.10.2023

232/V

DOBROWOLSKI DARIUSZ

21-025

Niemce

11/25/24

235/VI

JAWOROWICZ ANDRZEJ

00-687       

Warszawa

23.02.2023

236/VI 

SZAFRAŃSKI PIOTR

27-200

Starachowice

22.10.2023

238/VI

BIJAK LESZEK

41-303       

Dąbrowa  Górnicza

11.01.2023

240/VI

TRONINA ZDZISŁAW

41-902       

Bytom

11.01.2023

243/V

STELMACH WOJCIECH

42-256

Przymiłowice

19.11.2022

248/VI

PAMUŁA MIECZYSŁAW

41-909       

Bytom

11.01.2023

251/VI

TURA MIECZYSŁAW

43-600       

Jaworzno

11.01.2023

255/VI

BUKOWSKI MAREK

40-575       

Katowice

11.01.2023

259/VI

PIEKIEŁKO ANDRZEJ

44-200       

Rybnik

11.01.2023

264/VI

KULAWIAK WOJCIECH

41-200       

Sosnowiec

11.01.2023

267/VI

JESIEŃ KRZYSZTOF

44-330      

Jastrzębie  Zdrój

11.01.2023

268/VI

LEWANDOWSKI ANDRZEJ

34-100       

Wadowice

11.01.2023

271/VI

DZIECIUCH MARIAN

44-100       

Gliwice

11.01.2023

279/VI

KLUS ADAM

41-500       

Chorzów

11.01.2023

280/VI

WINCOWSKI GRZEGORZ

41-400       

Mysłowice

11.01.2023

283/VI

PESZAK JANUSZ

40-064             

Katowice  

11.01.2023

288/VI

KULESZA WOJCIECH

80-463        

Gdańsk

10.01.2023

299/VI

SZCZEŚNIAK JANUSZ

02-786

Warszawa

15.07.2023

304/VI

CZAJKA SZCZEPAN

32-400

Myślenice

22.04.2024

307/VI

STEFAŃSKI STANISŁAW

16-400        

Suwałki

06.04.2023

322/VI

OSTASZEWSKI WŁODZIMIERZ

06-400

Ciechanów

24.09.2023

324/VI

GRZEGORZEK STANISŁAW

34-300        

Żywiec

28.05.2023

325/VI

STEC STANISŁAW

34-300        

Żywiec

28.05.2023

332/IV

STRUŚ MIECZYSŁAW

55-220

Chwałowice

22.04.2024

345/II

REDO PIOTR

15-561

Białystok

05.11.2022

356/VI

KSIĘŻOPOLSKI JACEK

02-933

Warszawa

09.12.2023

357/VI

PORADOWSKI WITOLD

012-560    

Warszawa

22.03.2024

367/IV

STAŚKIEWICZ ANDRZEJ

03-185        

Warszawa

09.12.2023

371/V

WIERNICKI STEFAN

99-400

Łowicz

9/2/24

373/V

SZURKOWSKI MACIEJ

66-001

Krępa

30.07.2022

374/VI

DULĘBA ROBERT

26-600        

Radom

7/23/24

379/VI

CIESIELSKI TOMASZ

62-200 

Gniezno

10/17/24

380/VI

BOBROWSKI STEFAN

62-200

Gniezno

10/17/24

381/VI

SZAFRANIAK JERZY

62-300

Września

10/17/24

386/VI

GRUSZCZYŃSKI STEFAN

86-005

Ciele

5/24/25

387/VI

JAGIELSKI DARIUSZ

73-222        

Rzecko

10/4/24

390/VI

FRĄSZCZAK KRZYSZTOF

63-300         

Pleszew

10/4/24

391/VI

OWCZARZ MIROSŁAW

81-094         

Gdynia

11/7/24

392/VI

KĘDZIERSKI WIESŁAW

03-126         

Warszawa

12/13/24

393/VI

WITKIEWICZ MARCIN

83-110         

Tczew

11/7/24

395/VI

WOJTAŚ JAROSŁAW

08-430         

Żelechów

2/14/25

405/VI

POWICHROWSKI GRZEGORZ

05-530

Góra Kalwaria

6/30/25

406/VI

SZYDŁOWSKI MARCIN

05-530

Krzaki Czaplinowskie

6/30/25

408/V

ALBRECHT WOJCIECH

30-042

Kraków

22.10.2023

410/V

BĄBOS JACEK

97-217          

Lubochnia  Dworska

28.07.2022

414/V

REITER  FRANCISZEK

83-334          

Miechucino

23.02.2023

416/V

LITWIŃSKI KRZYSZTOF

01-498          

Warszawa

23.02.2023

418/V

JÓZEFOWICZ ROMAN

32-650          

Kęty

19.12.2022

419/V

KRZEWSKI MACIEJ

41-412          

Mysłowice

19.12.2022

420/V

PECHTA STANISŁAW

43-374          

Buczkowice

19.12.2022

421/V

ŚWIĄTKOWSKI MAREK

41-400          

Mysłowice

19.12.2022

422/V

SOŁTYS HUBERT

03-287

Warszawa

24.09.2023

428/V

ZINKOWSKI WITOLD

03-134         

Warszawa

06.04.2023

434/V

MALEWICZ KRZYSZTOF

45-267         

Opole

24.09.2023

439/V

LIMAN TOMASZ

64-300          

Nowy  Tomyśl

22.10.2023

440/V

KURNIK TOMASZ

30-838          

Kraków

13.10.2023

441/V

BUDWEIL  JACEK

30-201        

Kraków

27.01.2024

449/V

SURÓWKA ANDRZEJ

30-898          

Kraków

23.05.2024

451/V

STĘPIEŃ  JERZY

32-700          

Bochnia

6/19/24

453/V

GISZTER MARIUSZ

62-420         

Strzałkowo

7/22/24

454V

SZULC  MARIUSZ

25-731         

Kielce

6/19/24

459/V

KĘSICKI JAROSŁAW

95-200

Pabianice

11/25/24

466/IV

AKIMOWICZ SŁAWOMIR

05-135

Wieliszew

10/26/24

467/IV

MALINOWSKI PAWEŁ

12-100

Szczytno

2/14/25

477/II

JURKOWSKI PIOTR

85-451

Bydgoszcz

30.07.2022

480/V

ZBRZESKI  KRZYSZTOF

05-091         

Ząbki

6/30/25

484/IV 

KOSIL MACIEJ

03-128

Warszawa

19.11.2022

487/IV

KAŹMIERCZAK STANISŁAW

09-522

Dobrzyków

19.11.2022

491/IV

KLAUSA  KRZYSZTOF

41-800         

Zabrze

17.12.2022

493/IV

RAINER  ANDRZEJ

37-400         

Nisko-Zarzecze

17.12.2022

496/IV

NALESZKIEWICZ MIKOŁAJ

05-092        

Łomianki

08.04.2023

497/IV

KLIMKIEWICZ MICHAŁ

88-100

Inowrocław

28.05.2023

498/IV

WYCZLING KRZYSZTOF

34-400

Nowy Targ

28.05.2023

502/IV

ORŁOWSKI WIESŁAW

54-820

Wrocław

22.10.2023

509/IV

CZERW TOMASZ

30-690

Kraków

27.01.2024

511/IV

KUBATEK PIOTR

30-837

Kraków

1/20/25

515/IV

BARANOWSKI ROMUALD

09-400          

Płock

9/24/24

516/IV

DANIŁ MICHAŁ

21-107          

Serniki

26.06.2024

523/IV

KOŚMIEJA MAREK

62-052          

Komorniki

1/20/25

526/IV

DEPTUŚ WIESŁAW

22-300          

Krasnystaw

12/11/24

527/III

BORCZUCH MARCIN

85-309

Bydgoszcz

28.05.2023

528/IV

DUDKIEWICZ MICHAŁ

64-130         

Rydzyna

1/20/25

530/IV

LIPIŃSKI KRZYSZTOF

75-587

Koszalin

5/3/25

531/IV

HALIŃSKI ROBERT

72-003

Dobra

5/3/25

534/IV

CZEKAJ SEBASTIAN

01-470

Warszawa

6/30/25

537/III

FIJAŁKOWSKI KRZYSZTOF

02-571

Warszawa

23.02.2023

541/III

CZECH ROBERT

44-370         

Pszów

17.12.2022

542/III

ROKICIŃSKI PAWEŁ

43-300         

Bielsko-Biała

17.12.2022

543/III

PŁAWECKI PAWEŁ

43-200         

Pszczyna

17.12.2022

544/III

SANDER PRZEMYSŁAW

21-040         

Świdnik

17.12.2022

548/II

NOWAK KRZYSZTOF

85-307

Bydgoszcz

7/7/24

549/III

BARYGA DANIEL

05-420

Józefów

28.05.2023

550/III

JAKUBIAK MAREK

05-250

Cegielnia

5/31/24

551/III

ŻYSZKOWSKI ADAM

96-115         

Nowy Kawęczyn

14.05.2023

552/II I

HOŁOWIAK GRZEGORZ

50-242

Wrocław

27.07.2023

553/III

DRAPAŁA MAREK

05-504

Henryków-Urocze

2/14/25

554/III

CUPIAŁ MARIUSZ

31-318         

Kraków

31.07.2023

555/III

WAKUŁA JACEK

42-713         

Kochanowice

31.07.2023

556/II

CISOWSKI SEBASTIAN

05-500         

Piaseczno

09.12.2023

559/III

BŁOCHOWIAK MAREK

60-103

Poznań

9/2/24

560/III

DZIK MATEUSZ

31-303         

Kraków

20.04.2024

561/III

STRZELECKI SŁAWOMIR

87-600

Lipno

11/25/24

562/III

SICHNIEWICZ PAWEŁ

05-520         

Konstancin Jeziorna

6/1/24

563/III

RUSEK RADOSŁAW

26-630        

Jedlnia Letnisko

6/19/24

565/III

STAŃCZYK ROBERT

20-439         

Lublin

7/7/24

568/III

KARCZ KONRAD

04-987         

Warszawa

12/13/24

570/III

OLEŃSKI KRZYSZTOF

02-319         

Warszawa

11/17/24

571/III

BORAWSKI MAREK

09-100         

Płońsk

11/25/24

574/III

KOWCUN TOMASZ

73-110

Stargard

5/24/25

576/II

CHMIELEWSKI MICHAŁ

85-817

Bydgoszcz

28.05.2023

578/III

ŚPIKOWSKI TOMASZ

98-220

Zduńska Wola

7/28/25

579/II

JASZEWSKI PIOTR

04-226

Warszawa

16.10.2022

580/II

MULARSKA ELŻBIETA

05-600

Grójec

16.10.2022

582/II

WOŹNIEWICZ JAROSŁAW

60-153

Poznań

03.05.2023

583/II

CHOLEWIŃSKI MAREK

44-100

Gliwice

14.12.2022

584/II

WOLWOWICZ TOMASZ

41-902

Bytom

14.12.2022

585/II

GRUCA JÓZEF

32-060

Liszki

14.12.2022

586/II

ROK MIKOŁAJ

43-100

Tychy

08.04.2023

587/II

PIERSA GRACJAN

05-120 

Legionowo

08.04.2023

588/II

WOŹNIAK KAROL

62-872

Stobno Siódme

04.05.2023

590/II

OSIADACZ ALEKSNADER

73-110

Stargard

24.09.2023

593/II

ŁUCZYŃKI KRZYSZTOF

02-496

Warszawa

27.07.2023

595/II

GROMALA KRZYSZTOF

48-340

Głuchołazy

12.11.2023

598/II

STAWICKI MACIEJ

06-400

Ciechanów

15.12.2023

599/II

GŁODOWICZ MARCIN

68-200

Żary

18.01.2024

601/II

KONCZEREWICZ KAMIL

17-300

Siemiatycze

28.05.2024

602/II

JELAK GRZEGORZ

63-040

Nowe Miasto nad Wartą

7/7/24

603/II

MAŃKO ŁUKASZ

20-819

Lublin

7/7/24

604/II

PASTWA KONRAD

26-600

Radom

6/19/24

606/II

ŁĄCZYŃSKI ARTUR

06-400

Ciechanów

9/2/24

607/II

MĄKA WOJCIECH

02-384

Warszawa

8/9/24

608/II

WILK BARTŁOMIEJ

26-900

Kozienice

10/4/24

609/II

KISZCZAK ADAM

21-050

Piaski

11/25/24

610/II

WIECZORKOWSKI ARTUR

62-240

Trzemeszno

10/17/24

613/II

BZDON TOMASZ

42-202

Częstochowa

6/18/25

614/II

DĄBROWSKI JAROSŁAW

86-022

Borówno

5/24/25

617/II

GRZYBOWSKI RAFAŁ

05-082

Stare Babice

6/18/25

618/II

KONIECZNY KAMIL

32-250

Charsznica

7/30/25

619/II

SOKOŁOWSKI WOJCIECH

15-181

Białystok

7/30/25

620

NASKRĘT WOJCIECH

62-052

Komorniki

30.07.2022

621

MACHURA JACEK

42-400

Zawiercie

19.09.2022

622

BIJAK RAFAŁ

41-303

Dąbrowa Górnicza

19.09.2022

623

SZELĄG PIOTR

34-326

Pietrzykowice

05.11.2022

624

KAMIŃSKI MICHAŁ

32-640

Łowiczki

05.11.2022

625

ZINKOWSKI TEODOR

59-800

Lubań

19.11.2022

627

KRÓLAK TOMASZ

60-685

Poznań

23.02.2023

628

SULECKI MARCIN

87-100

Toruń

24.06.2023

629

ŻUROWSKI ROMAN

42-512

Psary

24.06.2023

630

KOPYŚĆ MARCIN

37-450

Stalowa Wola

24.06.2023

631

TRZCIŃSKI KRZYSZTOF

03-922

Warszawa

22.10.2023

634

SKUPIEŃ BARTOSZ

00-713

Warszawa

22.03.2024

636

WIERZEJSKI WIESŁAW

08-111

Krzesk-Królowa Niwa

5/31/24

638

MUSIŃSKI MICHAŁ

01-361

Warszawa

9/2/24

639

PALUCH MARCIN

31-463

Kraków

1/20/25

640

PIECZARA JAKUB

31-709

Kraków

4/11/25

641

LESZKE PAWEŁ

02-496

Warszawa

4/11/25

642

PIÓRKOWSKI PIOTR

05-825

Grodzisk Maz.

6/30/25