Kadry narodowe

Kadra narodowa w sporcie samochodowym na 2020 r.

1.

Alejski

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

2.

Andrzejewski

Jarosław

Stowarzyszenie Grupa4x4

senior

3.

Antoszewski

Jan

Automobilklub Wielkopolski

senior

4.

Banaś

Andrzej

Automobilklub Krakowski

senior

5.

Baran

Roman

Automobilklub Rzeszowski

senior

6.

Baranowski

Tomasz

Automobiklub Polski

senior

7.

Bartkowiak

Mateusz

Automobiklub Wielkopolski

senior

8.

Baśkiewicz

Dariusz

Automobilklub Inowrocławski

senior

9.

Berdys

Rafał

Automobilklub Wielkopolski

senior

11.

Białkowski

Tomasz

Automobilklub Inowrocławski

senior

10.

Białowąs

Piotr

Automobiklub Polski

senior

12.

Biela

Konrad

Auto Moto Klub Limanowa

senior

13.

Binięda

Adam

Automobilklub Warmiński

senior

14.

Boba

Bartłomiej

Automobilklub Krakowski

senior

15.

Bolek

Kamil

Automobilklub Cieszyński

senior

16.

Bonder

Grzegorz

Automobilklub Polski

senior

17.

Borczyk

Arkadiusz

Automobilklub Małopolski

senior

18.

Borek

Dawid

Automobiklub Wielkopolski

senior

19.

Bougsiaa

Adam

Automobilklub Orski

senior

20.

Brakowiecki

Piotr

Automobilklub Rzemieślnik

senior

21.

Brzeziński

Jakub

Automobilklub Polski

senior

22.

Budzyński

Piotr

Automobilklub Lubelski Sport

senior

23.

Burkat

Dariusz

Automobilklub Polski

senior

24.

Byśkiniewicz

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

25.

Celiński

Marcin

Automobilklub Polski

senior

26.

Chojnacki

Jacek

Automobiklub Rzemieślnik

senior

27.

Chronowski

Rafał

EAA

senior

28.

Chuchała

Wojciech

Automobilklub Polski

senior

29.

Cichopek

Jacek

Automobilklub Wielkopolski

senior

30.

Cieślak

Szymon

Automobilklub Zamkowy

senior

31.

Ciupka

Ryszard

Automobilklub Polski

senior

32.

Curyło

Tomasz

Automobilklub Krakowski

senior

33.

Cywiński

Maciej

Automobilklub Rzemieslnik

senior

34.

Czarnecki

Robert

Automobilklub Rzemieslnik

senior

35.

Dachowski

Grzegorz

Automobilklub Galicyjski

senior

36.

Domżała

Aron

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

37.

Dopierała

Marcin

Auto Moto Klub Wrocławski

senior

38.

Drahan

Paweł

Automobilklub Sudecki

senior

39.

Dreszer

Maciej

Automobilklub Wielkopolski

senior

52.

Gąsior

Sebastian

Automobilklub Beskidzki

senior

40.

Dudziński

Konrad

Olsztyński Klub Rajdowy

senior

41.

Dymurski

Daniel

Automobilklub Rallyland

senior

42.

Kotarba

Zbigniew

Automobilklub Biecki

senior

43.

Fliśnik

Tomasz

Automobilklub Krakowski

senior

44.

Frączek

Paweł

Automobilklub Małopolski

senior

45.

Gabryś

Zbigniew

Automobilklub Krakowski

senior

46.

Gaciarz

Marcin

Automobilklub Śląski

senior

47.

Gagacki

Marcin

Stowarzyszenie OPONEO Motorsport

senior

48.

Gajowiak

Marek

Automobilklub Rzemieslnik

senior

49.

Galle

Mateusz

Automobilklub Częstochowski

senior

50.

Gargas

Tadeusz

Automobilklub Biecki

senior

51.

Gazda

Błażej

G4 Sport Club

senior

53.

Gerber

Jakub

Automobilklub Polski

senior

54.

Goczał

Michał

Automobilklub Krakowski

senior

55.

Gospodarczyk

Szymon

Automobilklub Polski

senior

56.

Goździewicz

Wojciech

ŁZM Motorsport Klub

senior

57.

Grajek

Włodzimierz

Automobilklub Wielkopolski

senior

58.

Gryc

Tomasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

59.

Grzelecki

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

60.

Grzelewski

Marcin

Automobilklub Polski

senior

61.

Grzyb

Grzegorz

Stowarzyszenie Speedstar

senior

62.

Grzyb

Janusz

Automobilklub Kielecki

senior

63.

Grzybowski

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

64.

Gwiazda

Łukasz

Automobilklub Rzeszowski

senior

65.

Habaj

Łukasz

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice

senior

66.

Łyszkowicz

Tomasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

67.

Heller

Kamil

Automobilklub Krakowski

senior

68.

Rudzki

Piotr

Automobilklub Leszczyński

senior

69.

Hołowczyc

Krzysztof

Automobilklub Polski

senior

70.

Horodeński

Michał

Automobilklub Rzemieślnik

senior

71.

Hundla

Robert

Automobilklub Krakowski

senior

72.

Idźkowski

Bartosz

Automobilklub Nowomiejski

senior

73.

Jabłoński

Szymon

Automobilklub Polski

junior

74.

Jakubiak

Grzegorz

Automobilklub Wielkopolski

senior

75.

Jandrowicz

Janusz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

76.

Jania

Janusz

Automobilklub Rzeszowski

senior

77.

Janiak

Łukasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

78.

Janosz

Artur

Automobilklub Rzemieślnik

senior

79.

Jaros

Adam

TMSM Sparta Wrocław

senior

80.

Jedliński

Marcin

Automobilklub Rzeszowski

senior

81.

Jurecki

Jacek

Automobilklub Beskidzki

senior

82.

Jurgała

Michał

Automobilklub Galicyjski

senior

83.

Kabaciński

Łukasz

Automobilklub Oorski

senior

84.

Kacperek

Marcin

Automobilklub Wielkopolski

senior

85.

Kaczmarek

Marek

Automobilklub Rzemieślnik

senior

86.

Kajetanowicz

Kajetan

Automobilklub Polski

senior

87.

Karolczyk

Michał

Automobilklub Śląski

senior

88.

Kasina

Michał

Automobilklub Zamkowy

senior

89.

Kasperczyk

Tomasz

Automobilklub Beskidzki

senior

90.

Kaźmierak

Sławomir

Automobilklub Lubelski Sport

senior

91.

Kępka

Maciej

Automobilklub Śląski

senior

92.

Kiepura

Piotr

Automobilklub Częstochowski

senior

93

Kołakowski

Sebastian

Automobilklub „Rzemieślnik” Warszawa

senior

94.

Kołtun

Jarosław

Automobilklub Lubelski Sport

senior

95.

Konczak

Grzegorz

Automobilklub Polski

senior

96.

Kordecki

Radosław

Automobilklub Wielkopolski

senior

97.

Kotarba

Łukasz

Automobilklub Galicyjski

senior

98.

Kotarba

Tomasz

Automobilklub Galicyjski

senior

99.

Kowalczyk

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

junior

100.

Kowner

Piotr

Automobilklub Wielkopolski

senior

101.

Koza

Tomasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

102.

Kozdroń

Kamil

Automobilklub Galicyjski

senior

103.

Kozieł

Bartosz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

104.

Krawiec

Bartosz

Automobilklub Galicyjski

senior

105.

Krysiak

Paweł

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej

senior

106.

Krzysiak

Daniel

Automobilklub Polski

senior

107.

Kubica

Robert

Automobilklub Polski

senior

108.

Kubiczek

Marek

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

109.

Kubit

Gabriel

Automobilklub Biecki

senior

110.

Kuchar

Tomasz

Automobilklub Rallyland

senior

111.

Kufel

Robert

Polskie Stowarzyszenie Off Road

senior

112.

Kurdyś

Sławomir

Automobilklub Krakowski

senior

113.

Kurzeja

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

114.

Kurzętkowski

Marek

Automobilklub Wielkopolski

senior

115.

Kuśnierz

Michał

Automobilklub Orski

senior

116.

Lempert

Artur

Automobilklub Wielkopolski

senior

117.

Lempert

Marcin

Automobilklub Wielkopolski

senior

118.

Lewandowski

Andrzej

Automobilklub Wielkopolski

senior

119.

Lewandowski

Łukasz

Automobilklub Rzemieslnik

senior

120.

Lisowski

Mateusz

Automobilklub Polski

senior

121.

Litwinowicz

Damian

Automobilklub Wielkopolski

senior

122.

Lukas

Robert

Automobilklub Kielecki

senior

123.

Luty

Robert

Automobilklub Polski

senior

124.

Łaszkiewicz

Maciej

Automobilklub Wielkopolski

senior

125.

Łoza

Tomasz

Automobilklub Jurajski

senior

126.

Łukaszczyk

Szymon

Auto Moto Klub Limanowa

senior

127.

Łukaszyk

Jacek

Automobilklub Wielkopolski

senior

128.

Madej

Joanna

Automobilklub Orski

senior

129.

Madziara

Bartłomiej

Automobilklub Wielkopolski

senior

130.

Madziara

Jacek

Automobilklub Wielkopolski

senior

131.

Manejkowski

Maciej

Automobilklub Polski

senior

132.

Marczewski

Krzysztof

Automobilklub Zamkowy

senior

133.

Marczewski

Michał

Automobilklub Sudecki

senior

134.

Marczyk

Mikołaj

Automobilklub Polski

senior

135.

Markowski

Przemysław

Automobilklub Piaseczyński

senior

136.

Marton

Maciej

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

137.

Marton

Rafał

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

138.

Mączkowski

Wiktor

Automobilklub Nowomiejski

senior

139.

Mencel

Krzysztof

Automobilklub Wielkopolski

senior

140.

Miernik

Mirosław

Automobilklub Polski

senior

141.

Miękoś

Mariusz

Automobilklub Wielkopolski

senior

142.

Miklaszewski

Maciej

Automobilklub Krakowski

senior

143.

Mikulyszyn

Maciej

G4 Sport Club

senior

144.

Mirecki

Bartłomiej

Automobilklub Wielkopolski

senior

145.

Mitręga

Piotr

Automobilklub Polski

senior

146.

Molgo

Paweł

Automobilklub Rzemieślnik

senior

147.

Molicki

Witold H

Automobilklub Polski

senior

148.

Molicki

Witold M

Automobilklub Polski

senior

149.

Moliter

Jakub

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

150.

Morawiec

Tomasz

Automobilklub Krakowski

senior

151.

Mularczyk

Marek

Automobilklub Polski

senior

152.

Myszkier

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

153.

Niedbała

Krzysztof

Automobilklub Rzemieślnik

senior

154.

Nowak

Kamil

Automobilklub Śląski

senior

155.

Orzechowski

Leszek

Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski

senior

156.

Parys

Piotr

Automobilklub Wschodni

senior

157.

Paziewski

Bartosz

Automobilklub Kujawsko-Pomorski

senior

158.

Piec

Tomasz

Automobilklub Polski

senior

159.

Polak

Mariusz

Automobilklub Biecki

senior

160.

Polok

Jacek

Automobilklub Ziemi Tyskiej

senior

161.

Poloński

Dariusz

Automobilklub Śląski

senior

162.

Pryczek

Jacek

Automobilklub Polski

senior

163.

Pryczek

Michał

Automobilklub Polski

senior

164.

Przygoński

Jakub

Automobilklub Polski

senior

165.

Puciata

Adam

Automobilklub Orski

senior

166.

Pyra

Agnieszka

Automobilklub Orski

senior

167.

Pyra

Tomasz

Automobilklub Orski

senior

168.

Radomski

Maciej

 

 

169.

Ratajczyk

Michał

Automobilklub Królewski

senior

170.

Rawecki

Łukasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

171.

Rdest

Małgorzata

Automobilklub Rzemieślnik

senior

172.

Rogowski

Tymoteusz

Automobilklub Krakowski

senior

173.

Rogowski

Domosław

Automobilklub Krakowski

senior

174.

Rozwadowski

Sebastian

Automobilklub Warmiński

senior

175.

Rzadkosz

Paweł

Automobilklub Polski

senior

176.

Sakowska

Katarzyna

Autmobilklub Wielkopolski

senior

177.

Sałaciński

Arkadiusz

Automobilklub Polski

senior

178.

Sanecki

Paweł

Automobilklub Rzeszowski

senior

179.

Serafin

Kamil

Automobilklub Wielkopolski

senior

180.

Serafin

Maciej

Automobilklub Biecki

senior

181.

Siatkowski

Daniel

Stowarzyszenie Speedstar

senior

182.

Sitek

Łukasz

Automobilklub Cieszyński

senior

183.

Skrzypek

Jerzy

Automobilklub Lubelski Sport

senior

184.

Skwarek

Jarosław

Automobilklub Ziemi Tyskiej

senior

185.

Słobodzian

Marcin

Automobilklub Galicyjski

senior

186.

Sługocki

Robert

Automobilklub Krakowski

senior

187.

Smagała

Jerzy

Automobilklub Śląski

senior

188.

Soboń

Jacek

Automobilklub Piaseczyński

senior

189.

Sokulski

Igor

Automobilklub Rzemieślnik

senior

190.

Spentany

Jacek

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice

senior

191.

Staniszewski

Piotr

Automobilklub Rzemieślnik

senior

192.

Stocerz

Mirosław

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

193.

Stolarczyk

Łukasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

194.

Stopa

Filip

Automobilklub Krakowski

senior

195.

Struzik

Piotr

Automobilklub Wielkopolski

senior

196.

Strychalski

Sławomir

Automobilklub Polski

senior

197.

Sykucki

Qba

Automobilklub Wielkopolski

junior

198.

Syty

Damian

Automobilklub Beskidzki

senior

199.

Szablewski

Jakub

Automobilklub Leszczyński

junior

200.

Szatkowski

Piotr

Autmobilklub Królewski

senior

201.

Szczepaniak

Maciej

Stowarzyszenie G4 Sport Club

senior

202.

Szcześniak

Jędrzej

Automobilklub Królewski

senior

203.

Szeja

Marcin

Automobilklub Cieszyński

senior

204.

Szepieniec

Andrzej

Automobilklub Kielecki

senior

205.

Szkudlarek

Maciej

Automobilklub Wielkopolski

senior

206.

Szwagrzyk

Grzegorz

M-For Sport

senior

207.

Szymański

Janusz

Automobilklub Wielkopolski

senior

208.

Ślęczka

Rafał

Automobilklub Galicyjski

senior

209.

Śmiechowski

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

senior

210.

Światowski

Łukasz

Automobilklub Włocławski

senior

211.

Tochowicz

Michał

Automobilklub Beskidzki

senior

212.

Tomczak

Tomasz

Automobilklub Łódzki

senior

213.

Trela

Michał

Automobilklub Beskidzki

senior

214.

Tyszkiewicz

Łukasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

215.

Urbaniak

Karol

Automobilklub Polski

senior

216

Waliłko

Igor

Wallrav Racing Club

senior

217.

Wielgosz

Maciej

Automobilklub Rzemieślnik

senior

218.

Wierzbicki

Nikodem

Automobilklub Wielkopolski

junior

219.

Wilusz

Marcin

Autumobilklub Małopolski

senior

220.

Włosiński

Mariusz

Automobilklub Galicyjski

senior

221.

Wodziński

Andrzej

Automobilklub Rzemieślnik

senior

222.

Wojtunik

Adam

Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego

senior

223.

Wolski

Jakub

Automobilklub Śląski

senior

224.

Wróbel

Jakub

Automobilklub Galicyjski

senior

225.

Wróblewski

Kacper

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice

senior

226.

Wyszomirski

Jakub

Automobilklub „Rzemieślnik” Warszawa

senior

227.

Zabuski

Rafał

Auto Moto Klub Wrocławski

senior

228.

Zagórski

Krzysztof

Automobilklub Wielkopolski

senior

229.

Zaleski

Piotr

Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski

senior

230.

Zbroja

Tomasz

Automobilklub Krakowski

senior

 

 

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących
Lp. Nazwisko i imię Sport
Kadra szkoleniowa    
1. Wiesław Tymiński kartingowy
2. Dudka Lechosław kartingowy
3. Cieślak Marek żużlowy
4. Dobrucki Rafał żużlowy
5. Bracik Ryszard motocyklowy
Osoby współpracujące    
6. Czub Mirosław kartingowy
7. Pęcak Paweł kartingowy
8. Zupa Marian motocyklowy
9. Stypa Dariusz motocyklowy
10. Sikora Marek motocyklowy

WYKAZ ZADAŃ DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI W 2018 ROKU

1. 2018-09-18 2018-09-24 Rajd Polski - runda Rajdowych Mistrzostw Europy Mikołajki - Polska Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami

News

Kurs na licencje RN i sędziowskie klasy I i II 19.07.2020 Świdnica
PROGRAM kursu na licencje RN i licencje sędziowskie klasy I i II organizowany... więcej
Udana inauguracja sezonu
Ponad 120 kierowców wzięło udział w inauguracyjnych zawodach sezonu 2020. Przez... więcej
MARMA 29. Rajd Rzeszowski, czyli wreszcie koniec smutnej przerwy
6 października 2019 zakończył się Rajd Dolnośląski, zamykający ubiegłoroczne... więcej
1. runda Porsche Esports Sprint Challenge Poland - Transmisja
Dziękujemy za wspólne oglądanie 1. rundy Porsche Esports Sprint... więcej
Kierowcy wyścigowi ruszają do sportowej rywalizacji!
Po wielotygodniowym oczekiwaniu, kierowcy wyścigowi nareszcie ruszą do... więcej
Ryszard Żyszkowski nie żyje
W niedzielę, 21 czerwca zmarł w Warszawie Ryszard Żyszkowski, najwybitniejszy,... więcej
Zmarł Marcin Turski
Polski sport motorowy poniósł drugą wielką stratę w ciągu dwóch dni. W wieku 46... więcej
Pod patronatem Porsche ruszają wirtualne Mistrzostwa Polski Digital Motorsport
Poznań. Od prekwalifikacji na wirtualnym torze Silesia Ring zaczynają... więcej
1 i 2 runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski
W dniach 3-5 lipca 2020 roku na Torze "Poznań" odbędzie się 1. i 2.... więcej

Strony

- Archiwum