Kadra narodowa

KADRA NARODOWA W SPORCIE SAMOCHODOWYM NA ROK 2023

Lp.

Nazwisko

Imię

Nazwa klubu

Kategoria wiekowa

1 Adamiak Jarosław Automobilklub Kielecki senior
2 Alejski Bartosz Automobilklub Wielkopolski senior
3 Bała Marek Automobilklub Rzemieślnik senior
4 Baran Roman Automobilklub Rzeszowski senior
5 Basz Karol Automobilklub Wielkopolski senior
6 Baśkiewicz Dariusz Automobilklub Inowrocławski senior
7 Białkowski Tomasz Automobilklub Inowrocławski senior
8 Biały Mariusz Automobilklub Kielecki senior
9 Biernat Tomasz Automobilklub Leszczyński senior
10 Bigos Anna Automobilklub Wielkopolski senior
11 Biliński Adam Automobilklub Galicyjski senior
12 Binięda Adam Automobilklub Warmiński senior
13 Bogdan Krzysztof Automobilklub Polski senior
14 Bokiej Dawid Automobilklub Wielkopolski senior
15 Bonder Grzegorz Automobilklub Polski senior
16 Borys Piotr Automobilklub Rallyland senior
17 Brakowiecki Piotr Automobilklub Rzemieślnik senior
18 Budzyński Piotr Automobilklub Wielkopolski senior
19 Byśkiniewicz Łukasz Automobilklub Polski senior
20 Chojnacki Jacek Automobiklub Rzemieślnik senior
21 Chorąży Krzysztof Automobilklub Wielkopolski senior
22 Cichopek Jacek Automobilklub Wielkopolski senior
23 Ciesiółka Mateusz Automobilklub Wielkopolski senior
24 Czaczyk Konrad Auto Moto Klub Wrocławski senior
25 Czapla Grzegorz Polska Federacja Driftingu senior
26 Czekan Błażej Automobilklub Orski senior
27 Czepiel Marcelina Automobilklub Wielkopolski senior
28 Czyż Alan Automobilklub Wielkopolski junior
29 Dachowski Grzegorz Automobilklub Galicyjski senior
30 Dałek Jakub Automobilklub Wielkopolski senior
31 Dąbrowski Robert Automobilklub Rzemieślnik senior
32 Dereń Krzysztof Automobilklub Biecki senior
33 Dębicki Adam Automobilklub Wielkopolski senior
34 Drabent Jerzy Automobilklub Wschodni senior
35 Drzyzga Mateusz Auto Moto Klub Limanowa senior
36 DUBAI (Gąsior) Sebastian Automobilklub Biecki senior
37 Duda Grzegorz Automobilklub Małopolski senior
38 Duda Karol Automobilklub Małopolski junior
39 Dymurski Daniel Automobilklub Rallyland senior
40 Dziwok Franz Automobilklub Rzemieślnik senior
41 ELEFANT (Kotarba) Zbigniew Automobilklub Biecki senior
42 Fijał Aleksandra Polska Federacja Driftingu senior
43 Franek Jakub Automobilklub Wielkopolski senior
44 Franek Jerzy Automobilklub Wielkopolski senior
45 Frydrych Jarosław Automobilklub Polski senior
46 Gabryś Zbigniew Automobilklub Krakowski senior
47 Gazda Błażej G4 Sport Club senior
48 GIGI (Dąbrowski) Michał Automobilklub Rzemieślnik senior
49 Glasse Jakub Automobilklub Wielkopolski senior
50 Goczał Michał Automobilklub Krakowski senior
51 Goczał Marek Automobilklub Krakowski senior
52 Goczał Eryk Automobilklub Krakowski senior
53 Goleniewski Michał Stowarzyszenie M-For Sport senior
54 Gołek Mateusz Auto Moto Klub Gliwice senior
55 Gospodarczyk Szymon Automobilklub Polski senior
56 Grabowski Maciej Bartłomiej Automobilklub Warmiński senior
57 Groszek Bartosz Automobilklub Rzemieślnik senior
58 Gryz Konrad Automobilklub Rzemieślnik senior
59 Grzelewski Marcin Automobilklub Polski senior
60 Grzyb Grzegorz Stowarzyszenie Speedstar senior
61 Grzyb Janusz Automobilklub Kielecki senior
62 Grzybowski Grzegorz Automobilklub Wielkopolski senior
63 Grzybowski Łukasz Automobilklub Polski senior
64 Grzywacz Paweł Automobilklub Polski senior
65 Handl Kamil Automobilklub Biecki senior
66 Handl Jacek Automobilklub Biecki senior
67 Heller Kamil Automobilklub Polski senior
68 HERBI (Rudzki) Piotr Automobilklub Leszczyński senior
69 Hołowczyc Krzysztof Automobilklub Polski senior
70 Ilnicki Piotr Auto Moto Klub Limanowa senior
71 Iwanek Jakub SOS PZMOT senior
72 Jabłoński Sławomir Automobilklub Chełmski senior
73 Jania Janusz Automobilklub Rzeszowski senior
74 Janiszyn Adam Stowarzyszenie Global Sport senior
75 Jedliński Marcin Automobilklub Rzeszowski senior
76 Jędrys Rafał Automobilklub Chełmski senior
77 Jucha Karol Stowarzyszenie M-For Sport senior
78 Kabat Robert Automobilklub Polski senior
79 Kajetanowicz Kajetan Automobilklub Polski senior
80 Kałuzińska Sara Automobilklub Leszczyński senior
81 Karkuszewski Adam Automobilklub Wielkopolski senior
82 Kaszowski Wojciech Automobilklub Krakowski senior
83 Kaźmierczak Przemysław Automobilklub Wielkopolski senior
84 Kielar Patryk Auto Moto Klub Limanowa senior
85 Klimek Oskar Automobilklub Wielkopolski senior
86 Kobyłecki Tomasz Gdański Automobilklub Gepard senior
87 Kołdej Bartosz Automobilklub Polski senior
88 Kopacz Paweł Automobilklub Krakowski senior
89 Kowalczyk Jakub Automobilklub Rzemieślnik senior
90 Kowalik Marcin Automobilklub Cieszyńśki senior
91 Koza Tomasz Automobilklub Rzemieślnik senior
92 Kozdroń Kamil Automobilklub Galicyjski senior
93 Kręt Karol Automobilklub Wschodni junior
94 Krupa Karol Automobilklub Małopolski senior
95 Kubica Robert Automobilklub Polski senior
96 Kubiczek Marek Stowarzyszenie M-For Sport senior
97 Kucharczyk Tymoteusz Automobilklub Beskidzki junior
98 Kufel Robert Fundacja Baja Poland senior
99 Kuna Michał Automobilklub Polski senior
100 Kurzeja Łukasz Automobilklub Polski senior
101 Kurzętkowski Marek Automobilklub Wielkopolski senior
102 Kwiatkowski Rafał Automobilklub Krakowski senior
103 Lach Tomasz Automobilklub Wielkopolski senior
104 Latos Paweł Automobilklub Polski senior
105 Lempart Damian Automobilklub Wielkopolski senior
106 Lempert Artur Automobilklub Wielkopolski senior
107 Lempert Marcin Automobilklub Wielkopolski senior
108 Leśnik Marek Automobilklub Rzemieślnik senior
109 Lewandowski Andrzej Automobilklub Wielkopolski senior
110 Litwinowicz Damian Automobilklub Wielkopolski senior
111 Lubiak Maciej Automobilklub Polski senior
112 Ładniak Szymon Automobilklub Wschodni senior
113 Łaskawiec Łukasz Automobilkub Galicyjski senior
114 Łaszkiewicz Maciej Automobilklub Wielkopolski senior
115 Ławski Piotr Automobilklub Wielkopolski senior
116 Madziara Bartłomiej Automobilklub Wielkopolski senior
117 Małuszyńska Julita Fundacja Baja Poland senior
118 Małuszyński Michał Fundacja Baja Poland senior
119 Marcinkiewicz Maciej Automobilklub Wielkopolski senior
120 Marczewski Michał Automobilklub Sudecki senior
121 Marczyk Mikołaj Automobilklub Polski senior
122 Marton Maciej Stowarzyszenie M-For Sport senior
123 Marton Rafał Stowarzyszenie M-For Sport senior
124 Matuszyk Mieszko Automobilklub Wielkopolski junior
125 Matuszyk Miłosz Automobilklub Wielkopolski senior
126 Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Global Sport senior
127 Męka Bartłomiej Automobilklub Krakowski senior
128 Mikuliszyn Maciej G4 Sport Club senior
129 Mirecki Bartłomiej Automobilklub Wielkopolski senior
130 Mirowski Karol Automobilklub Wielkopolski senior
131 Moliter Jakub Stowarzyszenie M-For Sport senior
132 Morawiec Tomasz Automobilklub Krakowski senior
133 Morawietz Krystian Polska Federacja Driftingu senior
134 Musiał Wojciech Automobilklub Warmiński senior
135 Nagraba Łukasz Automobilklub Rzemieślnik senior
136 Niedbała Krzysztof Automobilklub Rzemieślnik senior
137 Ociepa Tomasz Automobilklub Ziemi Tyskiej senior
138 Olejniczak Aleksander Automobilklub Wielkopolski senior
139 Otko Piotr Automobilklub Łódzki senior
140 Otko Karolina Automobilklub Łódzki senior
141 Palusko Bartosz Automobilklub Wielkopolski senior
142 Pawarski Bartosz Automobilklub Wielkopolski senior
143 Pawlaczyk Tomasz Automobilklub Wielkopolski senior
144 Pawłowski Michał Gdański Automobilklub Gepard senior
145 Pełka Bartosz Polska Federacja Driftingu senior
146 Peterlejtner Michał Automobilklub Nowomiejski senior
147 Pietraszko Kamil Automobilklub Rzemieślnik senior
148 Piękoś Szymon Automobilklub Małopolski senior
149 Piotrowski Szymon Automobilklub Wielkopolski senior
150 Pochroń Paweł Automobilklub Silesia senior
151 Podoba Piotr Automobilklub Rzemieślnik senior
152 Predko Gracjan Automobilklub Warmiński senior
153 Przygoński Jakub Automobilklub Rzemieślnik senior
154 PUMBA (Janicki) Wojciech Automobilklub Beskidzki senior
155 Rachfał Adam Automobilklub Rzeszowski senior
156 Ragiel Dominik Automobilklub Podlaski senior
157 Roefler Marek Automobilklub Mazurski senior
158 Rzepecki Adam Automobilklub Wielkopolski senior
159 Rzepecki Tomasz Automobilklub Wielkopolski senior
160 Sadowski Adrian Olsztyński Klub Rajdowy senior
161 Serafin Maciej Automobilklub Biecki senior
162 Siatkowski Daniel Automobilklub Warmiński senior
163 Skrzek Andrzej Automobilklub Rzemieślnik senior
164 Sługocki Robert Automobilklub Krakowski senior
165 Smółka Dawid Automobilklub Polski senior
166 Sobczak Jacek Automobilklub Wielkopolski senior
167 Socha Wojciech Automobilklub Małopolski senior
168 Sówka Aleks Automobilklub Wielkopolski senior
169 Sposób Dawid Polska Federacja Driftingu senior
170 Sroka Adam Automobilklub Polski senior
171 Stachowiak Damian Automobilklub Wielkopolski senior
172 Staniszewski Maksymilian Automobilklub Warmiński senior
173 Staniszewski Zbigniew Automobilklub Polski senior
174 Staniszewski Piotr Automobilklub Rzemieślnik senior
175 Stec Sebastian Automobilklub Polski senior
176 Strozik Tomasz Automobilklub Rzemieślnik senior
177 Strzeżysz Konrad Automobilklub Polski senior
178 Suder Marek Automobilklub Warmiński senior
179 Sudoł Patryk Olsztyński Klub Rajdowy senior
180 Suski Mateusz Polska Federacja Driftingu senior
181 Sykucki Qba Automobilklub Wielkopolski senior
182 Szablewski Jakub Automobilklub Wielkopolski senior
183 Szczepaniak Maciej G4 Sport Club senior
184 Szczepański Mariusz Automobilklub Rzemieślnik senior
185 Szcześniak Jędrzej Automobilklub Królewski senior
186 Szczotka Paweł G4 Sport Club senior
187 Szczurtek Michał Automobilklub Łódzki senior
188 Szlachta Michał Automobilklub Śląski senior
189 Szylkowski Jarosław Automobilklub Inowrocławski senior
190 Śmiechowski Jakub Automobilklub Rzemieślnik senior
191 Śmiechowski Julian Automobilklub Wielkopolski junior
192 Tabaka Mateusz Automobilklub Leszczyński senior
193 Teter Sebastian Automobilklub Kielecki senior
194 Tyszkiewicz Łukasz Automobilklub Rzemieślnik senior
195 Ulanowski Jakub Automobilklub Małopolski senior
196 Wajzer Bartłomiej Olsztyński Klub Rajdowy senior
197 Walczak - Makowiecki Michał Automobilklub Wielkopolski senior
198 Walkowiak Bartosz Automobilklub Wielkopolski senior
199 Widłak Igor Automobilklub Kielecki senior
200 Wierzbicki Nikodem Automobilklub Wielkopolski senior
201 Wilusz Marcin Autumobilklub Małopolski senior
202 Wołoch Sławomir Automobilklub Rzemieślnik senior
203 Wróbel Jakub Automobilklub Galicyjski senior
204 Wróblewski Kacper Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice senior
205 Wyka Karol Automobilklub Rzemieślnik senior
206 Zajączek Adam Polska Federacja Driftingu senior
207 Zalega Jakub Automobilklub Rzemieślnik senior
208 Zardzewiały Leon Automobilklub Rzeszowski junior
209 Zentner Adam Automobilklub Wielkopolski senior
210 Zieliński Jacek Automobilklub Krakowski senior
211 Ziobro Dominik Automobilklub Rzeszowski senior
212 Złotnicki Łukasz Automobilklub Rzemieślnik senior
213 Zoll Łukasz Automobilklub Rzemieślnik senior

 

 

Wykaz zadań dofinansowanych ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

1. 2021-06-16 2021-06-20 Rajdowe Mistrzostwa Europy - Rajd Polski Mikołajki - Polska
2. 2021-06-16 2021-06-21 Rajdowe Mistrzostwa Europy Mikołajki - Polska
3. 2021-06-28 2021-07-05 Rajdowe Mistrzostwa Europy Lipawa - Łotwa
4. 2021-07-21 2021-07-26 Rajdowe Mistrzostwa Europy Rzym - Włochy
5. 2021-08-25 2021-08-30 Rajdowe Mistrzostwa Europy Zlin - Czechy
6. 2021-09-13 2021-09-19 Rajdowe Mistrzostwa Europy Ponta Delgada - Portugalia
7. 2021-09-28 2021-10-04 Rajdowe Mistrzostwa Europy Fafe - Portugalia
8. 2021-10-20 2021-10-25 Rajdowe Mistrzostwa Europy Nyiregyhaza - Węgry
9. 2021-11-15 2021-11-20 Rajdowe Mistrzostwa Europy Gran Canaria - Hiszpania

News

Szkolenie na licencję sędziego sportu samochodowego, 07-08.10.2023, Świdnica
PROGRAM kursu na licencję stopnia II organizowanego przez Global Sport1.... więcej
Szkolenie na licencję stopnia ND-R, 07-08.10.2023, Świdnica
PROGRAM kursu na licencję ND-R organizowanego przez Global Sport1. Termin:07-... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego, 07.10.2023r., Świdnica
PROGRAM SZKOLENIA SĘDZIÓW SPORTU SAMOCHODOWEGOŚwidnica, 07 października... więcej
Szkolenie na licencję stopnia ND-R, 07-08.10.2023r., Świdnica
PROGRAM kursu na licencję ND-R organizowany przez Stowarzyszenie G4 Sport Club... więcej
1. Wyścig Górski Szczawne: zakończenie sezonu wyścigów górskich
Niedzielna odsłona Wyścigu Górskiego Szczawne, podobnie jak sobotnia, należała... więcej
1.Wyścig Górski Szczawne: Waldemar Kluza Mistrzem Polski!
Jeżdżący Mitsubishi Lancerem EVO AMS Waldemar Kluza, zwyciężył w ... więcej
Szczawne: Znakomita frekwencja na finał sezonu
62 kierowców znalazło się na liście zgłoszeń 1 Wyścigu Górskiego Szczawne... więcej
Kurs i egzamin na licencję N-Drift, 18.09.2023, Marki
Harmonogram i Regulamin kursu na licencję N-DRIFT1. Termin: 18 września 2023 (... więcej
Rovanpera i Halttunen najszybsi w Rajdzie Akropolu. Kajetanowicz i Szczepaniak na podium w WRC2 Challenger
Kalle Rovanpera i Jonne Halttunen wygrali 10. rundę sezonu WRC 2023... więcej

Strony

- Archiwum