Kadra narodowa

KADRA NARODOWA W SPORCIE SAMOCHODOWYM NA ROK 2022

Lp.

Nazwisko

Imię

Nazwa klubu

Kategoria wiekowa

1

Alejski

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

2

Antoszewski

Jan

Automobilklub Wielkopolski

senior

3

Baran

Roman

Automobilklub Rzeszowski

senior

4

Baran

Grzegorz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

5

Basz

Karol

Automobilklub Wielkopolski

senior

6

Baśkiewicz

Dariusz

Automobilklub Inowrocławski

senior

7

Białkowski

Tomasz

Automobilklub Inowrocławski

senior

8

Biela

Konrad

Auto Moto Klub Limanowa

senior

9

Biernat

Tomasz

Automobilklub Leszczyński

senior

10

Binięda

Adam

Automobilklub Warmiński

senior

11

Błażek

Maciej

Automobilklub Wielkopolski

senior

12

Bokiej

Dawid

Automobilklub Wielkopolski

senior

13

Borczyk

Arkadiusz

Automobilklub Małopolski

senior

14

Borys

Piotr

Automobilklub Rallyland

senior

15

Bougsiaa

Adam

Automobilklub Orski

senior

16

Brodnicki

Adam

Automobilklub Wielkopolski

junior

17

Brodnicki

Pascal

Automobilklub Warmiński

senior

18

Brzeziński

Jakub

Automobilklub Polski

senior

19

Bubik

Krzysztof

Automobilklub Warmiński

senior

20

Burkat

Dariusz

Automobilklub Polski

senior

21

Byśkiniewicz

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

22

Całek

Michał

Automobilklub Wielkopolski

senior

23

Celiński

Marcin

Automobilklub Polski

senior

24

Chojnacki

Jacek

Automobiklub Rzemieślnik

senior

25

Chorąży

Krzysztof

Automobilklub Wielkopolski

senior

26

Chuchała

Wojciech

Automobilklub Polski

senior

27

Ciesiółka

Mateusz

Automobilklub Wielkopolski

senior

28

Ciesiółka

Krystian

Automobilklub Wielkopolski

senior

29

Cieślar

Zbigniew

Automobilklub Cieszyński

senior

30

Czapka

Marian

Automobilklub Wielkopolski

senior

31

Czarnik

Dawid

Automobilklub Rzeszowski

senior

32

Czekan

Błażej

Automobilklub Orski

senior

33

Dąbrowski

Robert

Automobilklub Rzemieślnik

senior

34

Dereń

Krzysztof

Automobilklub Biecki

senior

35

Dębicki

Adam

Automobilklub Wielkopolski

senior

36

Domżała

Aron

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

37

Drzyzga

Mateusz

Auto Moto Klub Limanowa

senior

38

DUBAI (Gąsior)

Sebastian

Automobilklub Biecki

senior

39

Duda

Grzegorz

Automobilklub Małopolski

senior

40

Duda

Karol

Automobilklub Małopolski

junior

41

Dwernicki

Jakub

Automobilklub Wielkopolski

senior

42

Dzienis

Bartosz

Automobilklub Podlaski

senior

43

Fedder

Marcin

Automobilklub Wielkopolski

senior

44

Franek

Jakub

Automobilklub Wielkopolski

senior

45

Franek

Jerzy

Automobilklub Wielkopolski

senior

46

Frydrych

Jarosław

Automobilklub Polski

senior

47

Gaciarz

Marcin

Automobilklub Śląski

senior

48

Gagacki

Marcin

Oponeo Motorsport

senior

49

Gawkowski

Rafał

Automobilklub Wielkopolski

senior

50

Gazda

Błażej

G4 Sport Club

senior

51

Genstwa

Michał

Automobilklub Rzemieślnik

senior

52

Ghany

Michał

Automobilklub Śląski

senior

53

Goczał

Michał

Automobilklub Krakowski

senior

54

Goczał

Marek

Automobilklub Krakowski

senior

55

Gospodarczyk

Szymon

Automobilklub Polski

senior

56

Graczyk

Marcin

Automobilklub Łódzki

senior

57

Grajek

Włodzimierz

Automobilklub Wielkopolski

senior

58

Groszek

Bartosz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

59

Gryz

Konrad

Automobilklub Rzemieślnik

senior

60

Grzelecki

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

61

Grzyb

Grzegorz

Stowarzyszenie Speedstar

senior

62

Grzybowski

Grzegorz

Automobilklub Wielkopolski

senior

63

Grzybowski

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

64

Grzywacz

Paweł

Automobilklub Polski

senior

65

HALK (Łyszkowicz)

Tomasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

66

Handl

Kamil

Automobilklub Biecki

senior

67

HERBI (Rudzki)

Piotr

Automobilklub Leszczyński

senior

68

Hołowczyc

Krzysztof

Automobilklub Polski

senior

69

Idźkowski

Bartosz

Automobilklub Nowomiejski

senior

70

Ilnicki

Piotr

Auto Moto Klub Limanowa

senior

71

Jabłoński

Sławomir

Automobilklub Chełmski

senior

72

Jabłoński

Szymon

Automobilklub Polski

senior

73

Janda

Artur

Automobilklub Galicyjski

senior

74

Janduła

Mirosław

Automobilklub Rzemieślnik

senior

75

Jania

Janusz

Automobilklub Rzeszowski

senior

76

Jazic

Dominik

Autmobilklub Piaseczyński

senior

77

Jedliński

Marcin

Automobilklub Rzeszowski

senior

78

Jędrys

Rafał

Automobilklub Chełmski

senior

79

Jóźwiak

Mikołaj

Automobilklub Wielkopolski

senior

80

Jurecki

Jacek

Automobilklub Krakowski

senior

81

Jurkowski

Piotr

Automobilklub Biecki

senior

82

Kajetanowicz

Kajetan

Automobilklub Polski

senior

83

Kalitowicz

Andrzej

Automobilklub Warmiński

senior

84

Karkuszewski

Adam

Automobilklub Wielkopolski

senior

85

Kasperczyk

Tomasz

Automobilklub Beskidzki

senior

86

Kaźmierczak

Przemysław

Automobilklub Wielkopolski

senior

87

Kielar

Patryk

Auto Moto Klub Limanowa

senior

88

Kojder

Jakub

Automobilklub Wielkopolski

senior

89

Kordala

Artur

Łódzki Klub Offroadowy

senior

90

Kowal

Marcin

MOTO-AUTO-KLUB

senior

91

Kowalczyk

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

senior

92

Kowalik

Marcin

Automobilklub Cieszyńśki

senior

93

Krakowski

Paweł

Automobilklub Wielkopolski

senior

94

Krupa

Karol

Automobilklub Małopolski

senior

95

Kubica

Robert

Automobilklub Polski

senior

96

Kubiczek

Marek

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

97

Kubit

Gabriel

Automobilklub Biecki

senior

98

Kulesza

Łukasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

99

Kurzeja

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

100

Kurzętkowski

Marek

Automobilklub Wielkopolski

senior

101

Kuszewski

Krzysztof

Wehikuł 4x4 Łask

senior

102

Lempart

Damian

Automobilklub Wielkopolski

senior

103

Lempert

Artur

Automobilklub Wielkopolski

senior

104

Lempert

Marcin

Automobilklub Wielkopolski

senior

105

Lenkowski

Sebastian

Automobilklub Wielkopolski

senior

106

Leśnik

Marek

Automobilklub Rzemieślnik

senior

107

Lewandowski

Andrzej

Automobilklub Wielkopolski

senior

108

Lewandowski

Adrian

Automobilklub Wielkopolski

senior

109

Lewczuk

Tomasz

Automobilklub Podlaski

senior

110

Lisowski

Mateusz

Automobilklub Polski

senior

111

Litwin

Jakub

Automobilklub Wielkopolski

senior

112

Litwinowicz

Damian

Automobilklub Wielkopolski

senior

113

Litwinowicz

Piotr

Automobilklub Wielkopolski

senior

114

Luty

Robert

Automobilklub Polski

senior

115

Łaskawiec

Łukasz

Automobilkub Galicyjski

senior

116

Łaszkiewicz

Maciej

Automobilklub Wielkopolski

senior

117

Ławski

Piotr

Automobilklub Wielkopolski

senior

118

Łukaszczyk

Szymon

Automobilklub Krakowski

senior

119

Łysiak

Marcin

Automobilklub Rzemieślnik

senior

120

Madziara

Bartłomiej

Automobilklub Wielkopolski

senior

121

Magdziarz

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

122

Małuszyńska

Julita

Fundacja Baja Poland

senior

123

Małuszyński

Michał

Fundacja Baja Poland

senior

124

Manejkowski

Maciej

Automobilklub Polski

senior

125

Marciniak

Szymon

Automobilklub Wielkopolski

senior

126

Marczewski

Michał

Automobilklub Sudecki

senior

127

Marczyk

Mikołaj

Automobilklub Polski

senior

128

Marton

Maciej

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

129

Martynek

Mateusz

Automobilklub Cieszyński

senior

130

Matuszyk

Mieszko

Automobilklub Wielkopolski

junior

131

Mazur

Krzysztof

Stowarzyszenie Global Sport

senior

132

Melon

Paweł

Automobilklub Polski

senior

133

Michalski

Jacek

Automobilklub Dolny Śląsk

senior

134

Mielcarek

Sebastian

Automobilklub Wielkopolski

senior

135

Mikrut

Daniel

Automobilklub Wielkopolski

senior

136

Mikuliszyn

Maciej

G4 Sport Club

senior

137

Mirecki

Bartłomiej

Automobilklub Wielkopolski

senior

138

Mirowski

Karol

Automobilklub Wielkopolski

senior

139

Moliter

Jakub

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

140

Morawiec

Tomasz

Automobilklub Krakowski

senior

141

Musiał

Wojciech

Automobilklub Warmiński

senior

142

Olejniczak

Aleksander

Automobilklub Wielkopolski

senior

143

Osek

Kacper

Automobilklub Wielkopolski

senior

144

Parys

Piotr

Automobilklub Wschodni

senior

145

Pawarski

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

146

Pawlaczyk

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

147

Peterlejtner

Michał

Automobilklub Nowomiejski

senior

148

Piterak

Krzysztof

Automobilklub Małopolski

senior

149

Poloński

Dariusz

Automobilklub Śląski

senior

150

Poradzisz

Michał

Stowarzyszenie Speedstar

senior

151

Przygoński

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

senior

152

Puciata

Adam

Automobilklub Orski

senior

153

PUMBA (Janicki)

Wojciech

Automobilklub Beskidzki

senior

154

Ratajczak

Krzysztof

Automobilklub Wielkopolski

senior

155

Ratajczyk

Michał

Automobilklub Królewski

senior

156

Rawecki

Łukasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

157

Romaldowski

Rafał

Automobilklub Piaseczyński

senior

158

Rozwadowski

Sebastian

Automobilklub Warmiński

senior

159

Różycki

Michał

Automobilklub Śląski

senior

160

Rzepecki

Adam

Automobilklub Wielkopolski

senior

161

Sajdak

Bartosz

Automobilklub Zamkowy

senior

162

Sakowska

Katarzyna

Automobilklub Wielkopolski

senior

163

Sanecki

Paweł

Automobilklub Rzeszowski

senior

164

Schayer

Julia

Automobilklub Wielkopolski

senior

165

Serafin

Maciej

Automobilklub Biecki

senior

166

Siadkowski

Marcin

Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji - R46

senior

167

Siadkowski

Krzysztof

Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji - R46

senior

168

Siatkowski

Daniel

Automobilklub Warmiński

senior

169

Sitek

Łukasz

Automobilklub Cieszyński

senior

170

Skrzek

Andrzej

Automobilklub Rzemieślnik

senior

171

Smółka

Dawid

Automobilklub Polski

senior

172

Sobczak

Jacek

Automobilklub Wielkopolski

senior

173

Socha

Wojciech

Automobilklub Małopolski

senior

174

Sosnowski

Henryk

Automobilklub Ziemi Tyskiej

senior

175

Sówka

Aleks

Automobilklub Wielkopolski

senior

176

Sroka

Adam

Automobilklub Polski

senior

177

Staniszewski

Maksymilian

Automobilklub Warmiński

senior

178

Staniszewski

Zbigniew

Automobilklub Polski

senior

179

Staniszewski

Piotr

Automobilklub Rzemieślnik

senior

180

Stawiarski

Daniel

Auto Moto Klub Limanowa

senior

181

Stec

Sebastian

Automobilklub Polski

senior

182

Stec

Mariusz

Automobilklub Wschodni

senior

183

Stolarski

Maciej

Automobilklub Podlaski

senior

184

Subocz

Wojciech

Automobilklub Wielkopolski

senior

185

Suder

Marek

Automobilklub Warmiński

senior

186

Sykucki

Qba

Automobilklub Wielkopolski

senior

187

Syty

Damian

Automobilklub Beskidzki

senior

188

Szadkowski

Piotr

Autmobilklub Królewski

senior

189

Szczepaniak

Maciej

G4 Sport Club

senior

190

Szczepański

Mariusz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

191

Szumiec

Rafał

Automobilklub Kielecki

senior

192

Szwagrzyk

Grzegorz

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

193

Śmiechowski

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

senior

194

Tabaka

Mateusz

Automobilklub Leszczyński

senior

195

Tomczak

Tomasz

Automobilklub Łódzki

senior

196

Tyszkiewicz

Łukasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

197

Ulanowski

Jakub

Automobilklub Małopolski

senior

198

Walczak - Makowiecki

Michał

Automobilklub Wielkopolski

senior

199

Walkowiak

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

200

Wasik

Roman

Automobilklub Wielkopolski

senior

201

Waśkowski

Szymon

Automobilklub Rzemieślnik

senior

202

Wiatr

Mariusz

Automobilklub Galicyjski

senior

203

Wierzbicki

Nikodem

Automobilklub Wielkopolski

senior

204

Wilk

Robert

Automobilklub Wielkopolski

senior

205

Wilusz

Marcin

Autumobilklub Małopolski

senior

206

Wira

Piotr

Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji - R46

senior

207

Wojtunik

Adam

JKMiRD

senior

208

Wróbel

Jakub

Automobilklub Galicyjski

senior

209

Wróblewski

Kacper

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice

senior

210

Wrzosek

Michał

Automobilklub Rzemieślnik

senior

211

Wyka

Karol

Automobilklub Rzemieślnik

senior

212

Zagórski

Filip

Automobilklub Wielkopolski

senior

213

Zalega

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

senior

214

Zaleski

Piotr

Automobilklub Orski

senior

215

Zawadzki

Jarosław

Automobilklub Galicyjski

senior

216

Zielonka

Jacek

Automobilklub Wielkopolski

senior

217

Ziobro

Dominik

Automobilklub Rzeszowski

senior

218

Zoll

Łukasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

219

Żyszczyński

Ryszard

Automobilklub Kielecki

senior

 

 

Wykaz zadań dofinansowanych ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

1. 2021-06-16 2021-06-20 Rajdowe Mistrzostwa Europy - Rajd Polski Mikołajki - Polska
2. 2021-06-16 2021-06-21 Rajdowe Mistrzostwa Europy Mikołajki - Polska
3. 2021-06-28 2021-07-05 Rajdowe Mistrzostwa Europy Lipawa - Łotwa
4. 2021-07-21 2021-07-26 Rajdowe Mistrzostwa Europy Rzym - Włochy
5. 2021-08-25 2021-08-30 Rajdowe Mistrzostwa Europy Zlin - Czechy
6. 2021-09-13 2021-09-19 Rajdowe Mistrzostwa Europy Ponta Delgada - Portugalia
7. 2021-09-28 2021-10-04 Rajdowe Mistrzostwa Europy Fafe - Portugalia
8. 2021-10-20 2021-10-25 Rajdowe Mistrzostwa Europy Nyiregyhaza - Węgry
9. 2021-11-15 2021-11-20 Rajdowe Mistrzostwa Europy Gran Canaria - Hiszpania

News

Mocna stawka i nowe rajdówki
ORLEN 78. Rajd Polski, jak przystało na zawody o międzynarodowej randze,... więcej
Inter Europol Competition po raz czwarty w Le Mans
Wyścig 24h Le Mans odbędzie się w tym roku już po raz dziewięćdziesiąty, a więc... więcej
ORLEN 78. Rajd Polski - Listy zgłoszeń już opublikowane
(02.06.2022) Zatwierdzona przez FIA lista zgłoszeń ORLEN 78. Rajdu... więcej
ORLEN 78. Rajd Polski - Ponad 100 załóg na starcie w Mikołajkach
Nie słabnie zainteresowanie polską rundą mistrzostw Europy (ERC). Podobnie jak... więcej
Kamena Rally Team pozostaje liderem w Pucharze Europy
Kamena Rally Team opuszcza Grecję ze srebrnym medalem zdobytym w II rundzie... więcej
Mieszane uczucia Polaków po wyścigu Ecce Homo
Tegoroczna edycja czeskiej Runda FIA EHC - wyścigu Ecce Homo, przeszła do... więcej
Dobra postawa Polaków w czeskim klasyku wyścigów górskich
7800 bardzo szybkiej, trudnej technicznie trasy i walka o dziesiąte części... więcej

Strony

- Archiwum