Trwa finałowe głosowanie na Najlepszego Sportowca Polski 2020!

Kajetan Kajetanowicz oraz Bartosz Zmarzlik znaleźli się w finałowej dziesiątce 86. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski Roku 2020. Trwa finałowe głosowanie. Swój głos można oddać poprzez sms.

Kajetan Kajetanowicz sms o treści 4 pod numer 7371

Bartosz Zmarzlik sms o treści 15 pod numer 7371

Koszt 3,69 zł /sms

Regulamin dostępny na plebiscyt.przegladsportowy.pl.

Transmisja na żywo dostępna jest na kanałach Polsat oraz Polsat Sport.

Trzymamy kciuki za reprezentantów motorsportu!

W ubiegłym roku Sportowcem Roku został Bartosz Zmarzlik, który w 2019 roku zdobył swój pierwszy tytuł mistrza Świata w karierze. Wyprzedził on Roberta Lewandowskiego i Pawła Fajdka.

Wyniki 85. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski Roku 2019:

1. Bartosz Zmarzlik (żużel) 98 327
2. Robert Lewandowski (piłka nożna) 75 785
3. Paweł Fajdek (lekkoatletyka) 59 428
4. Sztafeta kobiet 4x400 m – Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic (lekkoatletyka) 47 991