Pierwszy etap dla Grzegorza Grzyba

Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski wygrali pierwszy etap pierwszego Rajdu Arłamów. Na swoje konto zapisali dwa z sześciu odcinków specjalnych.

Na drugim miejscu dzień zakończyli Łukasz Habaj z Piotrem Wosiem. Ich strata do Grzegorza Grzyba wynosi 2,1s.

Debiutujący za kierownicą Forda Fiesty R5 Wojtek Chuchała, z dwoma oesowymi zwycięstwami na koncie, jest trzeci (+10,6s).

Tomek Kuchar po sześciu odcinkach rajdu jest sklasyfikowany na czwartej pozycji (+35,6s). Piąty jest Maciej Oleksowicz (+42,3s), a szóste miejsce zajmuje Dominykas Butvilas (+58s).

Dziesiątkę skompletowali: Kasperczyk (+2:09.0), Dul (+2:55.9), Gagacki (+3:46.4), Gryc (+3:48.2).

Radosław Raczkowski, jedenasty w generalce, prowadzi wśród aut przednionapędowych. Ma 6,2s przewagi nad Dariuszem Polońskim.

Kończący etap drugi przejazd odcinka Przemyśl wygrał Wojtek Chuchała, zostawiając za sobą Łukasza Habaja (+0,1s) i Grzegorza Grzyba (+0,5s).

Tomasz Hupało prowadzi w klasyfikacji RPP. Hubert Palider traci do niego 8,5s. W trójce mieści się Rafał Kręcioch (19s).

Za czołową trójką jest sklasyfikowany Radosław Pogan (+23,7s). Piąty jest Damian Wawrzyczek (+37,4s).

Kolejne miejsca zajmują: Paweł Biegun (+44,2s), Piotr Kalinowski (+45,4s), Dawid Sawko (+48,1s), Przemysław Purcha (+1:02,8), Marcin Kurp (+1:05,0).

Tomasz Hupało na pierwszym przejeździe odcinka Przemyśl pokonał Radosława Pogana o 0,8s i Huberta Palidera o 4,1s. Na kolejnych pozycjach uplasowali się: Musz (+5,9s), Wawrzyczek (+11,2s), Kręcioch (+16,5s), Kraus (+19s), Kalinowski (+20,1s), Sawko (+22,4s), Biegun (+25,9s).

Na drugim przejeździe odcinka Przemyśl najszybszy był Michał Bachula, pokonując Tomasza Hupało o 11,2s i Rafała Kręciocha o 13,7s. Hubert Palider był czwarty (+15,6s), Przemysław Purcha miał piąty czas +29,4. Na kolejnych pozycjach uplasowali się Biegun (+29,5s), Pogan (+34,1s), Klonowski (+35,3s), Kalinowski (+36,5s), Sawko (+36,9s).

Samochody: 
Share

News

Szkolenie Sędziów Sportu Samochodowego – licencja st. II
SZKOLENIE Sędziów Sportu Samochodowego – licencja st. II1. Termin:23 luty... więcej
Kurs na licencje B,C i B,C Junior
HARMONOGRAM I ZASADY ORGANIZACJI KURSU DLA KANDYDATÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘO... więcej
Kurs na licencje B,C , BC JUNIOR
Kurs na licencje B,C , BC JUNIOR1. Termin:      ... więcej
Robert Kubica odwiedził Warszawę
Robert Kubica, który w tym roku będzie bronił barw zespołu Williams Racing,... więcej
Gosia Rdest i Natalia Kowalska przeszły kolejny etap eliminacji do W Series!
Gosia Rdest oraz Natalia Kowalska znalazły się wśród 28 zawodniczek, które... więcej
Kurs na licencję RN 23-24.02.2019 r. Tychy
Kurs na certyfikat i licencję RN 23-24.02.2019 r. Tychy1. Termin: 23-24.02.2019... więcej
ORLEN Team podsumował 41. rajd Dakar
Kuba Przygoński zajął 4. miejsce w klasyfikacji samochodów, Adam Tomiczek... więcej
Kurs na licencje BC, BC JUNIOR
1. Termin: 22 – 23 luty 2019 (piątek, sobota),2. Miejsce:22 luty 2019... więcej
Kurs na licencje BC, BC Junior
1. Termin:02-03 lutego 2019r. (sobota, niedziela),2. Miejsce: 02-03 lutego -... więcej

Strony

- Archiwum