¼ IMP w dniu 31.05.2012 r. w Krakowie.
Podajemy listę zawodników wg numerów startowych:
1 Stanisław Burza Speedway Wanda Kraków
2 Daniel Jeleniewski SKMŻ Lublin
3 Mariusz Staszewski ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
4 Dawid Stachyra SKMŻ Lublin
5 Krzysztof Buczkowski ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
6 Marcin Jędrzejewski KŻ Victoria Piła
7 Robert Kościecha ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
8 Piotr Świst KŻ Victoria Piła
9 Bartosz Zmarzlik Stal Gorzów Wielkopolski SA
10 Damian Baliński Unia Leszno SSA
11 Artur Mroczka Stal Gorzów Wielkopolski SA
12 Kamil Adamczewski Unia Leszno SSA
13 Grzegorz Walasek Speedway Stal Rzeszów SA
14 Tomasz Jędrzejak WTS SA Wrocław
15 Łukasz Cyran GTŻ Grudziądz
16 Tomasz Chrzanowski GKS Wybrzeże SA Gdańsk
R1 Rafał Szombierski CKM Włókniarz SA Częstochowa
R2 Patryk Pawlaszczyk ROW Sp. z o.o.
R3 Sławomir Pyszny Speedway Wanda Kraków
Do półfinału do Pile awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Jarosław HAMPEL, Piotr PROTASIEWICZ.
¼ IMP w dniu 31.05.2012 r. w Krośnie.
Podajemy listę zawodników wg numerów startowych:
1 Paweł Hlib KSM Krosno
2 Rune Holta ZKŻ SSA Zielona Góra
3 Adrian Szewczykowski KSM Krosno
4 Maciej Kuciapa Speedway Stal Rzeszów SA
5 Patryk Malitowski WTS SA Wrocław
6 Mirosław Jabłoński CKM Włókniarz SA Częstochowa
7 Łukasz Sówka Speedway Stal Rzeszów SA
8 Artur Czaja SCKM Włókniarz Częstochowa
9 Jakub Jamróg Unia Tarnów ŻSSA
10 Marcin Rempała KŻ Kolejarz Opole
11 Maciej Janowski Unia Tarnów ŻSSA
12 Janusz Kołodziej Unia Tarnów ŻSSA
13 Karol Baran SKMŻ Lublin
14 Mariusz Fierlej ROW Sp.z o.o.
15 Paweł Miesiąc SKMŻ Lublin
16 Rafał Trojanowski KŻ Orzeł Łódź
R1 Dawid Lampart Unia Tarnów ŻSSA
R2 Rafał Fleger KŻ Kolejarz Opole
R3 Marcin Bubel SCKM Włókniarz Częstochowa
Do półfinału do Pile awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Jarosław HAMPEL, Piotr PROTASIEWICZ
¼ IMP w dniu 31.05.2012 r. w Łodzi.
Podajemy listę zawodników wg numerów startowych:
1 Michał Szczepaniak KŻ Orzeł Łódź
2 Paweł Staszek GTŻ Grudziądz
3 Mateusz Szczepaniak KŻ Orzeł Łódź
4 Adrian Osmólski GTŻ Grudziądz
5 Tobiasz Musielak Unia Leszno SSA
6 Roman Chromik ROW Sp. z o.o.
7 Piotr Pawlicki Unia Leszno SSA
8 Michał Mitko KŻ Kolejarz Opole
9 Emil Pulczyński Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA
10 Adrian Miedziński Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA
11 Robert Miśkowiak SKMŻ Lublin
12 Kamil Pulczyński Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA
13 Piotr Świderski GKS Wybrzeże SA Gdańsk
14 Piotr Dym RKS Kolejarz Rawicz
15 Tomasz Gapiński ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
16 Grzegorz Zengota CKM Włókniarz SA Częstochowa
R1 Kacper Rogowski ZKŻ SSA Zielona Góra
R2 Mariusz Franków KŻ Victoria Piła
R3 Hubert Łęgowik SCKM Włókniarz Częstochowa
Do półfinału do Rawiczu awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Tomasz GOLLOB, Przemysław PAWLICKI
¼ IMP w dniu 31.05.2012 r. w Gnieźnie.
Podajemy listę zawodników wg numerów startowych:
1 Adam Skórnicki TŻ Start Gniezno
2 Kacper Gomólski Unia Tarnów ŻSSA
3 Mariusz Puszakowski KŻ Victoria Piła
4 Krystian Pieszczek GKS Wybrzeże SA Gdańsk
5 Rafał Okoniewski Speedway Stal Rzeszów SA
6 Ronnie Jamroży ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
7 Damian Adamczak KŻ Orzeł Łódź
8 Adrian Gomólski ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
9 Krzysztof Kasprzak Stal Gorzów Wielkopolski SA
10 Szymon Kiełbasa RKS Kolejarz Rawicz
11 Sławomir Musielak RKS Kolejarz Rawicz
12 Norbert Kościuch GTŻ Grudziądz
13 Patryk Dudek ZKŻ SSA Zielona Góra
14 Mikołaj Curyło ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
15 Adam Strzelec ZKŻ SSA Zielona Góra
16 Krzysztof Jabłoński ZKŻ SSA Zielona Góra
R1 Karol Ząbik Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA
R2 Adam Czechowicz KŻ Kolejarz Opole
R3 Damian Michalski Speedway Stal Rzeszów SA
Do półfinału w Rawiczu awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Tomasz GOLLOB, Przemysław PAWLICKI