INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI 2012

¼ IMP w dniu  31.05.2012 r. w Krakowie.

Podajemy listę zawodników wg numerów startowych:

                                                                                             

1       Stanisław Burza                   Speedway Wanda Kraków           

2       Daniel Jeleniewski               SKMŻ Lublin                               

3       Mariusz Staszewski             ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.         

4       Dawid Stachyra                   SKMŻ Lublin                               

5       Krzysztof Buczkowski          ŻKS Polonia Bydgoszcz SA        

6       Marcin Jędrzejewski             KŻ Victoria Piła                           

7       Robert Kościecha                ŻKS Polonia Bydgoszcz SA        

8       Piotr Świst                          KŻ Victoria Piła                           

9       Bartosz Zmarzlik                  Stal Gorzów Wielkopolski SA       

10      Damian Baliński                  Unia Leszno SSA                        

11      Artur Mroczka                      Stal Gorzów Wielkopolski SA       

12      Kamil Adamczewski             Unia Leszno SSA                        

13      Grzegorz Walasek               Speedway Stal Rzeszów SA        

14      Tomasz Jędrzejak                WTS SA Wrocław                        

15      Łukasz Cyran                      GTŻ Grudziądz                            

16      Tomasz Chrzanowski           GKS Wybrzeże SA Gdańsk          

R1     Rafał Szombierski               CKM Włókniarz SA Częstochowa 

R2     Patryk Pawlaszczyk             ROW Sp. z o.o.                           

R3     Sławomir Pyszny                 Speedway Wanda Kraków           

Do półfinału do Pile awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Jarosław HAMPEL, Piotr PROTASIEWICZ.

 

¼ IMP w dniu  31.05.2012 r. w Krośnie.

Podajemy listę zawodników wg numerów startowych:

1       Paweł Hlib                           KSM Krosno                               

2       Rune Holta                          ZKŻ SSA Zielona Góra                

3       Adrian Szewczykowski         KSM Krosno                               

4       Maciej Kuciapa                    Speedway Stal Rzeszów SA        

5       Patryk Malitowski                WTS SA Wrocław                        

6       Mirosław Jabłoński              CKM Włókniarz SA Częstochowa 

7       Łukasz Sówka                     Speedway Stal Rzeszów SA        

8       Artur Czaja                          SCKM Włókniarz Częstochowa     

9       Jakub Jamróg                     Unia Tarnów ŻSSA                      

10      Marcin Rempała                  KŻ Kolejarz Opole                       

11      Maciej Janowski                  Unia Tarnów ŻSSA                      

12      Janusz Kołodziej                 Unia Tarnów ŻSSA                      

13      Karol Baran                         SKMŻ Lublin                               

14      Mariusz Fierlej                     ROW Sp.z o.o.                            

15      Paweł Miesiąc                     SKMŻ Lublin                               

16      Rafał Trojanowski                KŻ Orzeł Łódź                             

R1     Dawid Lampart                    Unia Tarnów ŻSSA                      

R2     Rafał Fleger                        KŻ Kolejarz Opole                       

R3     Marcin Bubel                       SCKM Włókniarz Częstochowa     
Do półfinału do Pile awansuje 7 zawodników  i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Jarosław HAMPEL, Piotr PROTASIEWICZ

 

¼ IMP w dniu  31.05.2012 r. w Łodzi.

Podajemy listę zawodników wg numerów startowych:                                                                                                

1        Michał Szczepaniak             KŻ Orzeł Łódź                             

2        Paweł Staszek                     GTŻ Grudziądz                            

3        Mateusz Szczepaniak          KŻ Orzeł Łódź                             

4        Adrian Osmólski                  GTŻ Grudziądz                            

5        Tobiasz Musielak                 Unia Leszno SSA                        

6        Roman Chromik                  ROW Sp. z o.o.                           

7        Piotr Pawlicki                      Unia Leszno SSA                        

8        Michał Mitko                       KŻ Kolejarz Opole                       

9        Emil Pulczyński                   Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA

10      Adrian Miedziński                Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA

11      Robert Miśkowiak                SKMŻ Lublin                               

12      Kamil Pulczyński                 Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA

13      Piotr Świderski                    GKS Wybrzeże SA Gdańsk          

14      Piotr Dym                           RKS Kolejarz Rawicz                   

15      Tomasz Gapiński                 ŻKS Polonia Bydgoszcz SA        

16      Grzegorz Zengota                CKM Włókniarz SA Częstochowa 

R1     Kacper Rogowski                ZKŻ SSA Zielona Góra                

R2     Mariusz Franków                 KŻ Victoria Piła                           

R3     Hubert Łęgowik                   SCKM Włókniarz Częstochowa     

                                                                                                 
Do półfinału do Rawiczu awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Tomasz GOLLOB, Przemysław PAWLICKI

 

¼ IMP w dniu  31.05.2012 r. w Gnieźnie.

Podajemy listę zawodników wg numerów startowych:                                      

1        Adam Skórnicki                   TŻ Start Gniezno                         

2        Kacper Gomólski                Unia Tarnów ŻSSA                      

3        Mariusz Puszakowski           KŻ Victoria Piła                           

4        Krystian Pieszczek              GKS Wybrzeże SA Gdańsk          

5        Rafał Okoniewski                Speedway Stal Rzeszów SA        

6        Ronnie Jamroży                  ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.         

7        Damian Adamczak              KŻ Orzeł Łódź                             

8        Adrian Gomólski                 ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.         

9        Krzysztof Kasprzak             Stal Gorzów Wielkopolski SA       

10      Szymon Kiełbasa                RKS Kolejarz Rawicz                   

11      Sławomir Musielak               RKS Kolejarz Rawicz                   

12      Norbert Kościuch                GTŻ Grudziądz                            

13      Patryk Dudek                      ZKŻ SSA Zielona Góra                

14      Mikołaj Curyło                     ŻKS Polonia Bydgoszcz SA        

15      Adam Strzelec                     ZKŻ SSA Zielona Góra                

16      Krzysztof Jabłoński             ZKŻ SSA Zielona Góra                

R1     Karol Ząbik                         Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA

R2     Adam Czechowicz               KŻ Kolejarz Opole                       

R3     Damian Michalski                Speedway Stal Rzeszów SA        

                                               

Do półfinału w Rawiczu awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Tomasz GOLLOB, Przemysław PAWLICKI

 

Żużel: 
Share

News

PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 15 maja 2021 roku
Bilety na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zachowują ważność... więcej
Rywalizacja o tytuł mistrza Europy zaplanowana na 5 grudnia 2020
Speedwayevents.pl w porozumieniu z FIM Europe i Polskim Związkiem Motorowym... więcej
Unia Tarnów wygrała Wirtualny Puchar PolskiZuzel.pl!
Niesamowite emocje w wielkim finale Wirutalnego Pucharu PolskiZuzel.pl. W... więcej
,
Finałowy weekend Wirtualnego Pucharu Polskizuzel.pl
Właśnie rozpoczyna się decydująca rozgrywka w Wirtualnym pucharze polskizuzel.... więcej
Wirtualny Puchar Polskizuzel.pl
Już dziś ruszają rozgrywki Wirtualnego Pucharu Polskizuzel.plSpeedway Challenge... więcej
Flaga narodowa „Dla wszystkich, którzy niosą pomoc” - PKN ORLEN
Z okazji Dnia Flagi, który przypada 2 maja, PKN ORLEN przygotował kampanię... więcej
Nowe regulaminy na stronie internetowej PZM
Na stronie internetowej www.pzm.pl  w zakładce ŻUŻEL – REGULAMINY... więcej
Komunikat PZM dot. pracy Biura Zarządu Głównego w Warszawie w okresie 04-15.05.2020 r.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 04.05-15.05.2020r. Biuro Zarządu Głównego... więcej
Kurs antydopingowy od dziś po polsku!
Od dzisiaj platforma e-learningu antydopingowego (ADeL) dostępna jest w języku... więcej
PGE Ekstraliga 2020: Terminarz oraz aktualna sytuacja "odmrażania" rozgrywek
12 czerwca rusza PGE Ekstraliga.Tymczasem już 30 kwietnia pojawią się zmiany... więcej

Strony

- Archiwum