Listy startowe Złotego Kasku

Podajemy listy startowe eliminacji Złotego Kasku

Eliminacje Złotego Kasku 02.04.2019 r. (wtorek)
Tarnów            godz. 16:30 – sędzia: Piotr Lis
Piła                  godz. 16:00 – sędzia: Krzysztof Meyze
Ostrów Wlkp. godz. 16:00 – sędzia: Ryszard Bryła

Podajemy listy startowe: TARNÓW
1 Artur Czaja Unia - Tarnów ŻSSA
2 Krzysztof Kasprzak - Stal Gorzów Wlkp. SA
3 Artur Mroczka - Unia Tarnów ŻSSA
4 Maksym Drabik - WTS SA Wrocław
5 Daniel Jeleniewski - KŻ Orzeł Łódź
6 Patryk Rolnicki - GKM SA Grudziądz
7 Jakub Jamróg - WTS SA Wrocław
8 Karol Baran - SK Lokomotiv Daugavpils
9 Dawid Lampart - Speedway Lublin SA
10 Paweł Miesiąc - Speedway Lublin SA
11 Michał Gruchalski - Włókniarz Częstochowa SA
12 Wiktor Lampart - Speedway Lublin SA
13 Piotr Protasiewicz - ZKŻ SSA Zielona Góra
14 Ernest Koza - TS Kolejarz Opole
15 Piotr Pawlicki - Fogo Unia Leszno
16 Oskar Polis - TS Kolejarz Opole
R1 Mateusz Cierniak - Unia Tarnów ŻSSA
R2 Norbert Krakowiak - ZKŻ SSA Zielona Góra
AWANS DO FINAŁU 4 + R1 W FINALE
Sędzia: Piotr Lis

Podajemy listy startowe: PIŁA
1 Oskar Bober - KŻ Polonia Piła
2 Mirosław Jabłoński - GTM START Gniezno
3 Maksymilian Bogdanowicz - KS Toruń SA
4 Oskar Fajfer - GTM START Gniezno
5 Norbert Kościuch - KS Toruń SA
6 Przemysław Pawlicki - GKM SA Grudziądz
7 Marcin Jędrzejewski - KŻ Orzeł Łódź
8 Krzysztof Buczkowski - GKM SA Grudziądz
9 Bartosz Smektała - Unia Leszno SSA
10 Adrian Cyfer - GKŻ Wybrzeże Gdańsk
11 Dominik Kubera - Unia Leszno SSA
12 Kacper Gomólski - GKŻ Wybrzeże Gdańsk
13 Rafał Karczmarz - Stal Gorzów Wlkp. SA
14 Zbigniew Suchecki - KS ROW Rybnik SA
15 Paweł Przedpełski - Włókniarz Częstochowa SA
16 Marcin Nowak - PSŻ Poznań
R1 Karol Żupiński - GKŻ Wybrzeże Gdańsk
R2 Arkadiusz Pawlak - Unia Leszno SSA
AWANS DO FINAŁU 4 + R2 W FINALE
Sędzia: Krzysztof Meyze

Podajemy listy startowe: OSTRÓW WLKP.
1 Grzegorz Walasek - TŻ OSTROVIA SA
2 Tobiasz Musielak - KŻ Orzeł Łódź
3 Tomasz Gapiński - TŻ OSTROVIA SA
4 Kamil Brzozowski - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
5 Jarosław Hampel - Unia Leszno SSA
6 Sebastian Niedźwiedź - ZKŻ SSA Zielona Góra
7 Damian Baliński - Unia Leszno SSA
8 Daniel Kaczmarek - Unia Tarnów ŻSSA
9 Szymon Woźniak - Stal Gorzów Wlkp. SA
10 Mateusz Szczepaniak - KS ROW Rybnik SA
11 Adrian Gała - GTM START Gniezno
12 Kacper Woryna - KS ROW Rybnik SA
13 Adrian Miedziński - Włókniarz Częstochowa SA
14 Marcel Kajzer - PSŻ Poznań
15 Igor Kopeć Sobczyński - KS Toruń SA
16 Krystian Pieszczek - GKŻ Wybrzeże Gdańsk
R1 Marcin Kościelski - TŻ OSTROVIA SA
R2 Damian Adamczak - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
AWANS DO FINAŁU 5
Sędzia: Ryszard Bryła

 

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Share

News

Madsen wygrywa w Toruniu
Toruń czuł głód wielkiego żużla już od co najmniej kilku miesięcy. Emocje na... więcej
Rusza cykl TAURON SEC! [INFORMACJE DLA KIBICÓW]
Najnowocześniejszy żużlowy obiekt świata - toruńska Motoarena - będzie... więcej
Tauron SEC 2020 - seria Finałów w Polsce !
Żużlowa sytuacja wyjątkowaKoronawirus dyktuje ostatnio warunki na całym świecie... więcej
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 15 maja 2021 roku
Bilety na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zachowują ważność... więcej
Rywalizacja o tytuł mistrza Europy zaplanowana na 5 grudnia 2020
Speedwayevents.pl w porozumieniu z FIM Europe i Polskim Związkiem Motorowym... więcej
Unia Tarnów wygrała Wirtualny Puchar PolskiZuzel.pl!
Niesamowite emocje w wielkim finale Wirutalnego Pucharu PolskiZuzel.pl. W... więcej
,
Finałowy weekend Wirtualnego Pucharu Polskizuzel.pl
Właśnie rozpoczyna się decydująca rozgrywka w Wirtualnym pucharze polskizuzel.... więcej
Wirtualny Puchar Polskizuzel.pl
Już dziś ruszają rozgrywki Wirtualnego Pucharu Polskizuzel.plSpeedway Challenge... więcej
Flaga narodowa „Dla wszystkich, którzy niosą pomoc” - PKN ORLEN
Z okazji Dnia Flagi, który przypada 2 maja, PKN ORLEN przygotował kampanię... więcej
Nowe regulaminy na stronie internetowej PZM
Na stronie internetowej www.pzm.pl  w zakładce ŻUŻEL – REGULAMINY... więcej

Strony

- Archiwum