Zgrupowanie i turnieje Zaplecza Kadry Juniorów w Poznaniu

ZGRUPOWANIE ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW

Termin: 9-10.04.2019 (wtorek – środa)

Miejsce: Poznań

Organizator: PSŻ Poznań

Uprzejmie informujemy, że turnieje zaplecza kadry juniorów odbędą się na torze w Poznaniu w dniach 9-10.04.2019 r.

Trener prowadzący                - Rafał Dobrucki

Koordynator                          - Wojciech Jankowski

Przedstawiciel GKSŻ             - Dariusz Cieślak
Sędzia                                    - Piotr Nowak

Kontroler motocykli                - Ryszard Bryła

Zapis Video                           - Organizator

LISTA ZAWODNIKÓW ORAZ PROGRAM:

Nominowani zawodnicy:

1.    Krzysztof Sadurski  ( Stainer Unia Kolejarz Leszno)                                                                                                   

2.    Kacper Pludra (Steiner Kolejarz Rawicz)  za  A. Szczotkę

3.    Denis Zieliński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)

4.    Igor Kopeć-Sobczyński (KS Toruń SA)

5.    Bartłomiej Kowalski  ( Włókniarz SA Częstochowa)

6.     Wiktor Trofymov (Speedway Lublin SA)

7.    Jakub Miśkowiak (Włókniarz SA Częstochowa)

8.    Kamil Nowacki (TŻ OstroviaSA Ostrów Wlkp.)

9.     Mateusz Bartkowiak (Stal Gorzów Wielkopolski SA)

10.  Piotr Gryszpiński (KŻ Polonia Piła) za S. Szostaka

11.  Dawid Rempała  (Unia Tarnów ŻSSA)  za M. Cierniaka

12.  Przemysław Liszka (WTS SA Wrocław)

13.  Karol Żupiński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)

14.  Patryk Wojdyło (WTS SA Wrocław)

15.  Szymon Szlauderbach (Unia Leszno SSA)

16.  Mateusz Tonder (ZKŻ SSA Zielona Góra)

17.  Michał Curzytek (PSŻ Poznań)

18.  Zawodnik organizatora

Zawodnicy oczekujący:                                                                                                                          
Marcel Studziński   (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)                                                                                                                                           
Kamil Kiełbasa ( KŻ Orzeł Łódź)                                                                                                                                              

I DZIEŃ (wtorek) -  9.04.2019

13:00 - zbiórka wszystkich uczestników, przywitanie

13:05 - wspólny obiad

13:30 - zajęcia organizacyjne

14:00 - rozgrzewka

15:00 - odprawa z sędzią

15:15  - trening w czteroosobowych zespołach 2x /2min

16:00 - turniej indywidualny

19:00 - wspólna kolacja

20:00 - zakwaterowanie w hotelu –spotkanie integracyjne

II DZIEŃ (środa) - 10.04.2019

8:00-9:00 - śniadanie

9:15 - zajęcia  - media- jak rozmawiać  przed kamerami -   Wojciech Jankowski.

                       - omówienie 1. turnieju – błędy , technika , motocykle – Rafał Dobrucki.

                       - regulamin i zmiany na sezon 2019.- Dariusz Cieślak

11:00 - praca z motocyklami

                       - indywidualne zajęcia z trenerem

13:00 -obiad

13:30 -praca z motocyklami

                        - indywidualne zajęcia z trenerem

14:00 - rozgrzewka

15:00 - odprawa z sędzią

15:15 - trening w czteroosobowych zespołach 2x/2min

16:00  -turniej indywidualny

19:00 -  wspólna kolacja , zakończenie zgrupowania.

Ramowe zasady turniejów:

1.    Każdy zawodnik przed turniejem ma możliwość udziału w dwóch sesjach treningowych po 2 minuty.

2.    W turnieju obowiązuje 20-biegowa tabela.

3.    Zawodnicy startują na oponach własnych (maksymalnie dwie na jeden turniej).

4.    Zawodnicy korzystają z własnego oleju.

5.    Plastrony i ew. osłony kierownicy zapewnia PZM.

6.    Numery startowe w dniu 2. w odwrotnej kolejności .

7.    Zawodnicy sklasyfikowani w dniu 1. na miejscu 15 i 16  zajmują miejsce rezerwowych w dniu 2.

8.    Zawodnicy pełniący rolę zawodników rezerwowych w dniu 1. w dniu 2. otrzymają  nr startowy 1-16

9.       Punkty zdobyte w każdym turnieju sumują się do klasyfikacji generalnej. Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma w nagrodę miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Europy Juniorów, bez potrzeby udziału w krajowych eliminacjach w sezonie 2020.

( dot. zawodników do lat 19)

 

 

Żużel: 
Share

News

Brązowy Kask - lista startowa
Finał Brązowego Kasku, który zgodnie z kalendarzem sportu żużlowego odbędzie... więcej
Indywidualne Mistrzostwa Polski - listy startowe
Ćwierćfinały IMP odbędą się w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu w dniu 22... więcej
Egzamin na licencję Ż i 250cc w Toruniu - wyniki
W dniu 12 kwietnia 2021 r. w Toruniu odbył się egzamin na licencję Ż... więcej
Spokojnych Świąt Wielkanocnych
Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych
Egzamin na licencję Ż i 250cc w Lesznie - wyniki
W dniu 30 marca 2021 r. w Lesznie odbył się egzamin na licencję Ż i 250cc.... więcej
Przekaż 1% Fundacji PZM
Okres rozliczania dochodów za 2020 rok to okazja do wsparcia potrzebujących... więcej
Biuletyn PZM nr 22 - Marzec 2021
Wiosna! A to oznacza zbliżający się sezon oraz pierwszą rocznicę życia w... więcej
Mecz Północ vs Południe przełożony
Zaplanowany pierwotnie na 28 marca mecz Północ vs Południe został przełożony na... więcej
Kryterium Asów ponownie rozpocznie sezon
Po 9 latach przerwy, Stadion Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w... więcej
Zgrupowanie kadry przełożone!
Marcowe zgrupowanie kadry przełożone!Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń COVID... więcej

Strony

- Archiwum