Rallycrossowy weekend w Słomczynie

W dniach 15-16 października na nowym obiekcie „AUTODROM Słomczyn” wystartują cztery cykle rallycrossowe.
Obok Pucharu Polski OPONEO Rallycross oraz Mistrzostw Okręgu Warszawskiego zorganizowana będzie również 7 i 8 Runda Mistrzostw Polski w Rallycrossie oraz Runda Mistrzostw Litwy.

Zapowiada się ciekawe widowisko z uwagi, iż już na samej liście Pucharu Polski widnieje 49 zgłoszeń do którego dołączy lista Mistrzostw Polski i Litwy.
Ilu będzie zawodników ostatecznie dowiemy się 14 października w godzinach przedpołudniowych. Termin zgłoszeń do Mistrzostw Polski kończy w dniu 13 października godz 24.00.
Organizatorami wszystkich cykli rallycrossowych są: Automobilklub Rzemieślnik, Oponeo Motorsport, przy współpracy z Automobilklubem Kujawsko-Pomorskim oraz LKT Wyczół Gościeradz.

PROGRAM ZAWODÓW

Piątek (14.10.2016)
16:00 Otwarcie Biura Zawodów
16:00 Otwarcie Parku Maszyn
16:00-21:00 Obiór Administracyjny
16:00-21:00 Badanie Kontrolne przed zawodami – BK1
20:00 I posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych (posiedzenie otwarte)
po 22:00 samochody nie będą wpuszczane na teren Parku Maszyn

Sobota (15.10.2016)
7:30 Otwarcie Biura Zawodów
7:30-8:30 Odbiór Administracyjny
7:30-8:35 Badania Kontrolne przed zawodami – BK1
8:45 I posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych ( II część posiedzenia otwartego)
9:05 Odprawa z zawodnikami, losowanie pozycji na liście startowej
9:30-10:00 Trening Wolny
10:05 II posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych
10:30 Biegi Kwalifikacyjne I, II, III, IV (po każdym sesji kwalifikacyjnej zraszanie toru)
15:30 III posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych
15:40 Półfinały A, B
5 min po Półfinałach – IV posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych
16:30 Finały
5 min po Finałach – V posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych
17:30 Wręczenie nagród
18:00-20:00 Badanie Kontrolne przed zawodami – BK1 (tylko dla 8. Rundy )

Niedziela (16.10.2016)
8:00 Otwarcie Biura Zawodów
8:45 I posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych
9:05 Odprawa z zawodnikami, losowanie pozycji na liście startowej
9:30-10:00 Trening Wolny
10:05 II posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych
10:30 Biegi Kwalifikacyjne I, II, III, IV (po każdym sesji kwalifikacyjnej zraszanie toru)
15:30 III posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych
15:40 Półfinały A,B
5 min po Półfinałach – IV posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych
16:30 Finały
5 min po Finałach – V posiedzenie Zespołu Sędziów Sportowych
17:30 Wręczenie nagród
30 min po Wręczeniu nagród zamknięcie Biura Zawodów.

Samochody: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Szkolenie sędziów sportu samochodowego – licencja klasy I i II
1. Termin:22 lutego 2020 (sobota)2. Miejsce:Automobilklub Sudecki, ul.... więcej
Kurs na licencję stopnia RN - 29.02-01.03.2020 Kłodzko
Auto Moto Klub Kłodzko zaprasza kandydatów:- na zawodników sportu samochodowego... więcej
Przekaż 1% Fundacji PZM
Okres rozliczania dochodów za 2019 rok to okazja do wsparcia potrzebujących... więcej
Spółka Grupy Kapitałowej ORLEN z teamem DTM
ORLEN Team ART to nazwa nowego zespołu, który wystartuje w tegorocznej serii... więcej
Konkurs ofert na współpracę przy GSMP
KONKURS OFERT NA PROWADZENIE KOMISJI OBLICZEŃ PRZY GÓRSKICH SAMOCHODOWYCH... więcej
Kurs na licencję RN - 08.02 - 09.02.2020 w Świdnicy
Program kursu na licencję RN organizowany przez Stowarzyszenie G4 Sport Club w... więcej
Kurs na licencję instruktora sportu samochodowego PZM - ZMIANA DATY KURSU !
1. Termin:II zjazd 7 i 8 listopada 2020, II zjazd + egzamin końcowy 28 i 29... więcej
Kurs na licencję stopnia RN - 08-09.02.2020 Świdnica
1. Termin:08.02 - 09.02.2020 (Sobota - niedziela)2. Miejsce:Sala Galerii... więcej
Kurs na licencje BC,BC Junior
1. Termin:29 luty - 1 marca 2020r. ( sobota, niedziela)2. Miejsce:sala... więcej

Strony

- Archiwum