Bartosz Zmarzlik, Maksym Drabik oraz Żużlowa Reprezentacja Polski Juniorów wśród Mistrzów - Gala FIM Awards 2019

1 grudnia w Monako odbędzie się uroczysta Gala FIM podsumowująca sezon sportu motocyklowego 2019. Z tej okazji w jednym miejscu zbiorą się zdobywcy tytułów Mistrza Świata 2019, między innymi w Żużlu, SuperEnduro, Trialu czy Motocrossie. Wśród wyróźnionych nie zabraknie Polaków: Bartosza Zmarzlika Indywidualnego Mistrza Świata na Żużlu, Maksyma Drabika Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów na Żużlu. Wyróżniona zostanie również Żużlowa Reprezentacja Polski Juniorów za zdobycie tytułu Drużynowego Mistrza Świata na Żużlu.

Lista wyróżnionych zawodników oraz reperezntacji:
SuperEnduro: Colton Haaker - USA
Speedway Youth: Jesper Knudsen - DEN
Team Speedway Under 21: Poland
Ice Speedway: Daniil Ivanov - RUS
Ice Speedway of Nations: Russia
SnowCross: Adam Renheim - SWE
85cc Junior Motocross: Valerio Lata - ITA
125cc Junior Motocross: Mattia Guadagnini - ITA
AMA Supercross: Cooper Webb - USA
X-Trial, TrialGP: Toni Bou - ESP
Trial 125: Kieran Touly - FRA
Endurance: Team SRC Kawasaki France - FRA
MXGP: Tim Gajser – SLO
MX2: Jorge Prado – ESP
WMX: Courtney Duncan – NZL
Cross-country: Sam Sunderland – GBR
Enduro1: Brad Freeman - GBR
Long Track of Nations: France
Sidecar Motocross: Etienne Bax – NED, rider, Kaspars Stupelis – LAT, passenger
Long Track: Dimitri Bergé – FRA
Women's Trial: Emma Bristow – GBR
Trial2: Gabriel Marcelli – ESP
SuperMoto of Nations : France
Youth Enduro: Hamish McDonald – NZL
Junior Enduro: Andrea Verona – ITA
Enduro2: Loïc Larrieu – FRA
Enduro3: Steve Holcombe – GBR
Motocross of Nations: Netherlands
Women's Trial des Nations: Spain
Trial des Nations: Spain
Supersport 300: Manuel Gonzalez – ESP
Superbike:Jonathan Rea – GBR
Speedway Under 21: Maksym Drabik – POL
Speedway GP: Bartosz Zmarzlik – POL

MotoGP: Marc Marquez – ESP
SideCar: Tim Reeves – GBR (rider)- Mark Wilkes – GBR (passenger)
Moto3: Lorenzo Dalla Porta (ITA)
Supersport: Randy Krummenacher (SWI) 
Moto2: Alex Marquez – ESP
Moto3 Junior: Jeremy Alcoba - ESP
International Six Days' Enduro Junior World Trophy: Australia
International Six Days' Enduro Women's World Trophy: USA
International Six Days' Enduro World Trophy: USA
MX FreeStyle: Luc Ackermann – GER

Więcej na fim-awards.com

 

Relacja na żywo:

 

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

I i II Runda Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Trial 2020 w Gliwicach
Zawodnicy i uczestnicy I i II rundy MP i PP Trial w Gliwicach, zostali... więcej
W dniu 12 czerwca 2020 r. (piątek) Biuro ZG PZM będzie nieczynne.
Informujemy, że w dniu 12 czerwca 2020 r. (piątek)  Biuro Zarządu Głównego... więcej
Kalendarz Mistrzostw Europy Enduro 2020
Informujemy, zgodnie z decyzją FIM Europe, że Mistrzostwa Europy w rajdach... więcej
Kalendarz Sportu Motocyklowego
Główna Komisja Sportu Motocyklowego informuje, iż kalendarz sportu motocyklowego... więcej
Rozpoczęcie Sezonu 2020 Tor Słomczyn - Klub SM CRT 01 czerwca 2020 r.
Początek sezonu wyścigowego coraz bliżej, warto należycie się do niego... więcej
Motocyklowa Reprezentacja Polski wraca na tor
Zawodnicy Wójcik Racing Teamu, największego polskiego zespołu motocyklowego i... więcej
Flaga narodowa „Dla wszystkich, którzy niosą pomoc” - PKN ORLEN
Z okazji Dnia Flagi, który przypada 2 maja, PKN ORLEN przygotował kampanię... więcej
Komunikat PZM dot. pracy Biura Zarządu Głównego w Warszawie w okresie 04-15.05.2020 r.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 04.05-15.05.2020r. Biuro Zarządu Głównego... więcej

Strony

- Archiwum