Kadra Narodowa 2019

Juniorów

1. Baklarz Kacper Junior Beskidzki Klub Motorowy
2. Blin Daniel Junior MX OTOPIT Toruń
3. Bracik Aleksander Junior KTM Novi Korona Kielce
4. Chętnicki Gabriel Junior LKS Jastrząb Lipno
5. Chwalik Maksymilian Junior Stowarzyszenie DUUST Racing
6. Gąsienica-Daniel Jan Junior TMSM Sparta Wrocław
7. Giemza Maciej Junior KTM Novi Korona Kielce
8. Jasińska Karolina Junior Automobilklub Gorzowski
9. Kajrys Piotr Junior Gdański Auto-Moto-Klub
10. Kania Filip Junior Beskidzki Klub Motorowy
11. Kargul Grzegorz Junior Cieszyński Klub Motorowy
12. Kowalski Jakub Junior Człuchowski Auto-Moto-Klub
13. Kruszyński Karol Junior LKS Jastrząb Lipno
14. Krzemień Kamil Junior Automobilklub Silesia
15. Majtyka Julia Junior KKCiM Smok Kraków
16. Mieszkowski Kacper Junior Wschowski Klub Motorowy
17. Olszowy Dominik Junior Cieszyński Klub Motorowy
18. Orawiec Karol Junior Beskidzki Klub Motorowy
19. Polnar Mieszko Junior Gdański Auto-Moto-Klub
20. Rapacz Dariusz Junior MTR Osielec
21. Sówka Hugo Junior Motoklub Oborniki
22. Stasiak Mikołaj Junior DUUST Racing
23. Staszkiewicz Szymon Junior LKS Jastrząb Lipno
24. Szuta Kamil Junior Beskidzki Klub Motorowy
25. Więckowski Maciej Junior KM Cross Lublin
26. Włodarczak Olaf Junior Więcborski Klub Motorowy
27. Zaremba Dawid Junior KMX Kaszuby
28. Żyznowski Miłosz Junior Automobilklub Krakowski

Seniorów

1. Bracik Rafał Senior KTM Novi Korona Kielce
2. Cabala Bartłomiej Senior TMSM Sparta Wrocław
3. Górka Paweł Senior GKM Bałtyk Gdynia
4. Gwiazda Roman Senior KM Cross Lublin
5. Jędrzejczyk Sylwester Senior KKM Kwidzyn
6. Juszczak Emil Senior BKM Flow
7. Krywult Sebastian Senior Beskidzki Klub Motorowy
8. Kucharski Jakub Senior Hawi Racing Team
9. Lindner Arkadiusz Senior Łódzki Klub Offroadowy
10. Lonka Łukasz Senior Człuchowski Auto-Moto-Klub
11. Mańczak Wojciech Senior Automobilklub Wielkopolski
12. Rajczyk Damian Senior Stowarzyszenie Motochełmiec Wałbrzych
13. Sikora Ireneusz Senior AMK Gliwice
14. Sonik Rafał Senior PSC ATV Polska
15. Szczebak Artur Senior KM Cross Lublin
16. Tomiczek Adam Senior UKS Wiraż Cieszyn
17. Wiśniewski Kamil Senior Łódzki Klub Offroadowy
18. Wygachiewicz Anna Senior Automobilklub Polski
19. Wysocki Tomasz Senior Stowarzyszenie Moto Dąbrowa Górnicza

 

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących
Kadra szkoleniowa    
1. Wiesław Tymiński sport kartingowy
2. Dudka Lechosław sport kartingowy
3. Cieślak Marek sport żużlowy
4. Dobrucki Rafał sport żużlowy
5. Bracik Ryszard sport motocyklowy
6. Studziński Krzysztof sport samochodowy
Osoby współpracujące    
7. Czub Mirosław sport kartingowy
8. Pęcak Paweł sport kartingowy
9. Zupa Marian sport motocyklowy
10. Stypa Dariusz sport motocyklowy
11. Sikora Marek sport motocyklowy
12. Bieliński Bartosz sport samochodowy
13. Noworól Jarosław sport samochodowy
Share

WYKAZ ZADAŃ DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI W 2018 ROKU

1. 2018-03-15 2018-03-19 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Valkenswaard NED Tomasz Wysocki
2. 2018-03-22 2018-03-26 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Red Sand - Hiszpania Tomasz Wysocki
3. 2018-04-04 2018-04-09 Motocross - Mistrzostwa Świata Kobiet Pietramurata - Włochy Joanna Miller
4. 2018-04-05 2018-04-09 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Pietramurata - Włochy Tomasz Wysocki
5. 2018-04-11 2018-04-16 Enduro - Mistrzostwa Europy Fabriano - Włochy Kamil Szuta, Sebastian Krywult, Rafał Bracik, Aleksander Bracik, Damian Magierowski, Jakub Kucharski, Karol Orawiec, Kacper Baklarz
6. 2018-04-12 2018-04-16 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Agueda - Portugalia Tomasz Wysocki
7. 2018-04-12 2018-04-16 Wyścigi - Mistrzostwa Świata Supersport 300 Aragon - Hiszpania Daniel Blin
8. 2018-04-19 2018-04-23 Wyścigi - Mistrzostwa Świata Supersport 300 Assen - Holandia Daniel Blin
9. 2018-04-26 2018-04-30 Motocross - Mistrzostwa Europy Kobiet Esbjerg - Dania Joanna Miller
10. 2018-04-28 2018-05-02 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Orlyonok - Rosja Tomasz Wysocki
11. 2018-05-10 2018-05-14 Motocross - Mistrzostwa Europy EMX 250 Kegums - Łotwa Gabriel Chętnicki
12. 2018-05-10 2018-05-14 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Kegums - Łotwa Tomasz Wysocki
13. 2018-05-17 2018-05-21 Enduro - Mistrzostwa Europy Bacau - Rumunia Kamil Szuta, Sebastian Krywult, Rafał Bracik, Aleksander Bracik, Damian Magierowski, Jakub Kucharski
14. 2018-05-17 2018-05-21 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Teutschenthal - Niemcy Tomasz Wysocki
15. 2018-05-31 2018-06-04 Motocross - Mistrzostwa Europy EMX 250 Matterley Basin - Wlk. Brytania Gabriel Chętnicki
16. 2018-05-31 2018-06-04 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Matterley Basin - Wlk. Brytania Tomasz Wysocki
17. 2018-06-07 2018-06-11 Motocross - Mistrzostwa Europy EMX 250 Saint Jean d'Angely - Francja Gabriel Chętnicki
18. 2018-06-07 2018-06-11 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Saint Jean d'Angely - Francja Tomasz Wysocki
19. 2018-06-07 2018-06-11 Wyścigi - Mistrzostwa Świata Supersport 300 Brno - Czechy Daniel Blin
20. 2018-06-14 2018-06-18 Motocross - Mistrzostwa Europy EMX 250 Ottobiano - Włochy Gabriel Chętnicki
21. 2018-06-14 2018-06-18 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Ottobiano - Włochy Tomasz Wysocki
22. 2018-07-05 2018-07-09 Wyścigi - Mistrzostwa Świata Supersport 300 Misano - Włochy Daniel Blin
23. 2018-07-19 2018-07-23 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Loket - Czechy Tomasz Wysocki
24. 2018-08-02 2018-08-06 Motocross - Mistrzostwa Europy EMX 250 Lommel - Belgia Gabriel Chętnicki
25. 2018-08-02 2018-08-06 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Lommel - Belgia Tomasz Wysocki
26. 2018-08-09 2018-08-13 Enduro - Mistrzostwa Europy Skovde - Szwecja Kamil Szuta, Sebastian Krywult, Rafał Bracik, Aleksander Bracik, Damian Magierowski, Jakub Kucharski
27. 2018-08-16 2018-08-20 Motocross - Mistrzostwa Europy EMX 250 Frauenfeld - Szwajcaria Gabriel Chętnicki
28. 2018-08-16 2018-08-20 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Frauenfeld - Szwajcaria Tomasz Wysocki
29. 2018-09-05 2018-09-10 Motocross - Drużynowe Mistrzostwa Europy Gdańsk - Polska Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
30. 2018-09-13 2018-09-17 Enduro - Mistrzostwa Europy Kielce - Polska Kamil Szuta, Sebastian Krywult, Rafał Bracik, Aleksander Bracik, Damian Magierowski, Jakub Kucharski
31. 2018-09-13 2018-09-17 Motocross - Mistrzostwa Europy EMX 250 Assen - Holandia Gabriel Chętnicki
32. 2018-09-13 2018-09-17 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Assen - Holandia Tomasz Wysocki
33. 2018-09-13 2018-09-17 Wyścigi - Mistrzostwa Świata Supersport 300 Algarve - Portugalia Daniel Blin
34. 2018-09-20 2018-09-24 Quadcross - Drużynowe Mistrzostwa Europy Slagelse - Dania Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
35. 2018-09-20 2018-09-24 Trial - Drużynowe Mistrzostwa Świata Sokolov - Czechy Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
36. 2018-09-27 2018-10-01 Motocross - Mistrzostwa Świata MXGP Imola - Włochy Tomasz Wysocki
37. 2018-09-27 2018-10-01 Wyścigi - Mistrzostwa Świata Supersport 300 Magny-Cours - Francja Daniel Blin

News

Błażusiak wygrywa w Budapeszcie 4. rundę Mistrzostw Świata Maxxis FIM SuperEnduro
Najszybszy w trzecim finale Prestige, Tadeusz Błażusiak wygrał pierwszą edycję... więcej
Kursokonferencja sędziowska w Bydgoszczy 2-3 marca 2019
Uprzejmie informujemy, że w dniach 2-3 marca 2019 r. Główna Komisja Sportu... więcej
Trzecia runda mistrzostw świata FIM SuperEnduro w Madrycie za nami! Zderzenie i upadek Tadeusza Błażusiaka
Tadeusz Błażusiak podczas trzeciej rundy mistrzostw świata Maxxis FIM... więcej
Kalendarz sportu motocyklowego 2019
W dniu 25 stycznia 2019 r. Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku... więcej
ORLEN Team podsumował 41. rajd Dakar
Kuba Przygoński zajął 4. miejsce w klasyfikacji samochodów, Adam Tomiczek... więcej
Dakar 2019: Kuba Przygoński z ORLEN Team czwarty na etapie i w „generalce”, Adam Tomiczek w TOP15 motocyklistów
Kuba Przygoński i Tom Colsoul z załogi ORLEN Team zajęli miejsce tuż za podium 9... więcej
Paweł Adamowicz
Z wielkim żalem żegnamy sympatyka sportów motorowych, propagatora idei... więcej
Dakar 2019: Kuba Przygoński z ORLEN Team na podium etapu, koniec rajdu dla Maćka Giemzy, awans Adama Tomiczka
Samochodowa załoga ORLEN Team kolejny raz na podium rajdu Dakar – Kuba... więcej
Dakar 2019: pewny 7. etap ORLEN Team – Przygoński goni czołówkę, Giemza przyspiesza, Tomiczek utrzymuje się w TOP20
Kuba Przygoński i Tom Colsoul z ORLEN Team zajmują 7 miejsce na 7. etapie rajdu... więcej

Strony

- Archiwum

Strony