Kadra Narodowa 2023

Juniorów

1. Wiktoria Kupczyk Junior Więcborski Klub Motorowy
2. Jakub Pućkowski Junior Stowarzyszenie MX Lipno
3. Marcel Kania Junior Stowarzyszenie MX Lipno
4. Jakub Celej Junior Łowicki Klub Motorowy
5. Dawid Zaremba Junior KMX Kaszuby
6. Michał Psiuk Junior Stowarzyszenie MX Lipno
7. Kewin Jażdżewski Junior Człuchowski Auto-Moto-Klub
8. Bartosz Jaworski Junior Stowarzyszenie MX Lipno
9. Seweryn Gazda Junior Auto Moto Klub Gliwice
10. Jan Rompkowski Junior KM Wisła Chełmno
11. Piotr Szczepanek Junior ŚTM Moto-Max
12. Jan Kotowicz Junior Łowicki Klub Motorowy
13. Miłosz Konarski Junior Wschowski Klub Motorowy
14. Dawid Babicz Junior KS REGA MX TEAM Ropczyce
15. Tymoteusz Bachleda-Szeliga Junior Beskidzki Klub Motorowy
16. Aleksander Bracik Junior KTM Novi Korona
17. Dawid Domański Junior KTM Novi Korona
18. Karol Królikowski Junior KS REGA MX TEAM Ropczyce
19. Filip Gacek Junior Beskidzki Klub Motorowy
20. Maciej Broniewski Junior KTM Novi Korona
21. Gabriel Chętnicki Junior LKS Jastrząb Lipno
22. Mateusz Molik Junior Automobilklub Wielkopolski
23. Paweł Ryncarz Junior KKCiM Smok Kraków
24. Jakub Soćko Junior KKCiM Smok Kraków
25. Miłosz Żyznowski Junior Automobilklub Krakowski
26. Krzysztof Ryncarz Junior KKCiM Smok Kraków
27. Konrad Dąbrowski Junior Stowarzyszenie DUUST Racing
28. Tymon Tomtała Junior Klub Motorowy Szczecin

Seniorów

1. Karolina Jasinska Senior Człuchowski Auto-Moto-Klub
2. Tomasz Wysocki Senior Stowarzyszenie MX Lipno
3. Karol Kruszyński Senior LKS Jastrząb Lipno
4. Karol Kędzierski Senior Stowarzyszenie MX Lipno
5. Roman Gwiazda Senior EF Racing Piła
6. Damian Rajczyk Senior MKS Tryb Częstochowa
7. Tomasz Jamroży Senior Klub Motorowy Cisy Nowogard
8. Patryk Kuleszo Senior Hawi Racing Team
9. Wojciech Latała Senior Hawi Racing Team
10. Rafał Bracik Senior KTM Novi Korona
11. Jakub Wesołowski Senior KKM Wena
12. Kacper Baklarz Senior Beskidzki Klub Motorowy
13. Wojciech Wróbel Senior Auto Moto Klub Wrocławski
14. Grzegorz Hanuszewicz Senior Automobilklub Wielkopolski
15. Wiktor Ostrowski Senior LKT Wyczół Gościeradz
16. Artur Wielebski Senior Automobilklub Polski
17. Wojciech Wieczorkiewicz Senior Automobilklub Wielkopolski
18. Marek Szkopek Senior Automobilklub Polski
19. Ireneusz Sikora Senior Auto Moto Klub Gliwice
20. Dawid Nowak Senior MX OTOPIT Toruń
21. Kamil Barcik Senior Automobilklub Wielkopolski
22. Michał Pyzowski Senior Auto Moto Klub Gliwice
23. Daniel Nykaza Senior AMK Gorce Nowy Targ
24. Igor Łanoszka Senior Automobilklub Krakowski
25. Krzysztof Martyna Senior KKCiM Smok Kraków
26. Szymon Tengler Senior Auto Moto Klub Gliwice
27. Tomasz Kuzak Senior KKCiM Smok Kraków
28. Tomasz Wikowicz Senior Hawi Racing Team
29. Maciej Giemza Senior KTM Novi Korona
30. Bartłomiej Tabin Senior SM Panda Racing
31. Rafał Jawień Senior St. Quadowa Grupa Południe ATV South Poland
32. Marcin Wilkołek Senior St. Quadowa Grupa Południe ATV South Poland
33. Ireneusz Ostafin Senior MKS Tryb Częstochowa
34. Joanna Modrzewska Senior Stowarzyszenie M-FOR-SPORT
35. Dominik Olszowy Senior Cieszyński Klub Motorowy
36. Michał Pawlik Senior LKT Wyczół Gościeradz
37. Wojciech Mańczak Senior Automobilklub Wielkopolski
38. Tomasz Żuralski Senior KM Wiraż Bartoszyce
39. Rafał Perkowski Senior Automobilklub Radomski
40. Kamil Kowalczyk Senior Automobilklub Polski
41. Maciej Więckowski Senior KM Cross Lublin
42. Kamil Wiśniewski Senior Automobilklub Łódzki
43. Kacper Mieszkowski Senior Łowicki Klub Motorowy
44. Witold Natkaniec Senior Gdański Auto-Moto-Klub

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących

Kadra szkoleniowa
1. Rafał Dobrucki sport żużlowy
2. Ryszard Bracik sport motocyklowy
Osoby współpracujące
3. Dariusz Cieślak sport żużlowy
4. Robert Kościecha sport żużlowy
5. Jacek Bujański sport motocyklowy
6 Roman Chodorowski sport motocyklowy
7. Paweł Kurajk sport motocyklowy
8. Piotr Szymański sport żużlowy
9. Jarosław Noworól sport samochodowy
10. Paweł Pęcak sport kartingowy

Wykaz zadań dofinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

1. 2023-04-12 2023-04-18 Trial MŚ Trial2 Arteixo HISZPANIA
2. 2023-04-19 2023-04-25 Trial MŚ Trial2 Gouveia PORTUGALIA
3. 2023-05-14 2023-05-24 Trial MŚ Trial2 Motegi JAPONIA
4. 2023-06-06 2023-06-12 Trial MŚ Trial2 Baldasserrona SAN MARINO
5. 2023-06-12 2023-06-20 Trial MŚ Trial2 Sant Julia ANDORA
6. 2023-07-17 2023-07-25 Trial MŚ Trial2 Sestriere WŁOCHY
7. 2023-08-28 2023-09-05 Trial MŚ Trial2 Vertolaye FRANCJA
8. 2023-04-12 2023-04-18 Trial MŚ Trial3 Arteixo HISZPANIA
9. 2023-04-19 2023-04-25 Trial MŚ Trial3 Gouveia PORTUGALIA
10. 2023-06-06 2023-06-12 Trial MŚ Trial3 Baladasserrona WŁOCHY
11. 2023-06-12 2023-06-20 Trial MŚ Trial3 Sant Julia ANDORA
12. 2023-07-17 2023-07-25 Trial MŚ Trial3 Sestriere WŁOCHY
13. 2023-08-28 2023-09-05 Trial MŚ Trial3 Vertolaye FRANCJA
14. 2023-09-05 2023-09-12 Trial DMŚ Auron FRANCJA
15. 2023-07-13 2023-07-17 Motocross ME EMX 65/85 Loket CZECHY
16. 2023-10-04 2023-10-09 Motocross DME d-u
17. 2023-06-07 2023-06-12 Quadcross ME Lange ESTONIA
18. 2023-06-15 2023-06-19 Quadcross ME Gdańsk POLSKA
19. 2023-07-18 2023-07-25 Quadcross ME Red Brae IRLANDIA PÓŁNOCNA
20. 2023-07-25 2023-08-01 Quadcross ME Cusses Gorse WLK. BRYTANIA
21. 2023-08-16 2023-08-21 Quadcross ME Kaplice CZECHY
22. 2023-09-26 2023-10-03 Quadcross ME Castelnau de Levis FRANCJA
23. 2023-10-03 2023-10-10 Quadcross DME Cingoli WŁOCHY
24. 2023-04-11 2023-04-17 Enduro ME Fabriano WŁOCHY
25. 2023-05-09 2023-05-16 Enduro ME Santa Marta de Penaguiao PORTUGALIA
26. 2023-07-12 2023-07-17 Enduro ME Paikuse ESTONIA
27. 2023-09-14 2023-09-18 Enduro ME Kielce POLSKA
28. 2023-06-28 2023-07-03 Enduro MŚ Gelnica SŁOWACJA
29. 2023-05-14 2023-05-21 Hard Enduro MŚ Zlatibor SERBIA
30. 2023-06-05 2023-06-12 Hard Enduro MŚ Eisenerz AUSTRIA
31. 2023-07-04 2023-07-10 Hard Enduro MŚ Abetone WŁOCHY
32. 2023-07-22 2023-07-30 Hard Enduro MŚ Sibiu RUMUNIA
33. 2023-08-19 2023-08-29 Hard Enduro MŚ Calgary KANADA
34. 2023-10-10 2023-10-17 Hard Enduro MŚ Aguilar de Campoo HISZPANIA
35. 2023-10-31 2023-11-05 Hard Enduro MŚ d-u NIEMCY

News

Jurand Kuśmierczyk i Dawid Nowak ponownie wśród najzdolniejszych!
Już w najbliższą sobotę (9 kwietnia) wystartuje kolejna edycja Yamaha bLU cRU, w... więcej
Polacy gotowi na 2. rundę Mistrzostw Europy Enduro na Węgrzech
W najbliższy weekend Polacy wystartują podczas drugiej rundy Mistrzostw Europy... więcej
Joanna Modrzewska wygrywa Kategorię Kobiet podczas Qatar International Baja 2022
Qatar International Baja 2022  – dla mnie to: wyzwanie, chęć... więcej
Zwycięstwo Konrada Dąbrowskiego!
Qatar International Baja w tym roku stanowił drugą rundę FIM Pucharu Świata Baja... więcej
Dominik Olszowy zdobył Puchar Świata Juniorów SuperEnduro
22-letni mieszkaniec Bielska-Białej w ubiegły weekend zwyciężył dwie ostatnie... więcej
Polacy po pierwszej rundzie Mistrzostw Europy Enduro we Włoszech
Pierwsza eliminacja Mistrzostw Europy Enduro już za Polakami. Dawid Babicz zajął... więcej
Dominik Olszowy gotowy na walkę o tytuł Mistrza Świata SuperEnduro!
Już w ten weekend w niemieckiej Riesie Dominik Olszowy stanie przed szansą... więcej
Mistrzostwa Polski Pit Bike Off Road potwierdzone! Nowe tory i dużo rund.
Dobre wiadomości dla zawodników minimotocykli pit bike. W nowym sezonie do... więcej
Polacy gotowi na 1. rundę Mistrzostw Europy Enduro we Włoszech
Reprezentacja Polski w składzie:  Maciej Więckowski, Dawid Babicz, Dawid... więcej

Strony

- Archiwum