Program zawodów Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: 88 stron w cenie 20 zł

88-stronicowy program zawodów Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to tradycyjna gratka dla kibiców, którzy wybiorą się na PGE Narodowy 18 maja. Wydawnictwo zawiera wywiady z uczestnikami zawodów, a także z gwiazdami sportu i wiele ciekawostek.

Program Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski uprawnia jednocześnie do wstępu na oficjalny trening, który odbędzie się 17 maja, a także jest doskonałą skarbnicą wiedzy o turnieju i jego uczestnikach. Można zakupić go online https://www.kupbilet.pl/programSGP2019, a następnie odebrać na PGE Narodowym na podstawie vouchera. Do kupienia będzie również w dniu treningu i zawodów na miejscu.

W tegorocznym programie znalazły się rozmowy z Bartoszem Zmarzlikiem, który opowiedział o rosole mamy, spokoju swoje dziewczyny i radach od taty, bo całość tworzy jego sposób na rodzinny sukces w sporcie. – Tato to taka „złota rączka”, wszystko co przygotują w kuchni mama i Sandra bardzo mi smakuje – powiedział m.in. w wywiadzie zawodnik TRULY.WORK Stali Gorzów.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt opowiedzieli z kolei o swoich związkach ze sportem żużlowym. Para nie po raz pierwszy będzie na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix. – Kobiety na żużlu? – zastanawia się słynna polska tenisistka w wywiadzie do programu. Jaka będzie jej odpowiedź? Dawid Cel podkreślił w rozmowie z redakcją programu, iż uwielbia forBET Włókniarza Częstochowa, ale opowiedział też o fascynacji żużlem w wydaniu reprezentacyjnym.

- Czy dajesz sobie „ileś lat” na wywalczenie złotego medalu w cyklu FIM Speedway Grand Prix? – to z kolei pytanie, na które odpowiedzi w programie zawodów udzielił Maciej Janowski. „Magica” zapytano także o jego jesienno – zimowe podróże. Zawodnik BETARD Sparty Wrocław to prawdziwy miłośnik USA, ale zdradził, że najlepiej czuje się we Wrocławiu, gdzie lubi wracać po swoich posezonowych wakacjach. Wywiad z nim jest długi i bardzo ciekawy!

Patryk Dudek w programie Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland przyznał wprost, że jest „czarnym koniem” tegorocznego cyklu. Śmiała deklaracja dotyczy też Warszawy, gdzie zawodnik STELMET Falubazu Zielona Góra uwielbia jeździć. „Duzers” powiedział też w kilku zdaniach o geografii, wskazał nawet precyzyjny punkt na ziemi, gdzie chciałby się znaleźć. – Mam nadzieję, że jak skończę karierę i będzie mnie stać, to wtedy oddam się podróżom – zapewnił.

O hokeju na lodzie, czyli słowackiej specjalności, o Bratysławie i aspiracjach związanych z narodową drużyną w Speedway of Nations mówił Martin Vaculik. - Dobry zawodnik ma tylko jeden cel. To tytuł mistrza świata – zaczął wywiad, który warto przeczytać „od deski do deski”.

Michał Meyer, odtwórca roli Piotra w serialu „Zakochani po uszy” na żużlu? Owszem. Wszyscy pamiętają jego parodie Bartosza Zmarzlika, Nickiego Pedersena i Jacka Frątczaka z Gali PGE Ekstraligi 2018. Aktor opowiedział, komu będzie kibicował w Warszawie.

Wiele do powiedzenia, jak zwykle, na temat żużla miał kolejny rozmówca redakcji programu Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru. „Lubelak” z krwi i kości, miłośnik Speed Car Motoru mówił i mówił…o kibicach, rzodkiewce, uprawianiu sportu (z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego) oraz wielu innych rzeczach. Rozmowa nietuzinkowa. Polecamy.

O swoich marzeniach, bo wraca do Grand Prix po ośmiu latach przerwy, o przygotowaniach i braku stresu – o  tym wszystkim przeczytać będzie można w wywiadzie z Januszem Kołodziejem. Reprezentant FOGO Unii Leszno wyznał przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: - Wielu zawodników mówiło mi, że to niesamowity turniej. Oczekuję, że będę w szoku.

Dodatkowo w programie polecamy: rozmowy z Kajetanem Kajetanowiczem, Sławomirem Szmalem oraz Anitą Włodarczyk. W program także statystyki oraz miejsce na autografy zawodników, obszerna analiza startów Taia Woffindena i porównania statystyczne wraz z sylwetkami uczestników.

GDZIE KUPIĆ / ODEBRAĆ PROGRAM?

ONLINE sprzedaż na https://www.kupbilet.pl/programSGP2019

SPRZEDAŻ programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 17.05 będzie odbywać się w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego. 

ODBIÓR (na podstawie vouchera) programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 17.05  odbywać się będzie w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego.

PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie w dniu 17.05 w godzinach 13.00 – 20.00.

SPRZEDAŻ programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 18.05 odbywać się będzie w Punktach Kasowych umieszczonych po przekroczeniu bram nr 2 i 11 PGE Narodowego.

ODBIÓR (na podstawie vouchera) programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 18.05 odbywać się będzie w Infopunkcie zlokalizowanym na wysokości bramy 1.

INFOPUNKT będzie ustawiony na wysokości bramy nr 1. Otwarcie w godzinach 16:00 – 19:00

Żużel: 

News

Oświadczenie PZM w związku z decyzją Prezesa UOKiK
Polski Związek Motorowy (PZM) otrzymał decyzję UOKiK, w której Urząd stwierdził... więcej
Zmarzlik liderem SGP!
PZM żużel: Martin Vaculik drugi rok z rzędu okazał się królem stolicy Czech. W... więcej
Mateusz Cierniak wygrywa SGP2 w Pradze. Znakomity start Polaków.
Mateusz Cierniak wygrał pierwszą tegoroczną rundę SGP 2 w Pradze. Drugi był... więcej
PZM info
W poniedziałek, 29 maja 2023 roku, Biuro Sportu i Turystyki PZM jest dostępne... więcej
Kwadrans z gwiazdami sportu
O termin takiego spotkania nie było łatwo. Napięty terminarz rozgrywek ligowych... więcej
Speedway Grand Prix w Warszawie: Świetne wyścigi. Zmarzlik trzeci!
Zwycięstwem Fredrika Lindgrena zakończyła się sobotnia rywalizacja w Orlen FIM... więcej
Piotr Pawlicki wygrywa IMP Challenge w Grudziądzu
Piotr Pawlicki wygrywa IMP Challenge w Grudziądzu. Drugie miejsce dla Szymona... więcej
Mencel i Krawczyk najlepszą parą podczas testu toru na PGE Narodowym
Antoni Mencel i Jakub Krawczyk okazali się najlepszą parą podczas środowego... więcej
PZM: Budowa toru na 2023 Orlen FIM Speedway Grand prix of Poland - Warsaw
Pierwszy raz w siedmioletniej historii zawodów Grand Prix na PGE Narodowym... więcej

Strony

- Archiwum