Brązowy Kask - Pólfinały w Gdańsku i Rybniku - listy startowe - aktualizacja

Półfinały Brązowego Kasku zgodniez Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018 odbędą się w Gdańsku i Rybniku.Termin zawodów: 23.04.2019 r. (wtorek)

Podajemy listy startowe:

GDAŃSK

1 Karol Żupiński  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

2 Kamil Nowacki TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp.

3 Denis Zieliński  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

4 Sebastian Szostak  TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp.

5 Mateusz Bartkowiak  Stal Gorzów SA

6 Piotr Gryszpiński  KŻ Polonia Piła

7 Kamil Pytlewski  Stal Gorzów SA

8 Oskar Rowecki  KŻ Polonia Piła

9 Damian Lotarski  GKM Grudziądz SA

10 Mateusz Błażykowski GTM START Gniezno

11 Marcel Studziński  ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

12 Filip Nizgorski KS Toruń SA

13 Tymoteusz Picz  KS Unia Leszno

14 Kamil Kiełbasa  KS Toruń SA

15 Kacper Pludra  KS Unia Leszno

16 Eryk Borczuch  Orzeł Łódź

R1 Nile Tufft  ZKŻ SSA Zielona Góra

R2 Justin Stolp KS Toruń SA

AWANS DO FINAŁU 8 + R1 W FINALE

Sędzia: Michał Sasień

 

RYBNIK

1 Mateusz Tudzież KS ROW Rybnik SA

2 Przemysław Liszka  WTS SA Wrocław

3 Dominik Tyman  KS ROW Rybnik SA

4 Przemysław Giera  KS ROW Rybnik SA

5 Jakub Miśkowiak  Włókniarz Częstochowa SA

6 Krzysztof Sadurski  KS Unia Leszno

7  Bartłomiej Kowalski  Włókniarz Częstochowa SA

8 Mateusz Świdnicki  Włókniarz Częstochowa SA

9 Jakub Osyczka  Zielonogórski Klub Żużlowy

10  Dawid Rempała  Unia Tarnów ŻSSA

11  Nikodem Bartoch  ZKŻ SSA Zielona Góra

12  Mateusz Cierniak  Unia Tarnów ŻSSA

13  Wiktor Lampart  Speedway Lublin SA

14  Bartosz Curzytek PSŻ Poznań

15  Michał Curzytek PSŻ Poznań

16 Patryk Zieliński   Wilki Krosno SA

R1 Przemysław Konieczny  Unia Tarnów ŻSSA

R2  Kacper Gosik  Speedway Lublin SA

AWANS DO FINAŁU 8 + R2 W FINALE

 

 

Sędzia: Kacper Bryła

Żużel: 

News

Zmarł Bogusław Nowak
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci Bogusława Nowaka.... więcej
Polacy z pewnym awansem do finału SON
Po trzech biegach wygranych podwójnie trener Rafał Dobrucki zaczął... więcej
Orzełek na piersi, to większe emocje. Polacy mają konkretny cel na Manchester
Już we wtorek półfinał Speedway of Nations z udziałem Polaków.... więcej
Maksymilian Pawełczak mistrzem Europy 250cc
Do zdobytego przed tygodniem tytułu mistrza świata Maksymilian Pawełczak... więcej
IMP: Dudek z triumfem podczas pierwszej rundy w Łodzi
Zwycięstwem Patryka Dudka zakończył się inauguracyjny finał tegorocznych... więcej
Egzamin na licencję Ż i 250cc
W dniu 3 lipca 2024 r. w Krośnie odbył się egzamin na licencję Ż... więcej
Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie: drugie miejsce Zmarzlika, Woźniak w półfinale
Szwed Fredrik Lindgren okazał się najlepszy w Grand Prix Polski w ... więcej
Trzech Polaków z awansem do finału IMEJ
Wiktor Przyjemski, Bartosz Bańbor i Paweł Trześniewski awansowali do ... więcej
Maksymilian Pawełczak mistrzem świata! Komplet reprezentanta Polski
Maksymilian Pawełczak z kompletem punktów triumfował na torze w ... więcej
Selekcjoner Rafał Dobrucki wybrał! Szeroka kadra reprezentacji Polski na SON i SON2
Selekcjonerzy żużlowych reprezentacji wybrali szerokie kadry na lipcowy... więcej

Strony

- Archiwum