Część zasadnicza |
1 runda: 13 kwietnia 2014 (niedziela) |
KŻ Victoria Piła |
- |
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
50 |
: |
39 |
|
KSM KROSNO |
|
„Kolejarz” Opole |
65 |
: |
25 |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
|
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
58 |
: |
32 |
|
Krosno Piła Ostrów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 runda: 21 kwietnia 2014 (poniedziałek) |
„Kolejarz” Opole |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
41 |
: |
49 |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
|
KSM KROSNO |
55 |
: |
34 |
|
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
|
KŻ Victoria Piła |
48 |
: |
42 |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Opole Kraków Rawicz
|
|
|
|
|
|
|
27 kwietnia (niedziela) - data rezerwowa |
3 runda: 4 maja 2014 (niedziela) |
„Kolejarz” Opole |
|
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
52 |
: |
38 |
|
KSM KROSNO |
|
KŻ Victoria Piła |
61 |
: |
29 |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
52 |
: |
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Opole Krosno Ostrów |
|
|
|
|
|
|
18 maja (niedziela) - data rezerwowa |
4 runda: 25 maja 2014 (niedziela) |
KŻ Victoria Piła |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
40 |
: |
49 |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
|
„Kolejarz” Opole |
51 |
: |
38 |
|
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
|
KSM KROSNO |
39 |
: |
51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Piła Kraków Rawicz |
|
|
|
|
|
|
5 runda: 1 czerwca 2014 (niedziela) |
„Kolejarz” Opole |
|
KŻ Victoria Piła |
43 |
: |
47 |
|
KSM KROSNO |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
48 |
: |
42 |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
|
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
62 |
: |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Opole Krosno Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
6 runda: 15 czerwca 2014 (niedziela) |
KŻ Victoria Piła |
|
„Kolejarz” Opole |
55 |
: |
35 |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
|
KSM KROSNO |
54 |
: |
36 |
|
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
44 |
: |
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Piła Ostrów Rawicz |
|
|
|
|
|
|
19 czerwca (czwartek) - data rezerwowa |
7 runda: 29 czerwca 2014 (niedziela) |
„Kolejarz” Opole |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
33 |
: |
57 |
|
KSM KROSNO |
|
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
51 |
: |
39 |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
|
KŻ Victoria Piła |
56 |
: |
34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Opole Krosno Ostrów |
|
|
|
|
|
|
13 lipca (niedziela) - data rezerwowa |
8 runda: 3 sierpnia 2014 (niedziela) |
KŻ Victoria Piła |
|
KSM KROSNO |
45 |
: |
45 |
PRZEŁOŻONE NA 4.08. |
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
44 |
: |
46 |
|
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
|
„Kolejarz” Opole |
58 |
: |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Piła Kraków Rawicz |
|
|
|
|
|
|
9 runda: 10 sierpnia 2014 (niedziela) |
KŻ Victoria Piła |
|
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
54 |
: |
35 |
|
KSM KROSNO |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
42 |
: |
48 |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
|
„Kolejarz” Opole |
63 |
: |
27 |
przełożony na 23.08.2014 |
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Piła Krosno Ostrów |
|
|
|
|
|
|
10 runda: 24 sierpnia 2014 (niedziela) |
„Kolejarz” Opole |
|
KSM KROSNO |
37 |
: |
52 |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
|
KŻ Victoria Piła |
51 |
: |
39 |
przełożone na 7.09.2014 |
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
38 |
: |
51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Opole Kraków Rawicz |
|
|
|
|
|
|
31 sierpnia (niedziela) - data rezerwowa |
11 września (czwartek) - data rezerwowa |
|
|
|
|
|
|
|
Część finałowa |
1 runda finałowa: 14 września 2014 (niedziela) |
KŻ Victoria Piła |
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia |
51 |
: |
39 |
|
KSM KROSNO |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
42 |
: |
48 |
|
Pobierz wyniki: Piła Krosno |
|
|
|
|
|
|
18 września (czwartek) - data rezerwowa |
2 runda: 21 września 2014 (niedziela) |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia |
|
KŻ Victoria Piła |
65 |
: |
25 |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
|
KSM KROSNO |
62 |
: |
28 |
|
Pobierz wyniki: Ostrów Kraków |
|
|
|
|
|
|
26 września (piątek) - data rezerwowa |
3 runda finałowa: 28 września 2014 (niedziela) |
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW |
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia |
54 |
: |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz wyniki: Kraków |
|
|
|
|
|
|
3 października (piątek) - data rezerwowa |
4 runda finałowa: 5 października 2014 (niedziela) |
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia |
|
SPEEDWAY WANDA INSTAL Kraków |
|
|
|
przełożony na 16.10.2014 |
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz wyniki: Ostrów |
|
|
|
|
|
|
12 października (niedziela) - data rezerwowa |
|