Drużynowe Mistrzostwa II ligi (DM - II liga)

Część zasadnicza
1 runda: 13 kwietnia 2014 (niedziela)
KŻ Victoria Piła - SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW 50 : 39

 

KSM KROSNO   „Kolejarz” Opole 65 : 25  
MDM Komputery ŻKS Ostrovia   RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz 58 : 32  
Krosno     Piła   Ostrów            
             
2 runda: 21 kwietnia 2014 (poniedziałek)
„Kolejarz” Opole    MDM Komputery ŻKS Ostrovia 41 : 49  
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW   KSM KROSNO 55 : 34  
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz   KŻ Victoria Piła 48 : 42  
         

Pobierz: Opole    Kraków   Rawicz

           
27 kwietnia (niedziela) - data rezerwowa
3 runda: 4 maja 2014 (niedziela)
„Kolejarz” Opole    RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz 52 : 38  
KSM KROSNO   KŻ Victoria Piła 61 : 29  
MDM Komputery ŻKS Ostrovia    SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW 52 : 38  
             
Pobierz: Opole   Krosno   Ostrów            
18 maja (niedziela) - data rezerwowa
4 runda: 25 maja 2014 (niedziela)
KŻ Victoria Piła    MDM Komputery ŻKS Ostrovia 40 : 49

 

SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW   „Kolejarz” Opole 51 : 38  
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz   KSM KROSNO 39 : 51  
             
Pobierz:   Piła   Kraków  Rawicz            
5 runda: 1 czerwca 2014 (niedziela)
„Kolejarz” Opole    KŻ Victoria Piła 43 : 47  
KSM KROSNO   MDM Komputery ŻKS Ostrovia 48 : 42  
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW    RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz 62 : 28  
             
Pobierz: Opole   Krosno    Kraków            
 
6 runda: 15 czerwca 2014 (niedziela)
KŻ Victoria Piła   „Kolejarz” Opole 55 : 35  
MDM Komputery ŻKS Ostrovia   KSM KROSNO 54 : 36  
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz    SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW 44 : 46  
             
Pobierz: Piła   Ostrów   Rawicz            
19 czerwca (czwartek) - data rezerwowa
7 runda: 29 czerwca 2014 (niedziela)
„Kolejarz” Opole   SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW 33 : 57  
KSM KROSNO   RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz 51 : 39  
MDM Komputery ŻKS Ostrovia   KŻ Victoria Piła 56 : 34  
             
Pobierz:  Opole   Krosno   Ostrów            
13 lipca (niedziela) - data rezerwowa
8 runda: 3 sierpnia 2014 (niedziela)
KŻ Victoria Piła    KSM KROSNO 45 : 45 PRZEŁOŻONE NA 4.08.
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW   MDM Komputery ŻKS Ostrovia 44 : 46  
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz    „Kolejarz” Opole 58 : 32  
             
Pobierz:  Piła    Kraków   Rawicz            
9 runda: 10 sierpnia 2014 (niedziela)
KŻ Victoria Piła    RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz 54 : 35  
KSM KROSNO    SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW 42 : 48  
MDM Komputery ŻKS Ostrovia   „Kolejarz” Opole 63 : 27 przełożony na 23.08.2014
             
Pobierz: Piła   Krosno   Ostrów            
10 runda: 24 sierpnia 2014 (niedziela)
„Kolejarz” Opole    KSM KROSNO 37 : 52  
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW   KŻ Victoria Piła 51 : 39 przełożone na 7.09.2014
RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz   MDM Komputery ŻKS Ostrovia 38 : 51  
             
Pobierz:  Opole   Kraków  Rawicz            
31 sierpnia (niedziela) - data rezerwowa
11 września (czwartek) - data rezerwowa
             
Część finałowa
1 runda finałowa: 14 września 2014 (niedziela)
 KŻ Victoria Piła   MDM Komputery ŻKS Ostrovia 51 : 39  
KSM KROSNO   SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW 42 : 48  
Pobierz wyniki:  Piła   Krosno            
18 września (czwartek) - data rezerwowa
2 runda: 21 września 2014 (niedziela)
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia    KŻ Victoria Piła 65 : 25  
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW   KSM KROSNO 62 : 28  
Pobierz wyniki:  Ostrów   Kraków            
26 września (piątek) - data rezerwowa
3 runda finałowa: 28 września 2014 (niedziela)
SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW   MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia 54 : 36  
             
Pobierz wyniki: Kraków            
3 października (piątek) - data rezerwowa
4 runda finałowa: 5 października 2014 (niedziela)
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia   SPEEDWAY WANDA INSTAL Kraków       przełożony na 16.10.2014
             
Pobierz wyniki: Ostrów            
12 października (niedziela) - data rezerwowa
 

uwaga do części finałowej:
ze względu na uwarunkowania wyższe, takie jak: zawody FIM lub FIM Europe, niedostępność stadionu, zgłoszona przez właściciela obiektu przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, może nastąpić zmiana gospodarzy w dwumeczu z udziałem zainteresowanej drużyny

Żużel: 

News

Tai Woffinden: najlepsze Grand Prix jest w Warszawie!
Tai Woffinden po raz trzeci w karierze został mistrzem świata. Wcześniej... więcej
Ruszyła sprzedaż biletów na 2019 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND na PGE Narodowym
Piąta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie... więcej
#Mistrzjestjeden
Tylu kibiców na trybunach w Bydgoszczy nie było od kiedy Tomasz Gollob został... więcej
LAUREACI GALI PGE EKSTRALIGI 2018
Bartosz Zmarzlik, Leon Madsen, Stanisław Chomski, Bartosz Smektała, Jakub... więcej
Bartosz Zmarzlik jak Tomasz Gollob!
Kariera w Speedway Grand Prix w wykonaniu Bartosza Zmarzlika, wygląda bardzo... więcej
W Rzeszowie odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i 250cc
W dniu 4.10.2018 r. w Rzeszowie odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i... więcej
Ostatnia runda Speedway Grand Prix w Toruniu
Ostatnia runda Speedway Grand Prix odbędzie się 6 października w Toruniu. W... więcej
Konkurs ofert - mecze barażowe o awans do Nice 1. LŻ
Polski Związek Motorowy (02-518) Warszawa, ul Kazimierzowska 66, ogłasza... więcej
Stadion Śląski w świetle jupiterów!
Stadion Śląski w Chorzowie w żużlowej historii zapisał się złotymi zgłoskami.... więcej
Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w Stralsund
Szóstka Polaków: Viktor Trofymov, Wiktor Lampart, Igor Kopeć-Sobczyński, Hubert... więcej

Strony

- Archiwum

Strony