Tor żużlowy na warszawskim Ursynowie - głosuj na Projekt #23!

Zarząd Enea Ekstraligi wyraził swoje poparcie dla projektu wielofunkcyjnego boiska sportowego z torem żużlowym na Ursynowie w Warszawie. Projekt, na który można obecnie głosować w ramach budżetu partycypacyjnego, zakłada usypanie toru żużlowego dookoła trawiastego boiska. Szefostwo spółki zarządzającej rozgrywkami najlepszej żużlowej ligi na świecie nie ukrywa, że obecność sportu żużlowego w Warszawie, z pewnością podniosłaby prestiż całej dyscypliny.

- W Warszawie brakuje czynnego toru żużlowego. Gdyby regularnie w stolicy odbywały się zawody żużlowe, z pewnością zyskałaby na tym cała dyscyplina. Na tę chwilę wygląda, że największą i jedyną przeszkodą w reaktywacji sportu żużlowego w Warszawie jest brak odpowiedniego obiektu. To może się już wkrótce zmienić dzięki trwającemu głosowaniu. Zachęcam wszystkich mieszkańców Warszawy do oddania swoich głosów na projekt #23 na Ursynowie – mówi Wojciech Stępniewski, prezes zarządu Enea Ekstraligi.

Głosować mogą osoby mieszkające w Warszawie – nie ma jednak znaczenia miejsce zameldowania, dzielnica, w której się mieszka, miejsce płacenia podatków oraz miejsce, w którym się głosuje. Oznacza to, że w głosowaniu mogą brać udział osoby wynajmujące mieszkania w Warszawie oraz studenci. Dodatkowo za zgodą rodziców mogą głosować osoby niepełnoletnie (także przez Internet). Głosowanie odbywa się za pośrednictwem Internetu: https://wawa.zetwibo.pl/voting/taskList/23. Projekt boiska z torem żużlowym oznaczony jest numerem 23.

W głosowaniu przez Internet trzeba będzie podać swoje dane: imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania i adres e-mail (UWAGA! Podany adres e-mail w głosowaniu może zostać użyty tylko raz). Można natomiast głosować z jednego komputera (z jednego adresu IP). Na podany adres e-mail, po oddaniu głosu, zostanie wysłany link potwierdzający, który trzeba otworzyć najpóźniej do 30 czerwca do godz. 23:59:59. Dopiero wtedy głos zostanie uznany za ważny.

- Jestem przekonany, że zawody żużlowe w Warszawie będą cieszyć się dużą widownią na trybunach. Co tydzień analizujemy wyniki oglądalności telewizyjnych naszych rozgrywek i widzimy, że województwo mazowieckie we wszystkich zestawieniach wypada dobrze. Co więcej, Ursynów to młoda dzielnica, na terenie której mieszka wiele osób przyjezdnych, także z ośrodków bogatych w tradycje żużlowe. Te osoby też mogą głosować i projektodawcy w dużej mierze liczą na ich głosy – dodaje Wojciech Stępniewski.

Głosować można również tradycyjnie. W godzinach pracy urzędu (8-16) głosy można oddawać w Wydziale Obsługi Mieszkańców. Kartę do głosowania można również wydrukować na domowej drukarce i przesłać pocztą na adres Urzędu Dzielnicy Ursynów. List musi dotrzeć do urzędu najpóźniej 30 czerwca 2014 r.

PODSUMOWUJĄC:

Od 20 czerwca do 30 czerwca 2014 r. można głosować na jeden z trzech sposobów:

  • przez Internet – głosowanie na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl/glosowanie,
  • osobiście – przychodząc do Urzędu Dzielnicy Ursynów (w godzinach jego pracy, al. Komisji Edukacji Narodowej 61, 02-777 Warszawa) i wrzucając do urny wypełnioną kartę do głosowania,
  • listownie – przesyłając swój głos listownie na adres swojego Urzędu Dzielnicy Ursynów z dopiskiem „Budżet partycypacyjny 2015”. Żeby głos był ważny, musi wpłynąć do urzędu pomiędzy 20 a 30 czerwca 2014 r.
Żużel: 
Share

News

PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 15 maja 2021 roku
Bilety na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zachowują ważność... więcej
Rywalizacja o tytuł mistrza Europy zaplanowana na 5 grudnia 2020
Speedwayevents.pl w porozumieniu z FIM Europe i Polskim Związkiem Motorowym... więcej
Unia Tarnów wygrała Wirtualny Puchar PolskiZuzel.pl!
Niesamowite emocje w wielkim finale Wirutalnego Pucharu PolskiZuzel.pl. W... więcej
,
Finałowy weekend Wirtualnego Pucharu Polskizuzel.pl
Właśnie rozpoczyna się decydująca rozgrywka w Wirtualnym pucharze polskizuzel.... więcej
Wirtualny Puchar Polskizuzel.pl
Już dziś ruszają rozgrywki Wirtualnego Pucharu Polskizuzel.plSpeedway Challenge... więcej
Flaga narodowa „Dla wszystkich, którzy niosą pomoc” - PKN ORLEN
Z okazji Dnia Flagi, który przypada 2 maja, PKN ORLEN przygotował kampanię... więcej
Nowe regulaminy na stronie internetowej PZM
Na stronie internetowej www.pzm.pl  w zakładce ŻUŻEL – REGULAMINY... więcej
Komunikat PZM dot. pracy Biura Zarządu Głównego w Warszawie w okresie 04-15.05.2020 r.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 04.05-15.05.2020r. Biuro Zarządu Głównego... więcej
Kurs antydopingowy od dziś po polsku!
Od dzisiaj platforma e-learningu antydopingowego (ADeL) dostępna jest w języku... więcej
PGE Ekstraliga 2020: Terminarz oraz aktualna sytuacja "odmrażania" rozgrywek
12 czerwca rusza PGE Ekstraliga.Tymczasem już 30 kwietnia pojawią się zmiany... więcej

Strony

- Archiwum