Caravans Salon Poland 2022 coraz bliżej

Największe targi caravaningowe w Europie, te w Dusseldorfie startują już za kilka dni. Tymczasem organizatorzy październikowego Caravans Salon Poland intensywnie pracują, aby w Poznaniu odbyło się największe Święto Caravaningu i turystyki w naszym kraju. 

Organizatorzy informują o coraz większej ilości potwierdzonych wystawców i gości dużego formatu do strefy Vanlife /Retro. Również Zlot Przystanek_targi cieszy się dużym zainteresowaniem i już teraz jest rekordowy pod względem frekwencji. Ponadto w pierwszy dzień targów 21 października odbędzie się ważna konferencja branżowa Polish Campers & Caravans Conference.

Mamy też informacje o uruchomieniu sklepu z gadżetami oraz o dwóch dodatkowych imprezach, które wejdą w skład bloku targów Caravans Salon i Tour Salon. Słowem w Poznaniu wciąż się dzieje!

Cały czas trwa przedsprzedaż biletów na wydarzenie: https://bit.ly/Bilety_CSP2022

Lista wystawców coraz dłuższa

Swoją obecność na Caravans Salon Poland 21-23 października potwierdziło już ponad 50 firm w tym większość liderów rynku w Polsce. Biorąc pod uwagę ofertę zgłoszonych wystawców, na targach będzie można zobaczyć produkty i usługi ponad 200 marek caravaningowych. Do targów pozostały jeszcze dwa miesiące i z pewnością ta lista firm i reprezentowanych marek mocno się powiększy. 

„Cieszy nad duże zainteresowanie targami ze strony wystawców. Codziennie dostajemy kilka kolejnych zapytań i przygotowujemy kolejne oferty stoisk. Ważne, że praktycznie wszyscy liderzy branży caravaningowej w Polsce potwierdzili już swoją obecność i czekamy tylko na to jak wiele nowości i premier uda się sprowadzić na targi. Biorąc pod uwagę, że impreza jest w tym roku nieco później, szansa na dużo nowości jest znacznie większa” – podkreśla dyrektor Caravans Salon Miłosz Jankowiak

Tegoroczna ekspozycja caravaningu jest zaplanowana w aż 5 pawilonach na niemal 40 000 m2 powierzchni a organizatorzy spodziewają się nawet 400 pojazdów na ekspozycji. 

Aktualny Katalog Wystawców znajdziemy tutaj: https://bit.ly/Katalog_wystawców_CSP2022

Topowi Vanliferzy na scenie targów i w Strefie Vanlife 

Również zlokalizowana w Pawilonie 4 Strefa Vanlife ma już potwierdzonych wielu znakomitych gości. Na targach w Poznaniu zarówno w Strefie jak i na Scenie spotkamy Kasię i Łukasza z PodróżoVanie, którzy zostali Ambasadorami imprezy.  

Nie zabraknie też spotkań z czołówką sceny vanlife w Polsce. Ekipy Busem Przez Świat oraz Foxes in Eden – spotkają się z fanami na scenie w sobotę 22 października. Ponadto Karol Lewandowski (Busem Przez Świat) będzie miał swoje stoisko w Pawilonie 6 w strefie Tour Salon, natomiast popularne „Liski” z Foxes in Eden znajdziemy w pozostałe dni w Strefie Vanlife. 

Tegoroczna Strefa również ulegnie powiększeniu. Już dziś organizatorzy informują o 8 ekipach, oprócz wymienionych wyżej spotkamy np. Avantura Campers, VandalVan, Tu i Tam We Dwoje, Tripciak Crew czy Loverlander  a to wciąż otwarta lista. Więcej o Strefie: https://bit.ly/Hand_Made_Vanlife_goście

Caravaning, Turystyka i Jachty!

Tegoroczne Caravans Salon Poland to nie tylko kampery i przyczepy, ale cały blok targów i imprez towarzyszących. Każdy, kto kupi bilet na Caravans Salon Poland  będzie mógł wziąć udział w kilku imprezach, które odbywają się równocześnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 

Caravans Salon Poland – Święto Caravaningu 

Tour Salon – 33 edycja targów turystyki i regionów 

Yacht Salon – nowa impreza na żeglarskiej mapie polski 

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń – 10 edycja spotkań z podróżnikami i zmagań o Złoty Ślad

CAMPERS & CARAVANS CONFERENCE – II edycja największej konferencji branży caravaningu – piątek 21 października

Rodzinny Festiwal Podróżniczy TUP TUP 

Dla miłośników caravaningu szczególnie ciekawa propozycją oprócz piątkowej konferencji Campers&Caravans Conference mogą być targi jachtów, łodzi i sportów wodnych – Yacht Salon. Nie od dziś wiadomo, że branża caravaningowa i branża motorowodna mają wiele punktów stycznych i wielu zwiedzających z przyjemnością zobaczy zarówno ekspozycje i produkty  kempingowe jak i te dotyczące łodzi i sportów wodnych. 

Kolekcja gadżetów Caravans Salon – ruszyła sprzedaż

Tegoroczną nowością jest też przygotowana przez organizatorów Caravans Salon kolekcja ubrań i akcesoriów – gadżetów dla pasjonatów caravaningu. Produkty można już nabyć w sklepie internetowym a później pojawią się również na targach w sklepie stacjonarnym. 

Ubrania zostały podzielone na dwie serie: Vanlife oraz Caravaning, tak, aby każdy pasjonat podroży znalazł tu coś dla siebie. Możemy wybrać spośród kilku modeli koszulek, czapek czy sympatycznych skarpetek w kampery. W sumie w kolekcji znajdziemy kilkanaście pozycji. 

Gadżety można zobaczyć tutaj: https://bit.ly/Sklep_gadżety_Caravans_Salon  

Wyprzedane parcele na zlot, ale to nie koniec!

Zlot Przystanek_targi organizowany przy targach Caravans Salon Poland cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt, że pula 185 parcel już się wyprzedała. Jednak organizatorzy uspokajają, to nie koniec. 

„Tegoroczny zlot cieszy się rekordowym zainteresowaniem i już dziś na dwa miesiące przed imprezą parcele niemal się wyprzedały. Mamy jednak plany na uruchomienie dodatkowej strefy, która pomieści jeszcze około 30-40 załóg. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli te dodatkowe parcele trafią do sprzedaży z początkiem września” – mówi Michal Dublaga Marketing Manager targów 

Organizatorzy podkreślają też, że cały czas pracują nad tym, aby zlotowicze mieli bogate pakiety zlotowe i aby to, co dostaną było jak najbardziej związane z Poznaniem i Wielkopolską tak, aby zlot był też okazją do poznania regionu lub jego wytworów. 

Święto Caravaningu i Turystyki 

Biorąc pod uwagę wszystkie te informacje w Poznaniu od 21 do 23 października szykuje się prawdziwe Święto Caravaningu i Turystyki oraz biorąc pod uwagę rozmiar planowanej ekspozycji i atrakcje chyba największe tego typu targi od wielu lat. 

Więcej aktualnych informacji o targach w Poznaniu znajdziemy tutaj: https://bit.ly/Co_Gdzie_Kiedy_Caravans_Salon

Bilety w przedsprzedaży online są dostępne pod adresem:  https://bit.ly/Bilety_CSP2022

 

 

 

 

Caravaning: 

News

Bajkowy Zlot ACK Benimar Polska
W dniach 28.04-03.05. 2023 r. Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski... więcej
23 Adria Rally w Chorwacji
Zapraszamy do udziału w 23 zlocie caravaningowym z cyklu Adria... więcej
I runda Caravaningowych Mistrzostw Polski PZM w Ochabach
Klub Motorowy Górników „Jarząbek” z Jastrzębia-Zdroju... więcej
Zlot caravaningowy z okazji 30-lecia kempingu "ROZBARK"
Górniczy Klub Motorowy "Rozbark" zaprasza na ogólnopolski zlot... więcej
PRE i POST 60. Europa Rally
Wszystkich naszych gości wybierających się na 60. Europa Rally w Krakowie... więcej
Komunikat nr 3/2023 - Przewodniczący Jury
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 3/... więcej
Komunikat 2/2023 - Szkolenie OTC
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 2/... więcej
FICC World Camping Festival 2023
Informujemy, że biuro PZM Travel rozpoczęło akwizycję uczestników na FICC... więcej
PZM Travel zaprasza na wyjazdy kamperowe 2023
Uprzejmie informujemy, że na naszej stronie www.pzmtravel.com.pl jest... więcej
Caravans Salon 2023
Targi Caravans Salon 2023 w Poznaniu z dodatowym dniem dla biznesu.... więcej

Strony

- Archiwum