Caravans Salon Poland 2022 coraz bliżej

Największe targi caravaningowe w Europie, te w Dusseldorfie startują już za kilka dni. Tymczasem organizatorzy październikowego Caravans Salon Poland intensywnie pracują, aby w Poznaniu odbyło się największe Święto Caravaningu i turystyki w naszym kraju. 

Organizatorzy informują o coraz większej ilości potwierdzonych wystawców i gości dużego formatu do strefy Vanlife /Retro. Również Zlot Przystanek_targi cieszy się dużym zainteresowaniem i już teraz jest rekordowy pod względem frekwencji. Ponadto w pierwszy dzień targów 21 października odbędzie się ważna konferencja branżowa Polish Campers & Caravans Conference.

Mamy też informacje o uruchomieniu sklepu z gadżetami oraz o dwóch dodatkowych imprezach, które wejdą w skład bloku targów Caravans Salon i Tour Salon. Słowem w Poznaniu wciąż się dzieje!

Cały czas trwa przedsprzedaż biletów na wydarzenie: https://bit.ly/Bilety_CSP2022

Lista wystawców coraz dłuższa

Swoją obecność na Caravans Salon Poland 21-23 października potwierdziło już ponad 50 firm w tym większość liderów rynku w Polsce. Biorąc pod uwagę ofertę zgłoszonych wystawców, na targach będzie można zobaczyć produkty i usługi ponad 200 marek caravaningowych. Do targów pozostały jeszcze dwa miesiące i z pewnością ta lista firm i reprezentowanych marek mocno się powiększy. 

„Cieszy nad duże zainteresowanie targami ze strony wystawców. Codziennie dostajemy kilka kolejnych zapytań i przygotowujemy kolejne oferty stoisk. Ważne, że praktycznie wszyscy liderzy branży caravaningowej w Polsce potwierdzili już swoją obecność i czekamy tylko na to jak wiele nowości i premier uda się sprowadzić na targi. Biorąc pod uwagę, że impreza jest w tym roku nieco później, szansa na dużo nowości jest znacznie większa” – podkreśla dyrektor Caravans Salon Miłosz Jankowiak

Tegoroczna ekspozycja caravaningu jest zaplanowana w aż 5 pawilonach na niemal 40 000 m2 powierzchni a organizatorzy spodziewają się nawet 400 pojazdów na ekspozycji. 

Aktualny Katalog Wystawców znajdziemy tutaj: https://bit.ly/Katalog_wystawców_CSP2022

Topowi Vanliferzy na scenie targów i w Strefie Vanlife 

Również zlokalizowana w Pawilonie 4 Strefa Vanlife ma już potwierdzonych wielu znakomitych gości. Na targach w Poznaniu zarówno w Strefie jak i na Scenie spotkamy Kasię i Łukasza z PodróżoVanie, którzy zostali Ambasadorami imprezy.  

Nie zabraknie też spotkań z czołówką sceny vanlife w Polsce. Ekipy Busem Przez Świat oraz Foxes in Eden – spotkają się z fanami na scenie w sobotę 22 października. Ponadto Karol Lewandowski (Busem Przez Świat) będzie miał swoje stoisko w Pawilonie 6 w strefie Tour Salon, natomiast popularne „Liski” z Foxes in Eden znajdziemy w pozostałe dni w Strefie Vanlife. 

Tegoroczna Strefa również ulegnie powiększeniu. Już dziś organizatorzy informują o 8 ekipach, oprócz wymienionych wyżej spotkamy np. Avantura Campers, VandalVan, Tu i Tam We Dwoje, Tripciak Crew czy Loverlander  a to wciąż otwarta lista. Więcej o Strefie: https://bit.ly/Hand_Made_Vanlife_goście

Caravaning, Turystyka i Jachty!

Tegoroczne Caravans Salon Poland to nie tylko kampery i przyczepy, ale cały blok targów i imprez towarzyszących. Każdy, kto kupi bilet na Caravans Salon Poland  będzie mógł wziąć udział w kilku imprezach, które odbywają się równocześnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 

Caravans Salon Poland – Święto Caravaningu 

Tour Salon – 33 edycja targów turystyki i regionów 

Yacht Salon – nowa impreza na żeglarskiej mapie polski 

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń – 10 edycja spotkań z podróżnikami i zmagań o Złoty Ślad

CAMPERS & CARAVANS CONFERENCE – II edycja największej konferencji branży caravaningu – piątek 21 października

Rodzinny Festiwal Podróżniczy TUP TUP 

Dla miłośników caravaningu szczególnie ciekawa propozycją oprócz piątkowej konferencji Campers&Caravans Conference mogą być targi jachtów, łodzi i sportów wodnych – Yacht Salon. Nie od dziś wiadomo, że branża caravaningowa i branża motorowodna mają wiele punktów stycznych i wielu zwiedzających z przyjemnością zobaczy zarówno ekspozycje i produkty  kempingowe jak i te dotyczące łodzi i sportów wodnych. 

Kolekcja gadżetów Caravans Salon – ruszyła sprzedaż

Tegoroczną nowością jest też przygotowana przez organizatorów Caravans Salon kolekcja ubrań i akcesoriów – gadżetów dla pasjonatów caravaningu. Produkty można już nabyć w sklepie internetowym a później pojawią się również na targach w sklepie stacjonarnym. 

Ubrania zostały podzielone na dwie serie: Vanlife oraz Caravaning, tak, aby każdy pasjonat podroży znalazł tu coś dla siebie. Możemy wybrać spośród kilku modeli koszulek, czapek czy sympatycznych skarpetek w kampery. W sumie w kolekcji znajdziemy kilkanaście pozycji. 

Gadżety można zobaczyć tutaj: https://bit.ly/Sklep_gadżety_Caravans_Salon  

Wyprzedane parcele na zlot, ale to nie koniec!

Zlot Przystanek_targi organizowany przy targach Caravans Salon Poland cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt, że pula 185 parcel już się wyprzedała. Jednak organizatorzy uspokajają, to nie koniec. 

„Tegoroczny zlot cieszy się rekordowym zainteresowaniem i już dziś na dwa miesiące przed imprezą parcele niemal się wyprzedały. Mamy jednak plany na uruchomienie dodatkowej strefy, która pomieści jeszcze około 30-40 załóg. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli te dodatkowe parcele trafią do sprzedaży z początkiem września” – mówi Michal Dublaga Marketing Manager targów 

Organizatorzy podkreślają też, że cały czas pracują nad tym, aby zlotowicze mieli bogate pakiety zlotowe i aby to, co dostaną było jak najbardziej związane z Poznaniem i Wielkopolską tak, aby zlot był też okazją do poznania regionu lub jego wytworów. 

Święto Caravaningu i Turystyki 

Biorąc pod uwagę wszystkie te informacje w Poznaniu od 21 do 23 października szykuje się prawdziwe Święto Caravaningu i Turystyki oraz biorąc pod uwagę rozmiar planowanej ekspozycji i atrakcje chyba największe tego typu targi od wielu lat. 

Więcej aktualnych informacji o targach w Poznaniu znajdziemy tutaj: https://bit.ly/Co_Gdzie_Kiedy_Caravans_Salon

Bilety w przedsprzedaży online są dostępne pod adresem:  https://bit.ly/Bilety_CSP2022

 

 

 

 

Caravaning: 
Share

News

Komunikat nr 9/2022 - kalendarz imprez i zlotów caravaningowych na 2023 rok
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 9/2022... więcej
Komunikat nr 8/2022 - Organizatorzy rund CMP i MKC PZM na 2023 rok
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu komunikatu w sprawie... więcej
Ogólnopolskie Zakończenie Sezonu Caravaningowego 2022
W dniach 11-13.11.2022 r. w Wiśle odbyło się ogólnopolskie podsumowanie sezonu... więcej
Wyniki klasyfikacji generalnej KAT PZM 2022
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu wyników... więcej
Klub SOS PZMOT zaprasza na targi Caravans Salon 2022
Niezmiernie miło nam poinformować, że już 21.10.2022 w Poznaniu rozpocznie się... więcej
Komunikat 7/2022 - ogólnopolskie zakończenie sezonu caravaningowego
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 7/2022... więcej
Sport i rozrywka - relacja ze zlotu w Ochabach
W dniach 23 - 25.09.2022 r. na kempingu w Ochabach kolejny zlot tematyczny. Tym... więcej
Życie na czterech kółkach, czyli gwiazdy w Strefie Vanlife na Caravans Salon 2022
Odbywające się w dniach 21-23 października targi kamperów i przyczep Caravans... więcej
Komunikat 6/2022
Gówna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu Komunikatu nr 6/... więcej
Wyniki klasyfikacji generalnej CMP i MKC PZM 2022
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje o opublikowaniu wyników... więcej

Strony

- Archiwum