Złoty Kask - Finał w Gdańsku 11.10.2019

Finału Złotego Kasku odbędzie się w Gdańsku w dniu 11.10.2019 r. (piątek)

Aktualna lista startowa Finału ZK ‘2019

1. Krystian Pieszczek                Zdunek Wybrzeże Gdańsk

2. Tobiasz Musielak              KŻ Orzeł Łódź  

3. Jakub Jamróg                      Betard Sparta Wrocław

4. Bartosz Smektała                Fogo Unia Leszno

5. Piotr Protasiewicz                  Falubaz Zielona Góra

6. Janusz Kołodziej                    Fogo Unia Leszno

7. Patryk Dudek                         Falubaz Zielona Góra

8. Dominik Kubera                     Fogo Unia Leszno

9. Krzysztof Kasprzak                truly.work Stal Gorzów

10.Paweł Przedpełski                 forBet Włókniarz Częstochowa

11.Krzysztof Buczkowski                       MRGARDEN GKM Grudziądz

12.Kacper Gomólski                 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 

13.Szymon Woźniak                   truly.work Stal Gorzów

14.Adrian Miedziński                   forBet Włókniarz Częstochowa

15. Kacper Woryna                      PGG ROW Rybnik

16.Norbert Kościuch                   Get Well Toruń
 

17 (R1) Karol Żupińśki              Zdunek Wybrzeże Gdańsk 

Zgodnie z Art. 846.2 Kluby organizujące finały rozgrywek o Złoty Kask, Srebrny Kask i Brązowy Kask mają zagwarantowane co najmniej 1 miejsce dla swojego zawodnika w finałach. Jeżeli do finału nie zakwalifikuje się żaden zawodnik klubu organizatora, to weźmie w nim udział zawodnik klubu organizatora, który w eliminacjach rozgrywek o Złoty Kask, Srebrny Kask i Brązowy Kask odpowiednio zajął najwyższe miejsce spośród wszystkich zawodników organizatora finału, którzy zostali sklasyfikowani w eliminacjach. Zajmie on miejsce ostatniego zawodnika zakwalifikowanego do danego finału ze swojej eliminacji.

Decyzją GKSŻ w Mistrzostwach Świata i Europy w 2020 roku wystartują zawodnicy wyłonieni z Finału ZK’ 2019 wg następujących zasad:

Indywidualne Mistrzostwa Świata Grand Prix – 4 zawodników: miejsca 1 do 4 z finału ZK ’2019                  

Indywidualne Mistrzostwa Europy – 3 zawodników: miejsca od 1 do 3 z finału ZK ’2019 

Żużel: 
Share

News

Bartosz Zmarzlik wygrywa 3. rundę FIM SGP w Gorzowie!
Mistrz Świata wygrywa na domowym torze w Gorzowie! Bartosz Zmarzlik pokonał po... więcej
Janowski, Zmarzlik, a może trzeci do brydża? – zapowiedź FIM Speedway Grand Prix w Gorzowie
Tempo rozgrywania tegorocznych zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na... więcej
Mecz Polska – Rosja w Bydgoszczy
Skład Polaków na mecz z Rosjanami jest już znanyTrener Marek Cieślak wybrał... więcej
Polska kadra pojedzie w Bydgoszczy
Dokładnie pół roku później, 29 września (wtorek) o godzinie 17:30 na Stadionie... więcej
Maciej Janowski Indywidualnym Mistrzem Polski 2020
Maciej Janowski zwyciężył w Lesznie w Finale Indywidualnych Mistrzostw Polski.... więcej
Finał Brązowego Kasku 16 września w Ostrowie Wielkopolskim
Zgodnie z komunikatem GKSŻ nr 64/2020 z dnia 2.09.2020 :  zawody o Brązowy... więcej
Złoty medal DMŚJ dla Polski!
Niesamowicie zacięty był sobotni finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w... więcej
Finał IMP w Lesznie - lista startowa
Zgodnie z Regulaminem Indywidualnych Mistrzostw Polski do zawodów finałowych o... więcej
Nie żyje Jerzy Szczakiel
We wtorek nad ranem, po długiej chorobie, zmarł Jerzy Szczakiel, pierwszy... więcej
Maksymilian Pawełczak drugi w finale Pucharu Europy w klasie 125 cc
Maksymilian Pawełczak drugi w finale Pucharu Europy w klasie 125 ccW sobotę na... więcej

Strony

- Archiwum