ZGRUPOWANIE ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW
Termin: 9-10.04.2019 (wtorek – środa)
Miejsce: Poznań
Organizator: PSŻ Poznań
Uprzejmie informujemy, że turnieje zaplecza kadry juniorów odbędą się na torze w Poznaniu w dniach 9-10.04.2019 r.
Trener prowadzący - Rafał Dobrucki
Koordynator - Wojciech Jankowski
Przedstawiciel GKSŻ - Dariusz Cieślak
Sędzia - Piotr Nowak
Kontroler motocykli - Ryszard Bryła
Zapis Video - Organizator
LISTA ZAWODNIKÓW ORAZ PROGRAM:
Nominowani zawodnicy:
1. Krzysztof Sadurski ( Stainer Unia Kolejarz Leszno)
2. Kacper Pludra (Steiner Kolejarz Rawicz) za A. Szczotkę
3. Denis Zieliński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
4. Igor Kopeć-Sobczyński (KS Toruń SA)
5. Bartłomiej Kowalski ( Włókniarz SA Częstochowa)
6. Wiktor Trofymov (Speedway Lublin SA)
7. Jakub Miśkowiak (Włókniarz SA Częstochowa)
8. Kamil Nowacki (TŻ OstroviaSA Ostrów Wlkp.)
9. Mateusz Bartkowiak (Stal Gorzów Wielkopolski SA)
10. Piotr Gryszpiński (KŻ Polonia Piła) za S. Szostaka
11. Dawid Rempała (Unia Tarnów ŻSSA) za M. Cierniaka
12. Przemysław Liszka (WTS SA Wrocław)
13. Karol Żupiński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
14. Patryk Wojdyło (WTS SA Wrocław)
15. Szymon Szlauderbach (Unia Leszno SSA)
16. Mateusz Tonder (ZKŻ SSA Zielona Góra)
17. Michał Curzytek (PSŻ Poznań)
18. Zawodnik organizatora
Zawodnicy oczekujący:
Marcel Studziński (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)
Kamil Kiełbasa ( KŻ Orzeł Łódź)
I DZIEŃ (wtorek) - 9.04.2019
13:00 - zbiórka wszystkich uczestników, przywitanie
13:05 - wspólny obiad
13:30 - zajęcia organizacyjne
14:00 - rozgrzewka
15:00 - odprawa z sędzią
15:15 - trening w czteroosobowych zespołach 2x /2min
16:00 - turniej indywidualny
19:00 - wspólna kolacja
20:00 - zakwaterowanie w hotelu –spotkanie integracyjne
II DZIEŃ (środa) - 10.04.2019
8:00-9:00 - śniadanie
9:15 - zajęcia - media- jak rozmawiać przed kamerami - Wojciech Jankowski.
- omówienie 1. turnieju – błędy , technika , motocykle – Rafał Dobrucki.
- regulamin i zmiany na sezon 2019.- Dariusz Cieślak
11:00 - praca z motocyklami
- indywidualne zajęcia z trenerem
13:00 -obiad
13:30 -praca z motocyklami
- indywidualne zajęcia z trenerem
14:00 - rozgrzewka
15:00 - odprawa z sędzią
15:15 - trening w czteroosobowych zespołach 2x/2min
16:00 -turniej indywidualny
19:00 - wspólna kolacja , zakończenie zgrupowania.
Ramowe zasady turniejów:
1. Każdy zawodnik przed turniejem ma możliwość udziału w dwóch sesjach treningowych po 2 minuty.
2. W turnieju obowiązuje 20-biegowa tabela.
3. Zawodnicy startują na oponach własnych (maksymalnie dwie na jeden turniej).
4. Zawodnicy korzystają z własnego oleju.
5. Plastrony i ew. osłony kierownicy zapewnia PZM.
6. Numery startowe w dniu 2. w odwrotnej kolejności .
7. Zawodnicy sklasyfikowani w dniu 1. na miejscu 15 i 16 zajmują miejsce rezerwowych w dniu 2.
8. Zawodnicy pełniący rolę zawodników rezerwowych w dniu 1. w dniu 2. otrzymają nr startowy 1-16
9. Punkty zdobyte w każdym turnieju sumują się do klasyfikacji generalnej. Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma w nagrodę miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Europy Juniorów, bez potrzeby udziału w krajowych eliminacjach w sezonie 2020.
( dot. zawodników do lat 19)