W dniu 3 lipca w Rybniku, Rawiczu i Krośnie odbędą się eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski
Podajemy aktualne listy startowe:
RYBNIK
|
1
|
Przemysław Giera
|
KS ROW Rybnik SA
|
2
|
Mateusz Tonder
|
ZKŻ SSA Zielona Góra
|
3
|
Lars Skupień
|
KS ROW Rybnik SA
|
4
|
Przemysław Liszka
|
WTS SA Wrocław
|
5
|
Dawid Wawrzyniak
|
GKM Grudziądz SA
|
6
|
Kamil Wieczorek
|
GKM Grudziądz SA
|
7
|
Marcin Turowski
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
8
|
Wiktor Lampart
|
KM Cross Lublin
|
9
|
Norbert Krakowiak
|
GTM START Gniezno
|
10
|
Igor Kopeć-Sobczyński
|
KS Toruń SA
|
11
|
Damian Stalkowski
|
GTM START Gniezno
|
12
|
Marcin Kościelski
|
KS Toruń SA
|
13
|
Kamil Nowacki
|
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
14
|
Rafał Karczmarz
|
Stal Gorzów SA
|
15
|
Marcel Studziński
|
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
16
|
Hubert Czerniawski
|
Stal Gorzów SA
|
R1
|
Maciej Kuromonow
|
KŻ Orzeł Łódź
|
R2
|
Kamil Kamiński
Mateusz Tudzież
|
TS Kolejarz Opole
KS ROW Rybnik SA
|
Awans - 4 zawodników
RAWICZ
|
1
|
Szymon Szlauderbach
|
KS Unia Leszno
|
2
|
Jakub Miśkowiak
|
KŻ Orzeł Łódź
|
3
|
Wikotr Trofymov
|
Unia Leszno SSA
|
4
|
Mateusz Błażykowski
|
KŻ Orzeł Łódź
|
5
|
Mateusz Bartkowiak
|
KS Stal Gorzów
|
6
|
Dominik Kossakowski
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
7
|
Damian Lotarski
|
GKM Grudziądz SA
|
8
|
Karol Żupiński
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
9
|
Damian Pawliczak
|
ZKŻ SSA Zielona Góra
|
10
|
Alan Szczotka
|
KS Stal Gorzów
|
11
|
Sebastian Niedźwiedź
|
ZKŻ SSA Zielona Góra
|
12
|
Maksymilian Bogdanowicz
|
GTM START Gniezno
|
13
|
Tomasz Orwat
|
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
|
14
|
Marek Lutowicz
|
PSŻ Poznań
|
15
|
Arkadiusz Potoniec
Aureliusz Bieliński
|
Speedway Stal Rzeszów SA
|
16
|
Mateusz Jagła
|
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
|
R1
|
Denis Zieliński
|
GKM Grudziądz SA
|
R2
|
Tymoteusz Picz
|
KS Unia Leszno
|
Awans: 4 zawodników + 1 rezerwowy
KROSNO
|
1
|
Kamil Kiełbasa
|
KKŻ Sp. z o. o. Kraków
|
2
|
Michał Gruchalski
|
Włókniarz Czestochowa SA
|
3
|
Patryk Wojdyło
|
WTS SA Wrocław
|
4
|
Bartłomiej Kowalski
|
KKŻ Sp. z o. o. Kraków
|
5
|
Mateusz Cierniak
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
6
|
Patryk Rolnicki
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
7
|
Alex Zgardziński
Mateusz Świdnicki
|
ZKŻ SSA Zielona Góra
Włókniarz Częstochowa SA
|
8
|
Piotr Pióro
Dawid Rempała
|
KKŻ Sp. z o. o. Kraków
Unia Tarnów ŻSSA
|
9
|
Jarosław Krzywosz
|
TS Kolejarz Opole
|
10
|
Oskar Bober
|
KM Cross Lublin
|
11
|
Aureliusz Bieliński
Michał Curzytek
|
Speedway Stal Rzeszów SA
|
12
|
Patryk Fajfer
|
KŻ Polonia Piła
|
13
|
Emil Peroń
|
KM Cross Lublin
|
14
|
Bartosz Świącik
Krystian Stefanów
|
Włókniarz Czestochowa SA
KSM Krosno
|
15
|
Kevin Fajfer
Konrad Stec
|
PSŻ Poznań
KSM Krosno
|
16
|
Adrian Woźniak
|
Włókniarz Czestochowa SA
|
R1
|
Konrad Stec
Mateusz Pacek
|
KSM Krosno
TS Kolejarz Opole
|
R2
|
Mateusz Rząsa
Dominik Majchrzak
|
Speedway Stal Rzeszów SA
Włókniarz Częstochowa SA
|
Awans: 3 zawodników + 1 rezerwowy