Eliminacje IMP zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego 2017 odbędą się w Krośnie, Gnieźnie, Rawiczu i Poznaniu.
Eliminacje w Krośnie i Rawiczu - termin zawodów: 25.05.2017 r. (czwartek)
Eliminacje w Gnieźnie i Poznaniu - termin zawodów: 26.05.2017 r. (piątek)
Zawodnicy nominowani do udziału w Finale Indywidualnych Mistrzostw Polski’ 2017 - IMP'2016 (1 miejsce) oraz zawodnicy GP'2017: Patryk Dudek, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik
KROSNO – 25.05.2017 (czwartek)
|
|
1
|
Mariusz Fierlej
|
|
2
|
Dominik Kubera
|
|
3
|
Alex Zgardziński
|
|
4
|
Janusz Kołodziej
|
|
5
|
Damian Dróżdż
|
|
6
|
Patryk Rolnicki
|
|
7
|
Dawid Stachyra Stanisław Burza
|
|
8
|
Jakub Jamróg Hubert Łęgowik
|
|
9
|
Kacper Woryna Kacper Konieczny
|
|
10
|
Daniel Jeleniewski
|
|
11
|
Robert Chmiel
|
|
12
|
Maciej Kuciapa Michał Nowiński
|
|
13
|
Dawid Lampart
|
|
14
|
Mateusz Szczepaniak
|
|
15
|
Sebastian Ułamek
|
|
16
|
Ernest Koza
|
|
R1
|
Tomasz Rempała
|
|
R2
|
Jacek Rempała
|
|
AWANS 8 + 1 zawodnik rezerwowy (do Półfinału w Opolu)
|
|
GNIEZNO – 26.05.2017 (piątek)
|
|
1
|
Adrian Gała
|
|
2
|
Damian Adamczak
|
|
3
|
Marcin Nowak
|
|
4
|
Mirosław Jabłoński
|
|
5
|
Tomasz Jędrzejak
|
|
6
|
Paweł Przedpełski
|
|
7
|
Daniel Kaczmarek
|
|
8
|
Edward Mazur
|
|
9
|
Rafał Okoniewski
|
|
10
|
Kamil Brzozowski
|
|
11
|
Krystian Pieszczek
|
|
12
|
Patryk Dolny
|
|
13
|
Kacper Gomólski
|
|
14
|
Przemysław Pawlicki
|
|
15
|
Oskar Fajfer
|
|
16
|
Krzysztof Kasprzak Igor Kopeć Sobczyński
|
|
R1
|
Aureliusz Bieliński
|
|
R2
|
Mateusz Jagła
|
|
AWANS 8 + 1 zawodnik rezerwowy (do Półfinału w Opolu)
|
|
RAWICZ – 25.05.2017 (czwartek)
|
1
|
Arkadiusz Pawlak
|
|
2
|
Marcel Kajzer
|
|
3
|
Adrian Cyfer
|
|
4
|
Oskar Bober
|
|
5
|
Sebastian Niedźwiedź
|
|
6
|
Grzegorz Walasek
|
|
7
|
Krzysztof Buczkowski
|
|
8
|
Oskar Polis
|
|
9
|
Bartosz Smektała
|
|
10
|
Robert Miśkowiak
|
|
11
|
Grzegorz Zengota
|
|
12
|
Adrian Gomólski
|
|
13
|
Tobiasz Musielak
|
|
14
|
Zbigniew Suchecki
|
|
15
|
Damian Baliński
|
|
16
|
Łukasz Sówka
|
|
R1
|
Wojciech Lisiecki
|
|
R2
|
Patryk Sitarek
|
|
AWANS 8 + 1 zawodnik rezerwowy (do Półfinału w Ostrowie Wlkp.)
|
POZNAŃ – 26.05.2017 (piątek)
|
1
|
Mateusz Borowicz
|
|
2
|
Artur Mroczka
|
|
3
|
Dominik Kossakowski
|
|
4
|
Artur Czaja
|
|
5
|
Norbert Kościuch
|
|
6
|
Adrian Miedziński
|
|
7
|
Tomasz Gapiński
|
|
8
|
Michał Szczepaniak Daniel Pytel
|
|
9
|
Piotr Protasiewicz
|
|
10
|
Marcin Rempała Mateusz Rujner
|
|
11
|
Jarosław Hampel
|
|
12
|
Michał Łopaczewski
|
|
13
|
Szymon Woźniak
|
|
14
|
Marcin Jędrzejewski
|
|
15
|
Maksym Drabik Kacper Woryna
|
|
16
|
Krzysztof Jabłoński
|
|
R1
|
Mikołaj Curyło
|
|
R2
|
Tomasz Orwat
|
|
AWANS 8 + 1 zawodnik (do Półfinału w Ostrowie Wlkp.)
|