Kadra Narodowa

Kadra Narodowa Młodzik (2021):      

1. Belusiak Franciszek,  TTSK K-TEAM Tarnów

2. Beszterda Iwo,  Automobilklub Leszczyński

3. Gryc Bruno,  Automobilklub Polski

4. Kasprzycki Marcel,  Automobilklub Wielkopolski

5. Kiwalski Jakub,  Automobilklub Leszczyński

6. Kosiba Antoni,  Automobilklub Wielkopolski

7. Ociepa Juliusz,  Automobilklub Wielkopolski

8. Pomocki Michał,  Automobilklub Wielkopolski

9. Rogowski Aleksander,  Automobilklub Rzemieślnik

  Kadra Narodowa Junior (2021):

1.  Gładysz Maciej,  TTSK K-TEAM Tarnów

2. Grabowski Łukasz,  Automobilklub Rzemieślnik

3. Hałatnik Franciszek,  Automobilklub Leszczyński

4. Ibsen Tomasz,  Automobilklub Polski

5. Przyrowski Jan,  Automobilklub Leszczyński

6. Turoboyski Kacper,  Automobilklub Leszczyński

7. Wiśniewski Gustaw,  Automobilklub Rzemieślnik

8. Aulejtner Dawid, Automobilklub Wschodni.

9. Obst Maksymilian, Automobilklub Wielkopolski.

Kadra Narodowa Senior (2021)       

1. Bielecki Kacper,  UKS Moto-Kart Energetyk

2. Donica Patryk,  Automobilklub Rzemieślnik

3. Glac Jerzy,  Automobilklub Wielkopolski

4. Grabowski Kamil,  HAWI Racing Team

5. Grzywacz Bartosz,  Automobilklub Wielkopolski

6. Janczewski Sebastian,  Automobilklub Rzemieślnik

7. Janicki Adrian,  Automobilklub Wielkopolski

8. Kręt Karol,  Automobilklub Wschodni

9. Ksiądz Tymoteusz,  Automobilklub Cieszyński

10. Kucharczyk Tymoteusz,  Automobilklub Beskidzki

11. Liwiński Dawid,  Automobilklub .Leszczyński

12. Maślakiewicz Dawid,  Automobilklub Leszczyński

13. Murański Sławomir,  Auto Moto Klub Wrocławski

14. Nadolski Kacper,  Automobilklub Wielkopolski

15. Palmirski Franciszek,  Automobilklub Wielkopolski

16. Pasiewicz Karol ,  Automobilklub Wielkopolski

17. Piekutowski Bartłomiej Automobilklub Rzemieślnik

18. Protasiewicz Piotr,  WallraV Racig Club

19. Pyłka Oliwier,  Automobilklub Polski

20. Rajski Jakub,  Automobilklub Wielkopolski

21. Siemiątkowski Kacper,  Automobilklub Polski

22. Stadnik Wojciech, WallraV Racing Club

23. Świerzaczyński Piotr, Automobilklub Rzemieślnik

24. Tyrakowski Olaf,  Automobilklub Wielkopolski

25. Wilczyński Tomasz,  Automobilklub Leszczyński

26. Wójcik Jakub,  Automobilklub Rzemieślnik

27. Wójcik Kinga,  Automobilklub Radomsk

28. Zbigniew Marek,  Automobilklub Śląski

29. Czepiel Karol, Automobilklub Wielkopolski

30. Spinkiewicz Jerzy, Automobilklub Rzemieślnik.

Karting: 

Wykaz zadań dofinansowanych ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

1. 2021-05-12 2021-05-17 Mistrzostwa Europy OK+OKJ Genk - Belgia
2. 2021-05-26 2021-05-31 Mistrzostwa Europy OK+OKJ Aunay Les Bois - Francja
3. 2021-06-15 2021-06-21 Mistrzostwa Europy KZ2 Wackersdof - Niemcy
4. 2021-07-07 2021-07-12 Mistrzostwa Europy OK+OKJ Sarno - Włochy
5. 2021-07-21 2021-07-26 Mistrzostwa Europy OK+OKJ Zuera - Hiszpania
6. 2021-08-10 2021-08-16 Mistrzostwa Europy KZ2 Adria - Włochy
7. 2021-08-31 2021-09-07 Mistrzostwa Świata KZ2 Kristianstad - Szwecja
8. 2021-10-24 2021-11-03 Mistrzostwa Świata OK+OKJ Birigri - Brazylia

News

Gala Sportu Kartingowego 2020
 Gala Sportu Kartingowego 2020. Arkusz zgłoszeniowy dla zawodników.... więcej
Regulamin Uzupełniający 3 Runda Kartingowych Mistrzostw Polski
 Regulamin Uzupełniajacy 3 rundy Kartingowych Mistrzostw Polski, 30.09. -... więcej
Szósta odsłona Rotax Max Challenge Poland
W Toruniu w miniony weekend zakończyła się szósta odsłona serii pucharowej... więcej
FIA Rally Star w Polsce – jeszcze możesz wziąć udział!
Zostały ostatnie dni i już tylko kilka miejsc na udział w polskich eliminacjach... więcej
Transmisja z 6. Rundy Rotax Max Challenge Poland!
W ten weekend zapraszamy na transmisję z 6. Rundy ROTAX Max Challenge Poland.... więcej
Komunikat 18.2021 - Informacja promotora Rotax Max Challenge Poland
 Komunikat 18.2021 - Informacja promotora Rotax Max Challenge Poland.https... więcej
Znamy zwycięzców Rok Cup Poland 2021
W miniony weekend w Bydgoszczy poznaliśmy zwycięzców tegorocznej serii... więcej
Komunikat 17.2021, zmiana obsady sędziowskiej na 6 rundzie Rotax Max Challenge Poland, Toruń.
 Komunikat 17.2021, zmiana obsady sędziowskiej na 6 rundzie Rotax Max... więcej
Regulamin Uzupełniający 6 Runda Rotax Max Challenge Polnad, 16/19.09.2021r. Toruń.
 Regulamin Uzupełniający 6 Runda Rotax Max Challengehttps://www.pzm.pl/... więcej
Sukces Macieja Gładysza. Polak wygrał Akademię FIA
Po raz pierwszy w historii polski kierowca został zwycięzcą prestiżowej serii... więcej
Polacy w Superpucharze świata KZ2
Pięciu polskich kierowców wystartowało w Szwecji w Superpucharze świata... więcej
Dwie Polki w projekcie FIA Girls on Track - Rising Stars 2021!
Druga edycja projektu FIA Girls on Track - Rising Stars wkroczyła w... więcej

Strony

- Archiwum