W najbliższy weekend, 25-27 października, w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie odbędą się Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show. Zapraszamy Państwa do udziału w imprezie!

W tym roku wśród gwiazd targów znaleźli się, m.in., Richard Hammond, Ben Collins (The Stig), Krzysztof Hołowczyc, Gosia Rdest i Karolina Pilarczyk. Imprezę uświetnią różnego rodzaju premiery, pokazy, konferencje branżowe oraz wydarzenia specjalne.

Polski Związek Motorowy jest partnerem honorowym targów. Na miejscu będzie można nas odwiedzić w hali E w części Automotive Parts Expo. Na naszym stanowisku znajdziecie Państwo wiele atrakcji dla siebie i swoich pociech. Będzie można spróbować swoich sił na jednym z najnowszych symulatorów jazdy, Ragnar Smart, oraz obejrzeć samochody: Radical RS3 Pawła Rzadkosza i Mitsubishi Lancer Andrzeja Szepieńca. Firma Ragnar Simulator przygotowała dla odwiedzających nasze stoisko konkurs Hot Lap. Na 3 zwycięzców z 3 dni Targów będą czekały godzinne treningi w Sim Center w Częstochowie.

Godziny otwarcia:

25/10           10:00-17:00

26-27/10      10:00-18:00