Data

29.08.2019 do 31.08.2019

Numer rundy i ranga

6 runda MPPZM

Lokalizacja zawodów / imprezy

Polska

Konkurencja

Lista załóg / List of crews

VII Rajd Motocykli Zabytkowych im. Gwido Langera VI runda MPPZ motocykle
30-31.08.2019, Śląsk, Powiat Rybnicki , Lista prowizoryczna.
Lp. Kierowca / Pilot Marka Rok prod. Zdjęcie
1Artur Węgler /
MOTO-AUTO-KLUB
Motoconfort t31930
2Piotr Tubilewicz /
Federacja Zmotoryzowanych
Sokół 1000 m 1111934
3Paweł Kut / Agnieszka Kut
Automobilklub Rzeszowski NAGAR
Sokół 600 RT1936
4Konrad Madej /
Federacja Zmotoryzowanych
Rudge Sports Special1937
5HENRYK GÓRECKI /
Towarzystwo Motocykli Dawnych Weteran Płock
Nsu 601 OSL1938
6dariusz bazaliński /
Automobilklub Cieszyński
harley dawidson wla 421943
7Jacek Konieczny /
Automobilklub Cieszyński
HARLEY-DAVIDSON WLA 421943
8Andrzej Kaszczuk / Anika Kaszczuk
Automobilklub Chełmski
Zundapp ks7501944
9Tomasz Struzik /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
BSA B311951
10Konrad Kulak /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
Iż 49 Iż 491951
11Paweł Ciećwierz / Maria Ciećwierz
Towarzystwo Motocykli Dawnych Weteran Płock
BMW R67/2 turystyczny1953
12SZYMON REICHMAN /
PSM FUKS PSM FUKS
JAWA PERAK 111954
13Jolanta Madej /
Federacja Zmotoryzowanych
Simson AWO 425T1957
14krzysztof pałęga /
Automobilklub Śląski
iz 561958
15Piotr Wojdyga / Agata Wojdyga
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
SHL M111961
16Tomasz Budzyński / Renata Budzyńska
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ ES 250/11961
17Marcin Warda / Małgorzata Warda
Federacja Zmotoryzowanych
KMZ K - 7501962
18Kamil Deska / Katarzyna Deska
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ es 25011962
19Jacek Samborski /
Inny / Other: Type below
Junak M101962
20Krzysztof Parzonka / Anna Jakubiec
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
JUNAK M 071964
21MARCIN TRZCINSKI /
Federacja Zmotoryzowanych
k750 k7501965
22Tomasz Reichman /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
MZ es1251965
23Jakub Cieńkowski /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ ES250/21968
24Grzegorz Dąbrowski / Piętka
Federacja Zmotoryzowanych
WSK M06 B11968
25Bartosz Czarnowski /
Automobilklub Toruński
WSK M06B11969
26Jerzy Tomasz Szymiczek /
Polskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne FUKS
HONDA CL 3501971
27PAWEŁ JOŃCA / ANNA JOŃCA
Automobilklub Rzeszowski
BMW R901975
28Tomasz Karlicki /
Stowarzyszenie Motocykl Moje Hobby
Moto Guzzi 250 TS Motocykl1975
29Marczuk Adam /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ TS 250 Deluxe1975
30Jerzy Dąbrowski /
Klub Dawnych Motocykli MAGNET
MZ TS 2501979
31Michael Barć /
Automobilklub Rzeszowski NAGAR
WSK 125 Kos1981
32Michał Piekarski /
Automobilklub Rzeszowski NAGAR
WSK 1751983
33Krzysztof Szwajger / Anna Szwajger
SOS PZMot KM .Trole Warszawa
Honda CX 4001983
34Małgorzata Samborska /
Federacja Zmotoryzowanych
Yamaha xv250 Virago1993
35Rafał Dziadura /
Inny / Other: Type below inny
SUZUKI DR350 enduro1996
36Wioletta Dziadura / Natalia Dziadura
Inny / Other: Type below inny
JAMAHA TW125E enduro1999