Mecz z częstochowskim Włókniarzem już dziś
Tylko godziny zostały od kolejnego pojedynku na Jancarzu...Podopieczni... więcej
Biuro nieczynne - 16.08.2019 r.
Informujemy, iż w dniu 16.08.2019 r. biuro Zarządu Okręgowego PZM w Zielonej... więcej
Już w najbliższą niedzielę Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
Już 11 sierpnia kolejne ligowe spotkanie w Zielonej Górze. Tym razem Stelmet... więcej
Biuro nieczynne - 07-08.08.2019 r.
Informujemy, iż w dniach 07-08.08.2019 r. biuro Zarządu Okręgowego PZM w... więcej
Zawieszenie rozgrywania zawodów motocyklowych w konkurencji Motocross do 1 września 2019
Biuro Sportu i Turystyki Polskiego Związku Motorowego informuje, że Prezydium... więcej
Już w najbliższą niedzielę DERBY ZIEM I LUBUSKIEJ!
Po wakacyjnej przerwie wrócimy do ligowego ścigania z mocnym uderzeniem. 28... więcej
V runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie
Zapraszamy 27-28 lipca na Międzynarodowy Dzień Sportów Motorowych... więcej
Ranking miast przyjaznych kierowcom 2019
Miasto bez korków i kolizji, po którym jazda jest niedroga, przyjemna i szybka... więcej
REGULMIN UZUPEŁNIAJĄCY V Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w motocrossie w Lemierzycach
Regulamin uzupełniający organizowanej przez klub SKM Słońsk V rundy Mistrzostw... więcej
Szkopek na torze żużlowym! Zmarzlik w roli nauczyciela.
Nie tylko cali, ale i zadowoleni. Debiut mistrza wyścigów motocyklowych na... więcej

IMP | Zmarzlik drugi, Dudek szósty, Protasiewicz piętnasty

Indywidualnym Mistrzem Polski 2019 został Janusz Kołodziej. W zawodach wystąpiła dwójka zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra oraz jeden zawodnik truly.work Stal Gorzów.

Bartosz Zmarzlik zajął drugie miejsce, Patryk Dudek szóste, a Piotr Protasiewicz piętnaste miejsce.

 

1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 15+2 (3,3,1,2,3,3) + 1. miejsce w finale
1. Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów) - 17 (3,3,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 14 (3,2,3,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 11+3 (3,w,2,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9+1 (2,1,3,3,0)
6. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 11+0 (2,2,3,1,3)
7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 8 (1,3,2,0,2)
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 8 (1,3,2,1,1)
9. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) - 7 (2,0,1,2,2)
10. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 6 (t,2,0,2,2)
11. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) - 5 (1,2,2,w,d)
12. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) - 4 (2,1,0,1,0)
13. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 4 (0,1,1,2,0)
14. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 3 (1,d,1,d,1)
15. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 2 (0,0,0,1,1)
16. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,1,0,0,1)
17. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 0 (0)
18. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) - ns

Bieg po biegu:
1. (62,03) Janowski, Kościuch, Kubera, Smektała (Pieszczek - t)
2. (61,59) Pi. Pawlicki, Fajfer, Gomólski, Lampart
3. (60,93) Zmarzlik, Dudek, Miedziński, Cyfer
4. (60,78) Kołodziej, Prz. Pawlicki, Drabik, Protasiewicz
5. (60,41) Zmarzlik, Janowski, Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki (w)
6. (60,35) Drabik, Pieszczek, Cyfer, Gomólski (d4)
7. (60,44) Kołodziej, Miedziński, Lampart, Kościuch
8. (61,03) Kubera, Dudek, Fajfer, Protasiewicz
9. (61,75) Janowski, Miedziński, Gomólski, Protasiewicz
10. (60,62) Dudek, Pi. Pawlicki, Kołodziej, Pieszczek
11. (60,88) Zmarzlik, Drabik, Kościuch, Fajfer
12. (62,88) Prz. Pawlicki, Kubera, Lampart, Cyfer
13. (61,75) Janowski, Lampart, Dudek, Drabik
14. (62,38) Prz. Pawlicki, Pieszczek, Fajfer, Miedziński (w)
15. (62,12) Pi. Pawlicki, Kościuch, Protasiewicz, Cyfer
16. (62,04) Zmarzlik, Kołodziej, Kubera, Gomólski (d/st)
17. (61,91) Kołodziej, Janowski, Cyfer, Fajfer
18. (61,72) Zmarzlik, Pieszczek, Protasiewicz, Lampart
19. (61,70) Dudek, Kościuch, Gomólski, Prz. Pawlicki
20. (62,09) Pi. Pawlicki, Drabik, Kubera, Miedziński (d4)

Półfinał:
21. (61,81) Pi. Pawlicki, Kołodziej, Prz. Pawlicki, Dudek

Finał:
22. Kołodziej, Zmarzlik, Janowski, Pi. Pawlicki

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: