Szkolenie sędziów kl. "O" sportu żużlowego 14.02.2020 r.
Dnia 14 lutego 2020 roku (piątek) w Sali Konferencyjnej ZKŻ... więcej
Spotkanie dot. rozgrywek Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie i Cross Country 2020.
Dnia 7 lutego 2020 r. w Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Motorowego w... więcej
OKRĘGOWE SZKOLENIE SĘDZIÓW SPORTU SAMOCHODOWEGO Gorzów Wlkp., 29.02.2020 r.
Okręgowe Szkolenie Sędziów Sportu Samochodowego Zarządu Okręgowego PZM Zielona... więcej
Sezon 2020 coraz bliżej! Sprzedaż otwarta karnetów na mecze Stali Gorzów Wielkopolski trwa!
Do pierwszego meczu PGE Ekstraligi w sezonie 2020 zostało już tylko nieco... więcej
Oficjalny terminarz sparingów Stelmetu Falubazu Zielona Góra przed sezonem 2020
Znamy oficjalne daty wszystkich przedsezonowych sparingów Stelmetu Falubazu... więcej
Zgłoszenia do Kalendarza Imprez ZO PZM Zielona Góra na 2020 rok
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze uprzejmie prosi... więcej
Kursokonferencja sędziowska - sędziowie kl. "I" - sport motocyklowy
Uprzejmie informujemy, że w dniach 29 lutego/01 marca 2020 r. oraz... więcej
Szkolenie sędziów kl. "O" sportu żużlowego
Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego PZM informuje, że w dniu 14 lutego ... więcej
Wesołych Świąt! ❊ ❉ ✱ ✲ ✩ ✫
    ❉ ✱ ✲ ✩ ✫ ✬ ✭  ✬ ✫ ✩ ✲ ✭ ✱ ✩ ✬ ✲ ✱ ❉ ✭... więcej

IMP | Zmarzlik drugi, Dudek szósty, Protasiewicz piętnasty

Indywidualnym Mistrzem Polski 2019 został Janusz Kołodziej. W zawodach wystąpiła dwójka zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra oraz jeden zawodnik truly.work Stal Gorzów.

Bartosz Zmarzlik zajął drugie miejsce, Patryk Dudek szóste, a Piotr Protasiewicz piętnaste miejsce.

 

1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 15+2 (3,3,1,2,3,3) + 1. miejsce w finale
1. Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów) - 17 (3,3,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 14 (3,2,3,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 11+3 (3,w,2,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9+1 (2,1,3,3,0)
6. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 11+0 (2,2,3,1,3)
7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 8 (1,3,2,0,2)
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 8 (1,3,2,1,1)
9. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) - 7 (2,0,1,2,2)
10. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 6 (t,2,0,2,2)
11. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) - 5 (1,2,2,w,d)
12. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) - 4 (2,1,0,1,0)
13. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 4 (0,1,1,2,0)
14. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 3 (1,d,1,d,1)
15. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 2 (0,0,0,1,1)
16. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,1,0,0,1)
17. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 0 (0)
18. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) - ns

Bieg po biegu:
1. (62,03) Janowski, Kościuch, Kubera, Smektała (Pieszczek - t)
2. (61,59) Pi. Pawlicki, Fajfer, Gomólski, Lampart
3. (60,93) Zmarzlik, Dudek, Miedziński, Cyfer
4. (60,78) Kołodziej, Prz. Pawlicki, Drabik, Protasiewicz
5. (60,41) Zmarzlik, Janowski, Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki (w)
6. (60,35) Drabik, Pieszczek, Cyfer, Gomólski (d4)
7. (60,44) Kołodziej, Miedziński, Lampart, Kościuch
8. (61,03) Kubera, Dudek, Fajfer, Protasiewicz
9. (61,75) Janowski, Miedziński, Gomólski, Protasiewicz
10. (60,62) Dudek, Pi. Pawlicki, Kołodziej, Pieszczek
11. (60,88) Zmarzlik, Drabik, Kościuch, Fajfer
12. (62,88) Prz. Pawlicki, Kubera, Lampart, Cyfer
13. (61,75) Janowski, Lampart, Dudek, Drabik
14. (62,38) Prz. Pawlicki, Pieszczek, Fajfer, Miedziński (w)
15. (62,12) Pi. Pawlicki, Kościuch, Protasiewicz, Cyfer
16. (62,04) Zmarzlik, Kołodziej, Kubera, Gomólski (d/st)
17. (61,91) Kołodziej, Janowski, Cyfer, Fajfer
18. (61,72) Zmarzlik, Pieszczek, Protasiewicz, Lampart
19. (61,70) Dudek, Kościuch, Gomólski, Prz. Pawlicki
20. (62,09) Pi. Pawlicki, Drabik, Kubera, Miedziński (d4)

Półfinał:
21. (61,81) Pi. Pawlicki, Kołodziej, Prz. Pawlicki, Dudek

Finał:
22. Kołodziej, Zmarzlik, Janowski, Pi. Pawlicki

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: