Biuro nieczynne - 19.09. - 07.10.2019 r.
Informujemy, iż w dniach od 19 września do 7 października 2019 r. biuro ZO PZM... więcej
JUST FUN CUP II EDYCJA
Zarząd Okręgowy PZM w Zielonej Górze oraz GUKS Speedway Wawrów zaprasza na... więcej
SGP w Vojens: Zmarzlik zwycięża w Danii! (wyniki)
Kolejny świetny wynik gorzowskiego F16 dał mu nie tylko zwycięstwo w ... więcej
Godziny rozpoczęcia pojedynków o brąz
15 i 22 września w Częstochowie i Zielonej Górze odbędą się dwa mecze o brązowe... więcej
Stelmet Falubaz Zielona Góra wygrywa w pierwszym półfinale
Pierwsze półfinałowe starcie drużyny naszego Okręgu za nami! Po niezwykle... więcej
Grand Prix: Zmarzlik drugi w Teterow!
Kolejna runda żużlowego Grand Prix za zawodnikami. Tym razem niemieckie Teterow... więcej
XV runda DMP | Czas na pierwsze półfinały
Po roku przerwy Stelmetu Falubaz Zielona Góra wraca do walki o medale w... więcej
DMPJ | Francepol Falubaz znów wygrywa przy W69
Zwycięstwem ekipy Francepol Faubazu Junior Zielona Góra zakończyła się ostatnia... więcej
Już w najbliższą niedzielę wielka bitwa o Finał!
1 września przy W69 w Zielonej Górze pierwszy półfinałowy pojedynek Stelmetu... więcej
Mecz z częstochowskim Włókniarzem już dziś
Tylko godziny zostały od kolejnego pojedynku na Jancarzu...Podopieczni... więcej

IMP | Zmarzlik drugi, Dudek szósty, Protasiewicz piętnasty

Indywidualnym Mistrzem Polski 2019 został Janusz Kołodziej. W zawodach wystąpiła dwójka zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra oraz jeden zawodnik truly.work Stal Gorzów.

Bartosz Zmarzlik zajął drugie miejsce, Patryk Dudek szóste, a Piotr Protasiewicz piętnaste miejsce.

 

1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 15+2 (3,3,1,2,3,3) + 1. miejsce w finale
1. Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów) - 17 (3,3,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 14 (3,2,3,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 11+3 (3,w,2,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9+1 (2,1,3,3,0)
6. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 11+0 (2,2,3,1,3)
7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 8 (1,3,2,0,2)
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 8 (1,3,2,1,1)
9. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) - 7 (2,0,1,2,2)
10. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 6 (t,2,0,2,2)
11. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) - 5 (1,2,2,w,d)
12. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) - 4 (2,1,0,1,0)
13. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 4 (0,1,1,2,0)
14. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 3 (1,d,1,d,1)
15. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 2 (0,0,0,1,1)
16. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,1,0,0,1)
17. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 0 (0)
18. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) - ns

Bieg po biegu:
1. (62,03) Janowski, Kościuch, Kubera, Smektała (Pieszczek - t)
2. (61,59) Pi. Pawlicki, Fajfer, Gomólski, Lampart
3. (60,93) Zmarzlik, Dudek, Miedziński, Cyfer
4. (60,78) Kołodziej, Prz. Pawlicki, Drabik, Protasiewicz
5. (60,41) Zmarzlik, Janowski, Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki (w)
6. (60,35) Drabik, Pieszczek, Cyfer, Gomólski (d4)
7. (60,44) Kołodziej, Miedziński, Lampart, Kościuch
8. (61,03) Kubera, Dudek, Fajfer, Protasiewicz
9. (61,75) Janowski, Miedziński, Gomólski, Protasiewicz
10. (60,62) Dudek, Pi. Pawlicki, Kołodziej, Pieszczek
11. (60,88) Zmarzlik, Drabik, Kościuch, Fajfer
12. (62,88) Prz. Pawlicki, Kubera, Lampart, Cyfer
13. (61,75) Janowski, Lampart, Dudek, Drabik
14. (62,38) Prz. Pawlicki, Pieszczek, Fajfer, Miedziński (w)
15. (62,12) Pi. Pawlicki, Kościuch, Protasiewicz, Cyfer
16. (62,04) Zmarzlik, Kołodziej, Kubera, Gomólski (d/st)
17. (61,91) Kołodziej, Janowski, Cyfer, Fajfer
18. (61,72) Zmarzlik, Pieszczek, Protasiewicz, Lampart
19. (61,70) Dudek, Kościuch, Gomólski, Prz. Pawlicki
20. (62,09) Pi. Pawlicki, Drabik, Kubera, Miedziński (d4)

Półfinał:
21. (61,81) Pi. Pawlicki, Kołodziej, Prz. Pawlicki, Dudek

Finał:
22. Kołodziej, Zmarzlik, Janowski, Pi. Pawlicki

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: