#KSF23| Kup karnet i wspieraj Falubaz w sezonie 2023
FALUBAZ to żużlowa marka, której bez Was by nie było. Wasza obecność, doping i... więcej
Falubazowe Mikołajki| Trwają mikołajkowe licytacje
Ruszyły mikołajkowe licytacje, które są bezpośrednim przygotowaniem do... więcej
Zamknięta sprzedaż biletów na SGP od jutra!
Do jutra tj. 30 listopada do godz. 23:59 trwa zamknięta sprzedaż biletów... więcej
Zakończono kolejny etap prac przy odwodnieniu liniowym
Przy W69 zakończył się kolejny etap prac związanych z budową odwodnienia... więcej
Szwecja| 2 maja inauguracja rozgrywek Bauhaus Ligan
Osiem drużyn wystartuje w przyszłorocznej Bauhaus-Ligan, czyli najwyższej... więcej
Ogłoszenie Rady Nadzorczej ZKŻ SSA
Rada Nadzorcza Zielonogórski Klub Żużlowy Sportowa Spółka Akcyjna z siedzibą w... więcej
Elektrociepłownia Zielona Góra wspiera Falubaz Junior
To był bardzo udany i intensywny sezon w zielonogórskiej szkółce żużlowej.... więcej
Trzecie miejsce Dawida Rempały w Krośnie
Dobry występ Dawida Rempały w turnieju o puchar Macec w Krośnie. Nasz junior w... więcej
Bez zmian w sztabie szkoleniowym Falubazu
Marek Mróz i Tomasz Szymankiewicz nadal będą członkami sztabu szkoleniowego... więcej
Komunikat ZKŻ SSA
14 października 2022 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie... więcej

Moje Bermudy Stal Gorzów Wicemistrzem Polski 2022! (wyniki)

Zwycięstwem Motoru Lublin 53:37 zakończyło się rewanżowe spotkanie Finału PGE Ekstraligi 2022!

Najwięcej punktów dla żółto-niebieskich wywalczył Bartosz Zmarzlik – 19.

Motor Lublin – 53

Jarosław Hampel – 12+2 (1,2,3,1,3,2)

Fraser Bowes – ns

Maksym Drabik – 10+2 (2,3,0,2,2,1)

zastępstwo zawodnika

Mikkel Michelsen – 7+1 (1,3,0,1,w,2*)

Mateusz Cierniak – 3 (w,1,2)

Wiktor Lampart – 6+2 (3,2,1)

Dominik Kubera – 15+1 (3,2*,2,3,2,3)

Moje Bermudy Stal Gorzów – 37

Szymon Woźniak – 2 (0,1,1,0,0,w)

Patrick Hansen – 2 (0,1,0,-,-,1)

Anders Thomsen – zawodnik zastępowany

Bartosz Zmarzlik – 19 (2,3,3,3,2,3,3)

Martin Vaculik – 10 (3,2,1,0,3,1,0)

Oskar Paluch – 3 (2,0,0,1)

Mateusz Bartkowiak – 1 (1,-,0)

Wiktor Jasiński – ns

Bieg po biegu:

(68,87) Vaculik, Drabik, Hampel, Woźniak – 3:3 – (3:3)

(68,69) Lampart, Paluch, Bartkowiak, Cierniak (w/u) – 3:3 – (6:6)

(67,55) Drabik, Vaculik, Michelsen, Hansen – 4:2 – (10:8)

(68,37) Kubera, Zmarzlik, Cierniak, Paluch – 4:2 – (14:10)

(68,55) Zmarzlik, Hampel, Hansen, Drabik – 2:4 – (16:14)

(68,42) Michelsen, Lampart, Woźniak, Hansen – 5:1 – (21:15)

(68,49) Hampel, Kubera, Vaculik, Paluch – 5:1 – (26:16)

(69,17) Zmarzlik, Cierniak, Woźniak, Michelsen – 2:4 – (28:20)

(67,94) Zmarzlik, Kubera, Hampel, Woźniak – 3:3 – (31:23)

(68,45) Kubera, Drabik, Paluch, Vaculik – 5:1 – (36:24)

(68,62) Hampel, Zmarzlik, Michelsen, Woźniak – 4:2 – (40:26)

(68,72) Vaculik, Drabik, Lampart, Bartkowiak – 3:3 – (43:29)

(68,32) Zmarzlik, Kubera, Vaculik, Michelsen (w/u) – 2:4 – (45:33)

(68,75) Kubera, Michelsen, Hansen, Woźniak (w/u) – 5:1 – (50:34)

(68,37) Zmarzlik, Hampel, Drabik, Vaculik – 3:3 – (53:37)

Sędzia: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Maciej Głód
Zestaw startowy: I
Frekwencja: około 9 000 widzów (komplet)
NCD: 67,55 s. – uzyskał Maksym Drabik (Motor) w biegu 3.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: