Brąz dla Moje Bermudy Stali Gorzów! (wyniki)
Moje Bermudy Stal Gorzów po raz drugi w pojedynkach o brąz PGE Ekstraligi... więcej
Piotr Protasiewicz zostaje z nami!
Piotr Protasiewicz zostaje z nami! Kapitan zielonogórskiej drużyny uzgodnił... więcej
75-lat minęło....
Piękna i bogata historia zielonogórskiego żużla przykuwa uwagę wielu kibiców z... więcej
Impreza bez wizy PZM
Biuro Sportu i Turystyki Polskiego Związku Motorowego, działając w imieniu... więcej
Zmarł Zbigniew Filipiak
W wieku 71 lat zmarł Zbigniew Filipiak, który przez całą karierę był... więcej
Biuro nieczynne - 06.09. - 13.09.2021 r.
Informujemy, iż w dniach 06.09.-13.09.2021 r. biuro Zarządu Okręgowego PZM w... więcej
Ruszyła sprzedaż otwarta na Półfinał PGE Ekstraligi w Gorzowie!
W niedzielę 5 września o godz. 16:30 pierwsze spotkanie Półfinału PGE... więcej
Finał MIMP 2021 w Częstochowie
Zmiana lokalizacji turnieju finałowego Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw... więcej
Nominowani do nagrody Szczakiela 2021
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu... więcej
Firma Stelmet S.A. sponsorem tytularnym w sezonie 2022
Jeden za wszystkich, wszyscy za Falubaz. To hasło, które zjednoczyło przyjaciół... więcej

Moje Bermudy Stal Gorzów – eWinner Apator Toruń 50:40 (wyniki)

Gorzowska Stal odniosła kolejne ligowe zwycięstwo. Stalowcy na Jancarzu pokonali eWinner Apator Toruń 50:40. Najwięcej punktów dla żółto-niebieskich wywalczył Bartosz Zmarzlik – 13.

Moje Bermudy Stal Gorzów – 50 pkt.
9. Szymon Woźniak – 10+3 (2*,2,2*,2,2*)
10. Anders Thomsen – 10+1 (3,1*,3,0,3)
11. Martin Vaculik – 10 (3,2,2,3,0)
12. Marcus Birkemose – 1+1 (0,0,1*,0)
13. Bartosz Zmarzlik – 13 (2,2,3,3,3)
14. Kamil Nowacki – 1 (1,w,ns)
15. Wiktor Jasiński – 5+1 (3,1*,1)
16. Rafał Karczmarz – NS 

eWinner Apator Toruń – 40 pkt.
1. Adrian Miedziński – 1 (0,0,1,-)
2. Paweł Przedpełski – 9 (3,3,0,2,1)
3. Karol Żupiński – NS (-,-,-,-,-)
4. Chris Holder – 9+1 (2,1,2,3,1*)
5. Jack Holder – 12 (1,3,3,1,2,2)
6. Krzysztof Lewandowski – 3 (2,1,-)
7. Kamil Marciniec – 0 (0,0,0,0)
8. Robert Lambert – 6+1 (1,3,1,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (60,49) Vaculik, Woźniak, Lambert, Miedziński – 5:1 – (5:1)
2. (60,46) Jasiński, Lewandowski, Nowacki, Marciniec – 4:2 – (9:3)
3. (59,64) Przedpełski, Zmarzlik, J. Holder, Birkemose – 2:4 – (11:7)
4. (60,15) Thomsen, Ch. Holder, Lewandowski, Nowacki (w) – 3:3 – (14:10)
5. (59,88) Lambert, Vaculik, Ch. Holder, Birkemose – 2:4 – (16:14)
6. (59,99) Przedpełski, Zmarzlik, Jasiński, Miedziński – 3:3 – (19:17)
7. (59,62) J. Holder, Woźniak, Thomsen, Marciniec – 3:3 – (22:20)
8. (59,31) Zmarzlik, Ch. Holder, Lambert, Nowacki (ns) – 3:3 – (25:23)
9. (59,05) Thomsen, Woźniak, Miedziński, Przedpełski – 5:1 – (30:24)
10. (60,03) J. Holder, Vaculik, Birkemose, Marciniec – 3:3 – (33:27)
11. (59,96) Ch. Holder, Woźniak, J. Holder, Birkemose – 2:4 – (35:31)
12. (59,63) Vaculik, Przedpełski, Jasiński, Marciniec – 4:2 – (39:33)
13. (59,28) Zmarzlik, J. Holder, Lambert, Thomsen – 3:3 – (42:36)
14. (59,62) Thomsen, Woźniak, Przedpełski, Lambert – 5:1 – (47:37)
15. (59,66) Zmarzlik, J. Holder, Ch. Holder, Vaculik – 3:3 – (50:40)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: