Biuro nieczynne - 19.09. - 07.10.2019 r.
Informujemy, iż w dniach od 19 września do 7 października 2019 r. biuro ZO PZM... więcej
JUST FUN CUP II EDYCJA
Zarząd Okręgowy PZM w Zielonej Górze oraz GUKS Speedway Wawrów zaprasza na... więcej
SGP w Vojens: Zmarzlik zwycięża w Danii! (wyniki)
Kolejny świetny wynik gorzowskiego F16 dał mu nie tylko zwycięstwo w ... więcej
Godziny rozpoczęcia pojedynków o brąz
15 i 22 września w Częstochowie i Zielonej Górze odbędą się dwa mecze o brązowe... więcej
Stelmet Falubaz Zielona Góra wygrywa w pierwszym półfinale
Pierwsze półfinałowe starcie drużyny naszego Okręgu za nami! Po niezwykle... więcej
Grand Prix: Zmarzlik drugi w Teterow!
Kolejna runda żużlowego Grand Prix za zawodnikami. Tym razem niemieckie Teterow... więcej
XV runda DMP | Czas na pierwsze półfinały
Po roku przerwy Stelmetu Falubaz Zielona Góra wraca do walki o medale w... więcej
DMPJ | Francepol Falubaz znów wygrywa przy W69
Zwycięstwem ekipy Francepol Faubazu Junior Zielona Góra zakończyła się ostatnia... więcej
Już w najbliższą niedzielę wielka bitwa o Finał!
1 września przy W69 w Zielonej Górze pierwszy półfinałowy pojedynek Stelmetu... więcej
Mecz z częstochowskim Włókniarzem już dziś
Tylko godziny zostały od kolejnego pojedynku na Jancarzu...Podopieczni... więcej

Mistrzostwa Strefy Zachodniej w Motocrossie 3.05.2012 r.

MX Open + MX Weteran

I miejsce - Andrzej Szalbierz MKS Nekla, II miejsce - Janusz Piotrowski WKM Wschowa, III miejsce - Robert Korna Motoklub Oborniki

MX65

I miejsce - Maciej Przybysz Klub Motocross Polska Dobromil, II miejsce - Wiktor Jasiński KM Wisła Chełmno, III miejsce - Jakub Miśkowiak WKM Wschowa

MX85

I miejsce - Daniel Husar LSM BRY-TECH Racing Lubin, II miejsce - Nikolas Dal Canton Ostrowski Klub Motocrossowy, III miejsce - Damian Azmin Klub Motocrossowy Polska Dobromil

MX2J

I miejsce - Patryk Rybarczyk MKS Nekla, II miejsce - Bogusław Sulkowski MKS Nekla, III miejsce - Jakub Nowicki MKS Nekla

MX2

I miejsce - Tomasz Stelmaszyk LSM BRY-Tech Racing Lubin, II miejsce - Dawid Łagowski  LSM BRY-Tech Racing Lubin, III miejsce - Michał Pawłowski MKS Nekla

MX1

I miejsce - Kamil Majorczyk WKM Wschowa, II miejsce - Marek Begier MKS Nekla, III miejsce - Krzysztof Traczyński PRO Racing Team

MX Open

I miejsce - Łukasz Lonka Automobilklub Głogów, II miejsce - Jakub Majchrzak Racing Club Leszno, III miejsce - Toni Simon Niemcy

MX Weteran

I miejsce - Andrzej Szalbierz MKS Nekla, II miejsce - Janusz Piotrowski WKM Wschowa, IIImiejsce - Dariusz Majchrzak Motoklub Oborniki

Quad Open 2K AB

I miejsce - Marcin Sobol WKM Wschowa, II miejsce - Paweł Bartkowiak WKM Wschowa, III miejsce - Bogdan Powalacz WKM Wschowa

Quad Open 2K C

I miejsce - Gabor Zienkiewicz WKM Wschowa, II miejsce - Piotr Paździor WKM Wschowa, III miejsce - Zbigniew Pustelnik MX Koszalin

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: