#KSF23| Kup karnet i wspieraj Falubaz w sezonie 2023
FALUBAZ to żużlowa marka, której bez Was by nie było. Wasza obecność, doping i... więcej
Falubazowe Mikołajki| Trwają mikołajkowe licytacje
Ruszyły mikołajkowe licytacje, które są bezpośrednim przygotowaniem do... więcej
Zamknięta sprzedaż biletów na SGP od jutra!
Do jutra tj. 30 listopada do godz. 23:59 trwa zamknięta sprzedaż biletów... więcej
Zakończono kolejny etap prac przy odwodnieniu liniowym
Przy W69 zakończył się kolejny etap prac związanych z budową odwodnienia... więcej
Szwecja| 2 maja inauguracja rozgrywek Bauhaus Ligan
Osiem drużyn wystartuje w przyszłorocznej Bauhaus-Ligan, czyli najwyższej... więcej
Ogłoszenie Rady Nadzorczej ZKŻ SSA
Rada Nadzorcza Zielonogórski Klub Żużlowy Sportowa Spółka Akcyjna z siedzibą w... więcej
Elektrociepłownia Zielona Góra wspiera Falubaz Junior
To był bardzo udany i intensywny sezon w zielonogórskiej szkółce żużlowej.... więcej
Trzecie miejsce Dawida Rempały w Krośnie
Dobry występ Dawida Rempały w turnieju o puchar Macec w Krośnie. Nasz junior w... więcej
Bez zmian w sztabie szkoleniowym Falubazu
Marek Mróz i Tomasz Szymankiewicz nadal będą członkami sztabu szkoleniowego... więcej
Komunikat ZKŻ SSA
14 października 2022 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie... więcej

Lista Laureatów do Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla Szkół Podstawowych

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze informuje, iż do Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla Szkół Podstawowych zakwalifikowały się szkoły:

 

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie.

2. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp.

3. Szkoła Podstawowa w Wawrowie.

4. Zespół Szkół w Maszewie.

5. Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Trzcielu.

6. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Leśniowie Wielkim.

7. Szkoła Podstawowa w Golicach.

8. Szkoła Podstawowa w Niegosławicach.

9. Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków w Trzemesznie Lubuskim.

10. Szkoła Podstawowa w Brodach.

11. Szkoła Podstawowa w Szlichtyngowej.

12. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Żaganiu.

13. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku.

14. Szkoła podstawowa w Klenicy.

15. Szkoła Podstawowa w Nowym Kramsku.

16. Szkoła Podstawowa w Siecieborzycach,

17. Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie.

18. Szkoła Podstawowa im. Pomnika Rodła w Dąbrówce Wlkp.

19. Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków.

 

Gratulujemy zwycięzcom eliminacji powiatowych oraz zapraszamy na eliminacje wojewódzkie 31 maja 2016 roku w Sulęcinie.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: