Królewska Śnieżynka - 3 runda Super Sprint
Automobilklub Królewski zaprasza 09.03.2024r. na 1. rundę Mistrzostwa Okręgu... więcej
Szkolenie sędziów i zawodników
Szkolenie sędziów sportu samochodowego oraz kandydatów na licencje zawodnika i... więcej
Rajd Pań 2024
Komisja Sportów Popularnych i Turystyki Automobilklubu Polski zaprasza w dnie... więcej
Królewska Śnieżynka - 2 runda Super Sprint
Automobilklub Królewski zaprasza 25.02.2024r. na SUPER Sprint 2 rundę... więcej
EXIDE Szutrowy Puchar Toru Słomczyn 2024
Automobilklub Rzemieślnik zaprasza 10 lutego 2024r. do Słomczyna na 1 rundę... więcej
56. Rallye Monte Calvaria 2024
Automobilklub Polski zaprasza na 56. Rallye Monte Calvaria 2024. ... więcej
Szkolenie sędziów i zawodników
SZKOLENIE SĘDZIÓW SPORTU SAMOCHODOWEGO ORAZ KANDYDATÓW NA LICENCJĘ... więcej
Królewska Śnieżynka - 1 runda Super Sprint
Automobilklub Królewski zaprasza w dniu 03.02.2024 na 1 rundę Super Sprint -... więcej
System Inside PZM w sporcie motocyklowym
PZM Motosport: Biuro Sportu i Turystyki PZM informuje, że w sporcie... więcej
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2024
życzy wszystkim zawodnikom, sędziom, organizatorom i sympatykom sportów... więcej

Składy osobowe głównych komisji i zespołów na okres kadencji 2023-2027

Na posiedzeniu Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego w dniu 18.11.2023r uchwalono składy osobowe głównych komisji i zespołów na okres kadencji 2023-2027.
W skład Głownych Komisji weszli przedstawiciele ZO PZM Warszawa.

 

 

Główna Komisja Sportu Samochodowego
Jarosław Noworól – przewodniczący
Łukasz Biegus
Marek Kisiel
Michał Kukliński
Sławomir Pytlak
Krzysztof Studziński

Główna Komisja Sportu Motocyklowego
Jacek Bujańskiprzewodniczący (Automobilklub Polski)
Roman Chodorowski
Damian Dąbrowski
Patrycja Komko
Paweł Kurajk
Joanna Zielińska

Główna Komisja Sportu Żużlowego
Ireneusz Igielski – przewodniczący
Dariusz Cieślak
Leszek Demski

Główna Komisja Sportu Kartingowego
Paweł Pęcak – przewodniczący
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Tadeusz Korniak
Sebastian Kołakowski (Automobilklub Rzemieślnik)

Główna Komisja Turystyki
Dariusz Jajko – przewodniczący
Mariusz Czech
Iwona Kluk
Bartosz Komarnicki (Automobilklub Polski)
Mateusz Krzewski
Piotr Pelka
Krzysztof Pospieszny
Piotr Waśkiewicz (Automobilklub Polski)

Główna Komisja Pojazdów Zabytkowych
Bartosz Balicki – przewodniczący
Barbara Fijałkowska (Automobilklub Polski)
Daniel Gągol
Paweł Rożen
Marcin Ścipień
Jakub Zawadzki

Główna Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Przemysław Piotrowski – przewodniczący
Maciej Bednik
Waldemar Klemeński
Zbigniew Kogut
Wojciech Ratyński
Robert Zalewski

Zespół ds. Kobiet
Małgorzata Serbin – przewodnicząca
Anna Jackowska
Magdalena Lewandowska
Magdalena Molik

Zespół ds. Rzeczoznawstwa
Zbigniew Żebrowski – przewodniczący
Dariusz Kałwa
Jarosław Kęsicki (SOS Klub PZMot)
Krzysztof Malewicz (SOS Klub PZMot)
Mirosław Nowicki

Zespół ds. Odznaczeń i Wyróżnień
Andrzej Grodzki – przewodniczący
Michał Chorzępa
Tomasz Kałwa (Automobilklub Polski)
Grzegorz Lewandowski
Wojciech Morawski (Automobilklub Polski)

Zarząd Okręgowy PZM: