Spotkanie działaczy Koła Caravaningowego A. Krakowskiego - 17.04.2024
W dniu 17 kwietnia 2024 roku, w siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Krakowie,... więcej
HARMONOGRAM FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH TURNIEJÓW WIEDZY O BRD - MIKLUSZOWICE 2024
HARMONOGRAM XLV OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD - FINAŁY WOJEWÓDZKIE21-22.05.2024... więcej
Młodzi zawodnicy tarnowskiego klubu powalczą o kolejne medale!
Igrzyska Sportów Motorowych FIA Motorsport Games, które w 2024 zostaną... więcej
I Runda Mistrzostw Strefy Polski Południowo-Zachodniej Trial już 20 kwietnia 2024!!
Baza zawodów: Tor AMK "Gorce" Nowy Targ, ul. Szaflarska... więcej
VIII RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI
Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.W... więcej
Życzenia Wielkanocne od ZO PZM Kraków
Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary, nadziei i miłości,... więcej
Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa już 1 kwietnia!
Powrót żużla do Krakowa staje się faktem! Po latach przerwy znów usłyszymy... więcej
Zasady Rozgrywek TRIAL 2024
Zasady Rozgrywek TRIAL 2024 są już dostępne na stronie PZM: https://pzm.pl/... więcej
VII RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI!
Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.W... więcej
Młody tarnowski kierowca Maciej Gładysz sięga po tytuł mistrzowski w Formule 4!!
15-letni Maciej Gładysz wywalczył trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej... więcej

II RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI

Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.

W dniach 13 i 14 grudnia 2023 roku rywalizowali kartingowcy w II rundzie ligi kartingowej w Tarnowie. Rozgrywki tradycyjnie odbyły się na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów.

Ponownie zawodnicy stworzyli niezwykle ciekawe i zacięte widowisko na torze, a zwycięzcami okazali się w kategorii junior Patrycja Bawor, drugą pozycję zajął Zygmunt Gzyl, a na trzeciej pozycji była Marjana Fedorczuk, z kolei w kategorii senior wygrał Wiktor Wota, drugi był Bartosz Babicz, a trzeci był Kacper Kajmowicz.

Ta niezwykła rywalizacja zawsze dodaje energii uczestnikom na cały kolejny dzień. To również doskonała okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą – co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów oraz fanów kartingu na III rundę ligowych rozgrywek kartingowych w kategorii junior – środa, 10 stycznia

2024 roku o godz. 19.00 oraz w kategorii senior – czwartek, 11 stycznia

2024 roku o godz. 20.00.

Więcej informacji o rozgrywkach ligowych można uzyskać na stronie:

www.gokarty-tarnow.pl

 

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – II RUNDA KATEGORIA JUNIOR:

KWALIFIKACJE

1. Zygmunt Gzyl - 33,252

2. Marjana Fedorczuk - 33,326

3. Filip Fiedor - 33,415

4. Patrycja Bawor - 33,481

5. Bogdan Fedorczuk -33,534

6. Weronika Rachwał - 33,561

7. Tobiasz Gurgul - 33,695

8. Jakub Kwiatkowski - 34,102

9. Szymon Hańkało-Jaskulski - 34,200

10. Juliusz Bąk - 34,320

11. Alan Leśniowski - 34,350

 

WYŚCIG 1

1. Patrycja Bawor - 15p

2. Zygmunt Gzyl - 14p

3. Marjana Fedorczuk - 13p

4. Filip Fiedor - 12p

5. Weronika Rachwał - 11p

6. Bogdan Fedorczuk - (WK) - 0p

 

WYŚCIG 2

1. Jakub Kwiatkowski - 9p

2. Tobiasz Gurgul - 8p

3. Szymon Hańkało-Jaskulski - 7p

4. Juliusz Bąk - 6p

5. Alan Leśniowski - 5p

 

WYŚCIG 3

1. Jakub Kwiatkowski - 15p

2. Patrycja Bawor - 14p

3. Zygmunt Gzyl - 13p

4. Filip Fiedor - 12p

5. Marjana Fedorczuk - 11p

6. Tobiasz Gurgul - 10p

 

WYŚCIG 4

1. Bogdan Fedorczuk - 9p

2. Juliusz Bąk - 8p

3. Alan Leśniowski - 7p

4. Szymon Hańkało-Jaskulski - 6p

5. Weronika Rachwał - (NS) - 0p

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO II RUNDZIE KATEGORIA JUNIOR:

1. Marjana Fedorczuk - 28p/24p - 52p

2. Jakub Kwiatkowski - 27p/24p - 51p

3. Patrycja Bawor - 9p/29p - 38p

4. Tobiasz Gurgul - 20p/18p - 38p

5. Weronika Rachwał - 25p/11p - 36p

6. Alan Leśniowski - 16p/12p - 28p

7. Juliusz Bąk - 14p/14p - 28p

8. Zygmunt Gzyl - 0p/27p - 27p

9. Iwo Nowicki - 26p/0p - 26p

10. Filip Fiedor - 0p/24p - 24p

11. Bogdan Fedorczuk - 10p/9p - 19p

12. Szymon Hańkało-Jaskulski - 0p/13p - 13p

 

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – II

RUNDA KATEGORIA SENIOR:

KWALIFIKACJE

1. Wiktor Wota - 33,289

2. Mateusz Matys - 33,436

3. Bartosz Babicz - 33,440

4. Kacper Kajmowicz - 33,444

5. Michał Durak - 33,555

6. Adam Strzelec - 33,720

7. Kacper Szczurek - 33,786

8. Tomasz Górski - 33,801

9. Bartosz Turek - 33,854

10. Miłosz Łachwa - 34,009

11. Piotr Mojek - 34,024

12. Mariusz Cempa - 34,069

13. Maksymilian Kender - 34,075

14. Michał Golec - 34,103

15. Miłosz Chyclak - 34,240

 

WYŚCIG 1

1. Bartosz Babicz - 15p

2. Kacper Kajmowicz - 14p

3. Wiktor Wota - 13p

4. Mateusz Matys - 12p

5. Michał Durak - 11p

 

WYŚCIG 2

1. Kacper Szczurek - 10p

2. Adam Strzelec - 9p

3. Bartosz Turek - 8p

4. Miłosz Łachwa - 7p

5. Tomasz Górski - (DW) - 0p

 

WYŚCIG 3

1. Piotr Mojek - 5p

2. Michał Golec - 4p

3. Mariusz Cempa - 3p

4. Maksymilian Kender - 2p

5. Miłosz Chyclak - 1p

 

WYŚCIG 4

1. Wiktor Wota - 15p

2. Kacper Kajmowicz - 14p

3. Bartosz Babicz - 13p

4. Adam Strzelec - 12p

5. Kacper Szczurek - 11p

 

WYŚCIG 5

1. Michał Durak - 10p

2. Mateusz Matys - 9p

3. Piotr Mojek - 8p

4. Bartosz Turek - 7p

5. Michał Golec - 6p

 

WYŚCIG 6

1. Miłosz Łachwa - 5p

2. Tomasz Górski - 4p

3. Miłosz Chyclak - 3p

4. Mariusz Cempa - 2p

5. Maksymilian Kender - 1p

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO II

RUNDZIE KATEGORIA SENIOR:

1. Bartosz Babicz - 29p/28p - 57p

2. Kacper Kajmowicz - 28p/28p - 56p

3. Wiktor Wota - 22p/28p - 50p

4. Michał Durak - 27p/21p - 48p

5. Adam Strzelec - 8p/21p - 29p

6. Miłosz Chyclak - 21p/4p - 25p

7. Tomasz Górski - 21p/4p - 25p

8. Mateusz Matys - 0p/21p - 21p

9. Kacper Szczurek - 0p/21p - 21p

10. Bartosz Wilk - 20p/0p - 20p

11. Michał Golec - 10p/10p - 20p

12. Mariusz Cempa - 12p/5p - 17p

13. Maksymilian Kender - 13p/3p - 16p

14. Bartosz Turek - 0p/15p - 15p

15. Piotr Mojek - 0p/13p - 13p

16. Miłosz Łachwa - 0p/12p - 12p

17. Dawid Rzymek - 11p/0p - 11p

18. Maciej Kawa - 4p/0p - 4p

19. Jakub Kozioł - 4p/0p - 4p

20. Mateusz Muryjas - 4p/4p - 4p

 

Serdecznie gratulujemy emocjonującej sportowej rywalizacji i świetnej zabawy !!!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: