Polska Liga ATV - 22.06.2024, Huta Poręby - zawody bez wizy PZM
Biuro Sportu i Turystyki PZM informuje, że planowane w dniu 22 czerwca 2024... więcej
Orlen Super Race - 14-15.06.2024, Zajączków - zawody bez wizy PZM
Biuro Sportu i Turystyki PZM informuje, że planowane w dniach 14-15 czerwca... więcej
Finały Wojewódzkie XLV Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla uczniów szkół podstawowych 21-22.05.2024
W dniach 21 i 22 maja 2024 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w... więcej
1 Runda Hard Enduro Południe - 25.05.2024 - Tylmanowa
Już w tą sobotę 25 maja 2024 odbędzie się 1 Runda Hard Enduro Południe -... więcej
III-IV Runda MP i PP Trial - 01-02.06.2024 - Kamienica
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Krakowie oraz Krakowski Klub... więcej
X Tarnowski Rajd Pojazdów Zabytkowych, runda MPPZ - zaproszenie
W dniach od 30 maja do 2 czerwca 2024 r. odbędzie się X Tarnowski Rajd Pojazdów... więcej
FINAŁ WOJEWÓDZKI XXVI OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYWCH
11 maja 2024 roku, na terenie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie... więcej
X RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI
Na finiszu są już 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.W... więcej
Motorsportowa lekcja WF na torze Speed Race Tarnów
Kolejny raz grupy szkolne dzieci i młodzież aktywnie spędzają czas na torze!... więcej

X RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI

Na finiszu są już 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.

W dniach 23 i 25.04.2024 roku rywalizowali kartingowcy w X rundzie ligi kartingowej w Tarnowie. Rozgrywki tradycyjnie odbyły się na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów.

Ponownie zawodnicy stworzyli niezwykle ciekawe i zacięte widowisko na torze, a zwycięzcami okazali się w kategorii junior Bogdan Fedorczuk, drugą pozycję zajął Zygmunt Gzyl, a na trzeciej pozycji była Marjanna Fedorczuk, z kolei w kategorii senior wygrał Michał Durak, drugi był Kacper Kajmowicz, a trzeci był Bartosz Babicz.

Ta niezwykła rywalizacja zawsze dodaje energii uczestnikom na cały kolejny dzień. To również doskonała okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą – co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów oraz fanów kartingu na zakończenie i Super Finał Ligi. Termin będzie podany w kolejnym komunikacie.

Więcej informacji o rozgrywkach ligowych można uzyskać na stronie:

www.gokarty-tarnow.pl

 

 

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – X RUNDA KATEGORIA JUNIOR:

 

KWALIFIKACJE

1. Zygmunt Gzyl - 33,198

2. Filip Fiedor - 33,235

3. Bogdan Fedorczuk - 33,301

4. Marjanna Fedorczuk - 33,336

5. Juliusz Bąk - 33,508

6. Weronika Rachwał - 33,515

7. Patrycja Bawor - 33,516

8. Tobiasz Gurgul - 33,558

9. Jakub Kwiatkowski - 33,568

10. Alan Leśniowski - 33,772

11. Eryk Rygiel - 33,791

12. Karol Nalepa - 34,432

 

WYŚCIG 1

1. Bogdan Fedorczuk - 15p

2. Zygmunt Gzyl - 14p

3. Marjanna Fedorczuk - 13p

4. Weronika Rachwał - 12p

5. Juliusz Bąk - 11p

6. Filip Fiedor - (DW)- 0p

 

WYŚCIG 2

1. Patrycja Bawor - 9p

2. Tobiasz Gurgul - 8p

3. Jakub Kwiatkowski - 7p

4. Alan Leśniowski - 6p

5. Eryk Rygiel - 5p

6. Karol Nalepa - 4p

 

WYŚCIG 3

1. Patrycja Bawor - 15p

2. Bogdan Fedorczuk - 14p

3. Zygmunt Gzyl - 13p

4. Marjanna Fedorczuk - 12p

5. Tobiasz Gurgul - 11p

6. Weronika Rachwał - 10p

 

WYŚCIG 4

1. Jakub Kwiatkowski - 9p

2. Juliusz Bąk - 8p

3. Alan Leśniowski - 7p

4. Karol Nalepa - 6p

5. Eryk Rygiel - 5p

6. Filip Fiedor - (NS)- 0p

 

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO X RUNDZIE KATEGORIA JUNIOR:

 

1. Marjanna Fedorczuk - 28p/24p/0p/30p/30p/28p/30p/28p/29p/25p -

252p(-0p) - 252p

2. Patrycja Bawor - 9p/29p/30p/28p/27p/28p/21p/30p/27p/24p - 253p(-9p) - 244p 3. Jakub Kwiatkowski - 27p/24p/28p/20p/22p/20p/22p/21p/19p/16p -

219p(-16p) - 203p

4. Weronika Rachwał - 25p/11p/0p/22p/22p/21p/26p/22p/19p/22p - 190p 5. Filip Fiedor - 0p/24p/13p/0p/20p/28p/21p/21p/28p/0p - 155p 6. Alan Leśniowski - 16p/12p/25p/20p/14p/21p/14p/16p/13p/13p -

164p(-12p) - 152p

7. Juliusz Bąk - 14p/14p/23p/16p/16p/14p/16p/14p/12p/19p - 158p(-12p) - 146p 8. Bogdan Fedorczuk - 10p/9p/0p/22p/22p/8p/0p/26p/19p/29p - 145p 9. Zygmunt Gzyl - 0p/27p/0p/0p/14p/22p/0p/0p/24p/27p - 114p 10. Tobiasz Gurgul - 20p/18p/0p/0p/0p/0p/20p/20p/11p/19p - 108p 11. Edward Lipka - 0p/0p/0p/26p/0p/0p/28p/0p/19p/0p - 73p 12. Jakub Skoblowski - 0p/0p/0p/14p/12p/14p/0p/12p/4p/0p - 56p 13. Iwo Nowicki - 26p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 26p 14. Szymon Hańkało-Jaskulski - 0p/13p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 13p 15. Eryk Rygiel - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/10p - 10p 16. Karol Nalepa - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/10p - 10p

 

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – X RUNDA KATEGORIA SENIOR:

 

KWALIFIKACJE

1. Michał Durak - 33,490

2. Bartosz Babicz - 33,552

3. Kacper Kajmowicz - 33,594

4. Miłosz Chyclak - 33,895

5. Adam Strzelec - 33,961

6. Michał Golec - 33,962

7. Maksymilian Kender - 34,086

8. Mariusz Cempa - 34,364

9. Jacek Leśniowski - 34,719

10. Mikołaj Rymut - 34,734

11. Krzysztof Lis - 34,968

12. Sebastian Rymut - 35,896

 

WYŚCIG 1

1. Michał Durak - 15p

2. Bartosz Babicz - 14p

3. Kacper Kajmowicz - 13p

4. Adam Strzelec - 12p

5. Miłosz Chyclak - 11p

6. Michał Golec - 10p

 

WYŚCIG 2

1. Mariusz Cempa - 9p

2. Maksymilian Kender - 8p

3. Jacek Leśniowski - 7p

4. Mikołaj Rymut - 6p

5. Krzysztof Lis - 5p

6. Sebastian Rymut - 4p

 

WYŚCIG 3

1. Kacper Kajmowicz - 15p

2. Michał Durak - 14p

3. Bartosz Babicz - 13p

4. Adam Strzelec - 12p

5. Maksymilian Kender - 11p

6. Mariusz Cempa - 10p

 

WYŚCIG 4

1. Michał Golec - 9p

2. Miłosz Chyclak - 8p

3. Jacek Leśniowski - 7p

4. Mikołaj Rymut - 6p

5. Sebastian Rymut - 5p

6. Krzysztof Lis - 4p

 

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO X RUNDZIE KATEGORIA SENIOR:

 

1. Michał Durak - 27p/21p/27p/20p/28p/30p/29p/30p/26p/29p - 267p(-20p) - 247p 2. Kacper Kajmowicz - 28p/28p/22p/28p/28p/27p/28p/10p/29p/28p -

256p(-10p) - 246p

3. Bartosz Babicz - 29p/28p/30p/28p/27p/27p/22p/21p/27p/27p - 266p(-21p)

- 245p

4. Maksymilian Kender - 13p/3p/14p/18p/20p/20p/17p/24p/20p/19p -

168p(-3p) - 165p

5. Miłosz Chyclak - 21p/4p/14p/0p/19p/19p/19p/28p/20p/19p - 163p 6. Michał Golec - 10p/10p/20p/14p/14p/22p/21p/22p/18p/19p - 170p(-10p) - 160p 7. Mariusz Cempa - 12p/5p/14p/0p/18p/17p/0p/22p/18p/19p - 125p 8. Adam Strzelec - 8p/21p/22p/0p/0p/0p/21p/15p/0p/24p - 111p 9. Mateusz Matys - 0p/21p/27p/28p/25p/0p/0p/0p/0p/0p - 101p 10. Grzegorz Kapała - 0p/0p/0p/24p/0p/0p/27p/0p/26p/0p - 77p 11. Mikołaj Rymut - 0p/0p/0p/0p/0p/14p/14p/0p/14p/12p - 54p 12. Wiktor Wota - 22p/28p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 50p 13. Tomasz Górski - 21p/4p/0p/0p/0p/22p/0p/0p/0p/0p - 47p 14. Kacper Szczurek - 0p/21p/0p/0p/19p/0p/0p/0p/0p/0p - 40p 15. Jakub Kozioł - 4p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/15p/9p/0p - 28p 16. Jacek Leśniowski - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/12p/14p - 26p 17. Piotr Mojek - 0p/13p/0p/0p/12p/0p/0p/0p/0p/0p - 25p 18. Bartosz Wilk - 20p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 20p 19. Krystian Rycharski - 0p/0p/20p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 20p 20. Piotr Wsuł - 0p/0p/0p/20p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 20p 21. Mikołaj Adamczuk - 0p/0p/0p/18p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 18p 22. Bartosz Turek - 0p/15p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 15p 23. Mateusz Muryjas - 4p/0p/0p/10p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 14p 24. Pola Dolatowska - 0p/0p/0p/12p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 12p 25. Miłosz Łachwa - 0p/12p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 12p 26. Wojciech Kołpa - 0p/0p/0p/0p/0p/12p/0p/0p/0p/0p - 12p 27. Dawid Rzymek - 11p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 11p 28. Andrij Fedorczuk - 0p/0p/0p/0p/10p/0p/0p/0p/0p/0p - 10p 29. Krzysztof Lis - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/9p - 9p 30. Sebastian Rymut - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/9p - 9p 31. Patryk Warzecha - 0p/0p/0p/0p/8p/0p/0p/0p/0p/0p - 8p 32. Mateusz Głuszak - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/8p/0p - 8p 33. Dominik Czamara - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/7p/0p - 7p 34. Piotr Bodziany - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/6p/0p/0p - 6p 35. Maciej Kawa - 4p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 4p

 

Serdecznie gratulujemy emocjonującej sportowej rywalizacji i świetnej zabawy !!!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: