X Tarnowski Rajd Pojazdów Zabytkowych, runda MPPZ - zaproszenie
W dniach od 30 maja do 2 czerwca 2024 r. odbędzie się X Tarnowski Rajd Pojazdów... więcej
FINAŁ WOJEWÓDZKI XXVI OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYWCH
11 maja 2024 roku, na terenie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie... więcej
X RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI
Na finiszu są już 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.W... więcej
Motorsportowa lekcja WF na torze Speed Race Tarnów
Kolejny raz grupy szkolne dzieci i młodzież aktywnie spędzają czas na torze!... więcej
II edycja Karting Grand Prix Tarnów 2024 już za nami
W dniu 20 kwietnia 2024 roku odbyła się kolejna fascynująca rywalizacja za... więcej
IX RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI
Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.W... więcej
Spotkanie działaczy Koła Caravaningowego A. Krakowskiego - 17.04.2024
W dniu 17 kwietnia 2024 roku, w siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Krakowie,... więcej
HARMONOGRAM FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH TURNIEJÓW WIEDZY O BRD - MIKLUSZOWICE 2024
HARMONOGRAM XLV OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD - FINAŁY WOJEWÓDZKIE21-22.05.2024... więcej
Młodzi zawodnicy tarnowskiego klubu powalczą o kolejne medale!
Igrzyska Sportów Motorowych FIA Motorsport Games, które w 2024 zostaną... więcej
I Runda Mistrzostw Strefy Polski Południowo-Zachodniej Trial już 20 kwietnia 2024!!
Baza zawodów: Tor AMK "Gorce" Nowy Targ, ul. Szaflarska... więcej

IX RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI

Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.

W dniach 9 i 11.04.2024 roku rywalizowali kartingowcy w IX rundzie ligi kartingowej w Tarnowie. Rozgrywki tradycyjnie odbyły się na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów.

Ponownie zawodnicy stworzyli niezwykle ciekawe i zacięte widowisko na torze, a zwycięzcami okazali się w kategorii junior Marjanna Fedorczuk, drugą pozycję zajął Filip Fiedor, a na trzeciej pozycji była Patrycja Bawor, z kolei w kategorii senior wygrał Kacper Kajmowicz, drugi był Bartosz Babicz, a trzeci był Michał Durak.

Ta niezwykła rywalizacja zawsze dodaje energii uczestnikom na cały kolejny dzień. To również doskonała okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą – co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów oraz fanów kartingu na X rundę ligowych rozgrywek kartingowych w kategorii senior – wtorek, 23 kwietnia 2024 roku o godz. 20.00. oraz w kategorii junior – czwartek, 25 kwietnia 2024 roku o godz. 19.00

Więcej informacji o rozgrywkach ligowych można uzyskać na stronie:

www.gokarty-tarnow.pl

 

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – IX RUNDA KATEGORIA JUNIOR:

 

KWALIFIKACJE

1. Patrycja Bawor - 33,473

2. Bogdan Fedorczuk - 33,624

3. Zygmunt Gzyl - 33,707

4. Filip Fiedor - 33,737

5. Edward Lipka - 33,895

6. Marjanna Fedorczuk - 33,914

7. Weronika Rachwał - 34,075

8. Juliusz Bąk - 34,077

9. Alan Leśniowski - 34,120

10. Jakub Kwiatkowski - 34,125

11. Tobiasz Gurgul - 34,432

12. Jakub Skoblowski - 35,141

 

WYŚCIG 1

1. Marjanna Fedorczuk - 15p

2. Patrycja Bawor - 14p

3. Filip Fiedor - 13p

4. Zygmunt Gzyl - 12p

5. Bogdan Fedorczuk - 11p

6. Edward Lipka - 10p

 

WYŚCIG 2

1. Jakub Kwiatkowski - 9p

2. Weronika Rachwał - 8p

3. Juliusz Bąk - 7p

4. Alan Leśniowski - 6p

5. Tobiasz Gurgul - 5p

6. Jakub Skoblowski - (WK)-0p

 

WYŚCIG 3

1. Filip Fiedor - 15p

2. Marjanna Fedorczuk - 14p

3. Patrycja Bawor - 13p

4. Zygmunt Gzyl - 12p

5. Weronika Rachwał - 11p

6. Jakub Kwiatkowski - 10p

 

WYŚCIG 4

1. Edward Lipka - 9p

2. Bogdan Fedorczuk - 8p

3. Alan Leśniowski - 7p

4. Tobiasz Gurgul - 6p

5. Juliusz Bąk - 5p

6. Jakub Skoblowski - 4p

 

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO IX RUNDZIE KATEGORIA JUNIOR:

 

1. Patrycja Bawor - 9p/29p/30p/28p/27p/28p/21p/30p/27p - 229p 2. Marjanna Fedorczuk - 28p/24p/0p/30p/30p/28p/30p/28p/29p - 227p 3. Jakub Kwiatkowski - 27p/24p/28p/20p/22p/20p/22p/21p/19p - 203p 4. Weronika Rachwał - 25p/11p/0p/22p/22p/21p/26p/22p/19p - 168p 5. Filip Fiedor - 0p/24p/13p/0p/20p/28p/21p/21p/28p - 155p 6. Alan Leśniowski - 16p/12p/25p/20p/14p/21p/14p/16p/13p - 151p 7. Juliusz Bąk - 14p/14p/23p/16p/16p/14p/16p/14p/12p - 139p 8. Bogdan Fedorczuk - 10p/9p/0p/22p/22p/8p/0p/26p/19p - 116p 9. Tobiasz Gurgul - 20p/18p/0p/0p/0p/0p/20p/20p/11p - 89p 10. Zygmunt Gzyl - 0p/27p/0p/0p/14p/22p/0p/0p/24p - 87p 11. Edward Lipka - 0p/0p/0p/26p/0p/0p/28p/0p/19p - 73p 12. Jakub Skoblowski - 0p/0p/0p/14p/12p/14p/0p/12p/4p - 56p 13. Iwo Nowicki - 26p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 26p 14. Szymon Hańkało-Jaskulski - 0p/13p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 13p

 

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – IX RUNDA KATEGORIA SENIOR:

 

KWALIFIKACJE

1. Bartosz Babicz - 33,969

2. Kacper Kajmowicz - 34,056

3. Michał Durak - 34,098

4. Grzegorz Kapała - 34,317

5. Miłosz Chyclak - 34,445

6. Mariusz Cempa - 34,689

7. Michał Golec - 34,745

8. Maksymilian Kender - 34,844

9. Mikołaj Rymut - 35,362

10. Jacek Leśniowski - 35,681

11. Mateusz Głuszak - 36,181

12. Jakub Kozioł - 36,375

13. Dominik Czamara - 36,802

 

WYŚCIG 1

1. Bartosz Babicz - 15p

2. Kacper Kajmowicz - 14p

3. Michał Durak - 13p

4. Grzegorz Kapała - 12p

5. Miłosz Chyclak - 11p

6. Mariusz Cempa - 10p

 

WYŚCIG 2

1. Maksymilian Kender - 9p

2. Michał Golec - 8p

3. Mikołaj Rymut - 7p

4. Jacek Leśniowski - 6p

5. Jakub Kozioł - 5p

6. Dominik Czamara - 4p

7. Mateusz Głuszak - 3p

 

WYŚCIG 3

1. Kacper Kajmowicz - 15p

2. Grzegorz Kapała - 14p

3. Michał Durak - 13p

4. Bartosz Babicz - 12p

5. Maksymilian Kender - 11p

6. Michał Golec - 10p

 

WYŚCIG 4

1. Miłosz Chyclak - 9p

2. Mariusz Cempa - 8p

3. Mikołaj Rymut - 7p

4. Jacek Leśniowski - 6p

5. Mateusz Głuszak - 5p

6. Jakub Kozioł - 4p

7. Dominik Czamara - 3p

 

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO IX RUNDZIE KATEGORIA SENIOR:

 

1. Bartosz Babicz - 29p/28p/30p/28p/27p/27p/22p/21p/27p - 239p 2. Michał Durak - 27p/21p/27p/20p/28p/30p/29p/30p/26p - 238p 3. Kacper Kajmowicz - 28p/28p/22p/28p/28p/27p/28p/10p/29p - 228p 4. Michał Golec - 10p/10p/20p/14p/14p/22p/21p/22p/18p - 151p 5. Maksymilian Kender - 13p/3p/14p/18p/20p/20p/17p/24p/20p - 149p 6. Miłosz Chyclak - 21p/4p/14p/0p/19p/19p/19p/28p/20p - 144p 7. Mariusz Cempa - 12p/5p/14p/0p/18p/17p/0p/22p/18p - 106p 8. Mateusz Matys - 0p/21p/27p/28p/25p/0p/0p/0p/0p - 101p 9. Adam Strzelec - 8p/21p/22p/0p/0p/0p/21p/15p/0p - 87p 10. Grzegorz Kapała - 0p/0p/0p/24p/0p/0p/27p/0p/26p - 77p 11. Wiktor Wota - 22p/28p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 50p 12. Tomasz Górski - 21p/4p/0p/0p/0p/22p/0p/0p/0p - 47p 13. Mikołaj Rymut - 0p/0p/0p/0p/0p/14p/14p/0p/14p - 42p 14. Kacper Szczurek - 0p/21p/0p/0p/19p/0p/0p/0p/0p - 40p 15. Jakub Kozioł - 4p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/15p/9p - 28p 16. Piotr Mojek - 0p/13p/0p/0p/12p/0p/0p/0p/0p - 25p 17. Bartosz Wilk - 20p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 20p 18. Krystian Rycharski - 0p/0p/20p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 20p 19. Piotr Wsuł - 0p/0p/0p/20p/0p/0p/0p/0p/0p - 20p 20. Mikołaj Adamczuk - 0p/0p/0p/18p/0p/0p/0p/0p/0p - 18p 21. Bartosz Turek - 0p/15p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 15p 22. Mateusz Muryjas - 4p/0p/0p/10p/0p/0p/0p/0p/0p - 14p 23. Pola Dolatowska - 0p/0p/0p/12p/0p/0p/0p/0p/0p - 12p 24. Jacek Leśniowski - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/12p - 12p 25. Miłosz Łachwa - 0p/12p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 12p 26. Wojciech Kołpa - 0p/0p/0p/0p/0p/12p/0p/0p/0p - 12p 27. Dawid Rzymek - 11p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 11p 28. Andrij Fedorczuk - 0p/0p/0p/0p/10p/0p/0p/0p/0p - 10p 29. Patryk Warzecha - 0p/0p/0p/0p/8p/0p/0p/0p/0p - 8p 30. Mateusz Głuszak - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/8p - 8p 31. Dominik Czamara - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/7p - 7p 32. Piotr Bodziany - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/6p/0p - 6p 33. Maciej Kawa - 4p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 4p

 

Serdecznie gratulujemy emocjonującej sportowej rywalizacji i świetnej zabawy !!!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: