Finały Wojewódzkie XLV Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla uczniów szkół podstawowych 21-22.05.2024
W dniach 21 i 22 maja 2024 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w... więcej
1 Runda Hard Enduro Południe - 25.05.2024 - Tylmanowa
Już w tą sobotę 25 maja 2024 odbędzie się 1 Runda Hard Enduro Południe -... więcej
III-IV Runda MP i PP Trial - 01-02.06.2024 - Kamienica
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Krakowie oraz Krakowski Klub... więcej
X Tarnowski Rajd Pojazdów Zabytkowych, runda MPPZ - zaproszenie
W dniach od 30 maja do 2 czerwca 2024 r. odbędzie się X Tarnowski Rajd Pojazdów... więcej
FINAŁ WOJEWÓDZKI XXVI OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYWCH
11 maja 2024 roku, na terenie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie... więcej
X RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI
Na finiszu są już 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.W... więcej
Motorsportowa lekcja WF na torze Speed Race Tarnów
Kolejny raz grupy szkolne dzieci i młodzież aktywnie spędzają czas na torze!... więcej
II edycja Karting Grand Prix Tarnów 2024 już za nami
W dniu 20 kwietnia 2024 roku odbyła się kolejna fascynująca rywalizacja za... więcej
IX RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI
Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.W... więcej
Spotkanie działaczy Koła Caravaningowego A. Krakowskiego - 17.04.2024
W dniu 17 kwietnia 2024 roku, w siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Krakowie,... więcej

VI RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI

Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.

W dniach 28-29.02.2024 roku rywalizowali kartingowcy w VI rundzie ligi kartingowej w Tarnowie. Rozgrywki tradycyjnie odbyły się na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów.

Ponownie zawodnicy stworzyli niezwykle ciekawe i zacięte widowisko na torze, a zwycięzcami okazali się w kategorii junior Patrycja Bawor, drugą pozycję zajęła Marjanna Fedorczuk, a na trzeciej pozycji był Filip Fiedor, z kolei w kategorii senior wygrał Michał Durak, drugi był Kacper Kajmowicz, a trzeci był Bartosz Babicz.

Ta niezwykła rywalizacja zawsze dodaje energii uczestnikom na cały kolejny dzień. To również doskonała okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą – co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów oraz fanów kartingu na VII rundę ligowych rozgrywek kartingowych w kategorii senior – wtorek, 12 marca 2024 roku o godz. 20.00. oraz w kategorii junior – środa, 13 marca 2024 roku o godz. 19.00

Więcej informacji o rozgrywkach ligowych można uzyskać na stronie:

www.gokarty-tarnow.pl

 

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – VI RUNDA KATEGORIA JUNIOR:

KWALIFIKACJE

1. Patrycja Bawor - 33,272

2. Marjanna Fedorczuk - 33,317

3. Zygmunt Gzyl - 33,329

4. Filip Fiedor - 33,450

5. Jakub Kwiatkowski - 33,570

6. Weronika Rachwał - 33,594

7. Bogdan Fedorczuk - 33,733

8. Juliusz Bąk - 33,913

9. Alan Leśniowski - 33,964

10. Jakub Skoblowski - 34,853

 

WYŚCIG 1

1. Patrycja Bawor - 15p

2. Marjanna Fedorczuk - 14p

3. Filip Fiedor - 13p

4. Zygmunt Gzyl - 12p

5. Jakub Kwiatkowski - 11p

 

WYŚCIG 2

1. Weronika Rachwał - 10p

2. Alan Leśniowski - 9p

3. Jakub Skoblowski - 8p

4. Juliusz Bąk - 7p

5. Bogdan Fedorczuk - (WK) - 0p

 

WYŚCIG 3

1. Filip Fiedor - 15p

2. Marjanna Fedorczuk - 14p

3. Patrycja Bawor - 13p

4. Alan Leśniowski - 12p

5. Weronika Rachwał - 11p

 

WYŚCIG 4

1. Zygmunt Gzyl - 10p

2. Jakub Kwiatkowski - 9p

3. Bogdan Fedorczuk - 8p

4. Juliusz Bąk - 7p

5. Jakub Skoblowski - 6p

 

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO VI RUNDZIE KATEGORIA JUNIOR:

1. Patrycja Bawor - 9p/29p/30p/28p/27p/28p - 151p 2. Jakub Kwiatkowski - 27p/24p/28p/20p/22p/20p - 141p 3. Marjanna Fedorczuk - 28p/24p/0p/30p/30p/28p - 140p 4. Alan Leśniowski - 16p/12p/25p/20p/14p/21p - 108p 5. Weronika Rachwał - 25p/11p/0p/22p/22p/21p - 101p 6. Juliusz Bąk - 14p/14p/23p/16p/16p/14p - 97p 7. Filip Fiedor - 0p/24p/13p/0p/20p/28p - 85p 8. Bogdan Fedorczuk - 10p/9p/0p/22p/22p/8p - 71p 9. Zygmunt Gzyl - 0p/27p/0p/0p/14p/22p - 63p 10. Jakub Skoblowski - 0p/0p/0p/14p/12p/14p - 40p 11. Tobiasz Gurgul - 20p/18p/0p/0p/0p/0p - 38p 12. Iwo Nowicki - 26p/0p/0p/0p/0p/0p - 26p 13. Edward Lipka - 0p/0p/0p/26p/0p/0p - 26p 14. Szymon Hańkało-Jaskulski - 0p/13p/0p/0p/0p/0p - 13p

 

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – VI RUNDA KATEGORIA SENIOR:

KWALIFIKACJE

1. Kacper Kajmowicz - 33,333

2. Bartosz Babicz - 33,460

3. Michał Durak - 33,653

4. Tomasz Górski - 34,003

5. Miłosz Chyclak - 34,004

6. Michał Golec - 34,049

7. Maksymilian Kender - 34,172

8. Mariusz Cempa - 34,313

9. Mikołaj Rymut - 35,532

10. Wojciech Kołpa - 37,077

 

WYŚCIG 1

1. Michał Durak - 15p

2. Bartosz Babicz - 14p

3. Kacper Kajmowicz - 13p

4. Tomasz Górski - 12p

5. Miłosz Chyclak - 11p

 

WYŚCIG 2

1. Michał Golec - 10p

2. Maksymilian Kender - 9p

3. Mariusz Cempa - 8p

4. Mikołaj Rymut - 7p

5. Wojciech Kołpa - 6p

 

WYŚCIG 3

1. Michał Durak - 15p

2. Kacper Kajmowicz - 14p

3. Bartosz Babicz - 13p

4. Michał Golec - 12p

5. Maksymilian Kender - 11p

 

WYŚCIG 4

1. Tomasz Górski - 10p

2. Mariusz Cempa - 9p

3. Miłosz Chyclak - 8p

4. Mikołaj Rymut - 7p

5. Wojciech Kołpa - 6p

 

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO VI RUNDZIE KATEGORIA SENIOR:

1. Bartosz Babicz - 29p/28p/30p/28p/27p/27p - 169p 2. Kacper Kajmowicz - 28p/28p/22p/28p/28p/27p - 161p 3. Michał Durak - 27p/21p/27p/20p/28p/30p - 153p 4. Mateusz Matys - 0p/21p/27p/28p/25p/0p - 101p 5. Michał Golec - 10p/10p/20p/14p/14p/22p - 90p 6. Maksymilian Kender - 13p/3p/14p/18p/20p/20p - 88p 7. Miłosz Chyclak - 21p/4p/14p/0p/19p/19p - 77p 8. Mariusz Cempa - 12p/5p/14p/0p/18p/17p - 66p 9. Adam Strzelec - 8p/21p/22p/0p/0p/0p - 51p 10. Wiktor Wota - 22p/28p/0p/0p/0p/0p - 50p 11. Tomasz Górski - 21p/4p/0p/0p/0p/22p - 47p 12. Kacper Szczurek - 0p/21p/0p/0p/19p/0p - 40p 13. Piotr Mojek - 0p/13p/0p/0p/12p/0p - 25p 14. Grzegorz Kapała - 0p/0p/0p/24p/0p/0p - 24p 15. Bartosz Wilk - 20p/0p/0p/0p/0p/0p - 20p 16. Krystian Rycharski - 0p/0p/20p/0p/0p/0p - 20p 17. Piotr Wsuł - 0p/0p/0p/20p/0p/0p - 20p 18. Mikołaj Adamczuk - 0p/0p/0p/18p/0p/0p - 18p 19. Bartosz Turek - 0p/15p/0p/0p/0p/0p - 15p 20. Mikołaj Rymut - 0p/0p/0p/0p/0p/14p - 14p 21. Mateusz Muryjas - 4p/0p/0p/10p/0p/0p - 14p 22. Pola Dolatowska - 0p/0p/0p/12p/0p/0p - 12p 23. Miłosz Łachwa - 0p/12p/0p/0p/0p/0p - 12p 24. Wojciech Kołpa - 0p/0p/0p/0p/0p/12p - 12p 25. Dawid Rzymek - 11p/0p/0p/0p/0p/0p - 11p 26. Andrij Fedorczuk - 0p/0p/0p/0p/10p/0p - 10p 27. Patryk Warzecha - 0p/0p/0p/0p/8p/0p - 8p 28. Maciej Kawa - 4p/0p/0p/0p/0p/0p - 4p 29. Jakub Kozioł - 4p/0p/0p/0p/0p/0p - 4p

 

Serdecznie gratulujemy emocjonującej sportowej rywalizacji i świetnej zabawy !!!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: