#KSF23| Kup karnet i wspieraj Falubaz w sezonie 2023
FALUBAZ to żużlowa marka, której bez Was by nie było. Wasza obecność, doping i... więcej
Falubazowe Mikołajki| Trwają mikołajkowe licytacje
Ruszyły mikołajkowe licytacje, które są bezpośrednim przygotowaniem do... więcej
Zamknięta sprzedaż biletów na SGP od jutra!
Do jutra tj. 30 listopada do godz. 23:59 trwa zamknięta sprzedaż biletów... więcej
Zakończono kolejny etap prac przy odwodnieniu liniowym
Przy W69 zakończył się kolejny etap prac związanych z budową odwodnienia... więcej
Szwecja| 2 maja inauguracja rozgrywek Bauhaus Ligan
Osiem drużyn wystartuje w przyszłorocznej Bauhaus-Ligan, czyli najwyższej... więcej
Ogłoszenie Rady Nadzorczej ZKŻ SSA
Rada Nadzorcza Zielonogórski Klub Żużlowy Sportowa Spółka Akcyjna z siedzibą w... więcej
Elektrociepłownia Zielona Góra wspiera Falubaz Junior
To był bardzo udany i intensywny sezon w zielonogórskiej szkółce żużlowej.... więcej
Trzecie miejsce Dawida Rempały w Krośnie
Dobry występ Dawida Rempały w turnieju o puchar Macec w Krośnie. Nasz junior w... więcej
Bez zmian w sztabie szkoleniowym Falubazu
Marek Mróz i Tomasz Szymankiewicz nadal będą członkami sztabu szkoleniowego... więcej
Komunikat ZKŻ SSA
14 października 2022 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie... więcej

Zwycięstwo Stali i awans do Półfinału! (wyniki)

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń 51:39 i wywalczyła awans do Półfinału PGE Ekstraligi!

Najwięcej punktów dla żółto-niebieskich wywalczył Bartosz Zmarzlik – 18.

Moje Bermudy Stal Gorzów – 51

9. Szymon Woźniak – 8+1 (2*,0,2,2,0,2)

10. Patrick Hansen – 0 (0,0,-,-,-)

11. Martin Vaculik – 15+2 (3,2,3,3,2,2)

12. Anders Thomsen – zawodnik zastępowany

13. Bartosz Zmarzlik – 18 (3,3,3,3,3,3)

14. Oskar Paluch – 6 (3,3,w)

15. Mateusz Bartkowiak – 1+1 (0,0,1*)

16. Wiktor Jasiński – 3+1 (0,1,1,1*)

For Nature Solutions Apator Toruń – 39

1. Jack Holder – 11+1 (0,2,1*,3,2,3,0)

2. Paweł Przedpełski – 5 (1,2,1,1,-,0)

3. Patryk Dudek – 5+2 (1,1,2,1,0,-)

4. zastępstwo zawodnika

5. Robert Lambert – 13 (0,2,3,2,3,2,1)

6. Krzysztof Lewandowski – 3+2 (1,1,1,0)

7. Denis Zieliński – 2 (2,-,0)

8. Mateusz Affelt – ns

Bieg po biegu:

1. (60,11) Vaculik, Woźniak, Dudek, Holder – 5:1 – (5:1)

2. (60,81) Paluch, Zieliński, Lewandowski, Bartkowiak – 3:3 – (8:4)

3. (59,10) Zmarzlik, Vaculik, Przedpełski, Lambert – 5:1 – (13:5)

4. (60,56) Paluch, Holder, Lewandowski, Hansen – 3:3 – (16:8)

5. (59,85) Vaculik, Lambert, Dudek, Woźniak – 3:3 – (19:11)

6. (60,18) Zmarzlik, Przedpełski, Holder, Bartkowiak – 3:3 – (22:14)

7. (60,33) Lambert, Woźniak, Lewandowski, Hansen – 2:4 – (24:18)

8. (60,32) Zmarzlik, Dudek, Przedpełski, Paluch (w/u) – 3:3 – (27:21)

9. (60,74) Holder, Woźniak, Przedpełski, Jasiński – 2:4 – (29:25)

10. (60,39) Vaculik, Lambert, Jasiński, Lewandowski – 4:2 – (33:27)

11. (60,77) Zmarzlik, Holder, Dudek, Woźniak – 3:3 – (36:30)

12. (60,76) Lambert, Vaculik, Bartkowiak, Zieliński – 3:3 – (39:33)

13. (60,74) Zmarzlik, Lambert, Jasiński, Dudek – 4:2 – (43:35)

14. (61,42) Holder, Woźniak, Jasiński, Przedpełski – 3:3 – (46:38)

15. (60,89) Zmarzlik, Vaculik, Lambert, Holder – 5:1 – (51:39)

Sędzia: Paweł Słupski
Komisarz toru: Maciej Głód
Zestaw startowy: I
NCD: 59,10 s. – uzyskał Bartosz Zmarzlik (Stal) w biegu 3.
Wynik dwumeczu: 95:85 dla Stali, która awansowała do półfinału.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: