Relacja z XVIII Mistrzostw Ratowników Drogowych PZM
20-21 września Zarząd Okręgowy PZM wraz z Automobilklubem Wielkopolski... więcej
PGE Ekstraliga żużlowa - FINAŁ
22.09.2019 r. Zapraszamy do Leszna na Wielki Finał - (rewanż) PGE Ekstraligi w... więcej
WYŚCIGOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI
W dniach 20-21.09.2019 r. na Torze Poznań odbędzie się 9 i 10 Runda Wyścigowych... więcej
MSPZ
21-22 września zapraszamy do Obornik gdzie rozegrana zostanie VIII runda... więcej
Puchar Nice 1 LŻ
21 września zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrany zostanie: Puchar Nice 1 Ligi... więcej
II Memoriał Wiesława Rutkowskiego
21 września działacze Polonii Piła zaplanowali turniej indywidualny. Będzie to... więcej
XVIII Mistrzostwa Polski RD PZM
20-21 września Zarząd Okręgowy PZM wraz z Automobilklubem Wielkopolski... więcej
ASWP Tor Poznań Track Day
18.09.2019 r. odbędzie się XVII edycja imprezy Tor Poznań Track Day -... więcej
Youngtimer Party Autoslalom 2019
Koło Youngtimer Automobilklubu Wielkopolski zaprasza w dniu 14-15.09.2019r., na... więcej
Zlot Caravaningowy Mniszki 2019
Automobilklub Wielkopolski w dniach 13-15 organizuje Zlot Caravaningowy Mniszki... więcej

PÓŁFINAŁY IMP NA ŻUŻLU

Lista startowa półfinału w Pile:
1. Paweł Miesiąc (Lubelski Węgiel KMŻ)
2. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
3. Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz)
4. Mirosław Jabłoński (Dospel Włókniarz Częstochowa)
5. Maciej Janowski (Azoty Tauron Tarnów)
6. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz)
7. Dawid Stachyra (Lubelski Węgiel KMŻ)
8. Mariusz Staszewski (ŻKS Ostrovia Ostrów)
9. Tomasz Chrzanowski (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
10. Jakub Jamróg (Azoty Tauron Tarnów)
11. Janusz Kołodziej (Azoty Tauron Tarnów)
12. Maciej Kuciapa (PGE Marma Rzeszów)
13. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
14. Kamil Adamczewski* (Unia Leszno)
15. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa)
16. Grzegorz Walasek (PGE Marma Rzeszów)

R1. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
R2. Mariusz Fierlej (ROW Rybnik)

*w związku z kontuzją Jarosława Hampela pod nr startowym 14 wpisany zostaje zawodnik z zajętego 8 miejsca z 1/4 IMP z Krakowa.

Sędzia: Krzysztof Meyze

Do finału w Zielonej Górze awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

Lista startowa półfinału w Rawiczu:
1. Tomasz Gollob (Stal Gorzów)
2. Emil Pulczyński (Unibax Toruń)
3. Michał Szczepaniak (Orzeł Łódź)
4. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno)
5. Krzysztof Jabłoński (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
6. Piotr Pawlicki (Unia Leszno)
7. Damian Adamczak (Orzeł Łódź)
8. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
9. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
10. Tomasz Gapiński (Polonia Bydgoszcz)
11. Robert Miśkowiak (Lubelski Węgiel KMŻ)
12. Grzegorz Zengota (Dospel Włókniarz Częstochowa)
13. Adam Skórnicki (Lechma Start Gniezno)
14. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
15. Kacper Gomólski (Azoty Tauron Tarnów)
16. Rafał Okoniewski (PGE Marma Rzeszów)

R1. Łukasz Jankowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
R2. Karol Ząbik (Unibax Toruń)

Sędzia: Leszek Demski

Do finału w Zielonej Górze awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: