Szkolenie sędziów sportu samochodowego
9 marca Automobilklub Wielkopolski zaprasza na Szkolenie sędziów sportu... więcej
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego Cross Cuntry
TM EF Racing Piła zaprasza 09 marca do Moraska na 1 rundę Mistrzostw Pomorza... więcej
SUPEROES 2024
2 marca Automobilklub Wielkopolski zaprasza na Tor Poznań gdzie zostanie... więcej
Fundacja PZM
Szanowni Państwo! Powstała w 2007 roku Fundacja Polskiego Związku... więcej
Terminarz KLŻ
Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikował terminarz rozgrywek Krajowej Ligi... więcej
Gonitwie za Lisem
25 lutego 2024 r. Automobilklub Wielkopolski zaprasza do udziału w tradycyjnej... więcej
MSPZ motocross 2024
Miło nam poinformować, że Gestorem rozgrywek Mistrzostw Strefy Polski... więcej
SUPEROES 2024
17 lutego Automobilklub Wielkopolski zaprasza na Tor Poznań gdzie zostanie... więcej
Uwaga⚠️ wzmożony ruch pojazdów wojskowych!
Uwaga kierowcy - Wzmożony ruch kolumn pojazdów wojskowych. Od 12 lutego 2024 r... więcej
Komunikat OKSPiT
Okręgowa Komisja Sportu Popularnego i Turystyki ZO PZM w Pozaniu w komunikacie... więcej

Nowe składy komisji i zespołów na kadencję 2023-2027

18 listopada Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego uchwalił składy osobowe głównych komisji i zespołów na okres kadencji 2023-2027. 

 

 

Ustalono następujące komisje i zespoły: 

Główna Komisja Sportu Samochodowego:
Jarosław Noworól - przewodniczący
Łukasz Biegus
Marek Kisiel
Michał Kukliński
Sławomir Pytlak
Krzysztof Studziński 

Główna Komisja Sportu Motocyklowego:
Jacek Bujański - przewodniczący
Roman Chodorowski
Damian Dąbrowski
Patrycja Komko
Paweł Kurajk
Joanna Zielińska

Główna Komisja Sportu Żużlowego:
Ireneusz Igielski - przewodniczący
Dariusz Cieślak
Leszek Demski

Główna Komisja Sportu Kartingowego:
Paweł Pęcak - przewodniczący
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Tadeusz Korniak
Sebastian Kołakowski

Główna Komisja Turystyki:
Dariusz Jajko - przewodniczący
Mariusz Czech
Iwona Kluk
Bartosz Komarnicki
Mateusz Krzewski
Piotr Pelka
Krzysztof Pośpieszny
Piotr Waśkiewicz

Główna Komisja Pojazdów Zabytkowych:
Bartosz Balicki - przewodniczący
Barbara Fijałkowska
Daniel Gągol
Paweł Rożen
Marcin Ścipień
Jakub Zawadzki

Główna Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego:
Przemysław Piotrowski - przewodniczący
Maciej Bednik
Waldemar Klemeński
Zbigniew Kogut
Wojciech Ratyński
Robert Zalewski

Zespół ds. Kobiet:
Małgorzata Serbin - przewodnicząca
Anna Jackowska
Magdalena Lewandowska
Magdalena Molik

Zespół ds. Rzeczoznawstwa:
Zbigniew Żebrowski - przewodniczący
Dariusz Kałwa
Jarosław Kęsicki
Krzysztof Malewicz
Mirosław Nowicki

Zespół ds. Odznaczeń i Wyróżnień:
Andrzej Grodzki - przewodniczący
Michał Chorzępa
Tomasz Kałwa
Grzegorz Lewandowski
Wojciech Morawski

Na czerwono osoby z Zarządu Okręgowego w Poznaniu

Wszystkim nowowybranym działaczom z okręgu poznańskiego składamy

serdeczne GRATULACJE !!!

Zarząd Okręgowy PZM: