I Runda MOŁ KJS Rajd Rzeczyca 2020 - odwołany.
Zaplanowana w kalendarzu ZO PZM w Łodzi - I Runda MOŁ KJS - Rajd Rzeczyca 2020... więcej
Zlot Rozpoczęcie Sezonu ŁKCC w Cserkeszolo na Węgrzech 25.04.-3.05 - odwołany
Łódzki KLub Campingu i Caravaningu informuje, że Zlot Rozpoczęcie Sezonu ŁKCC w... więcej
Komunikat nr 2 Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem epidemicznym
W nawiązaniu do poprzedniego komunikatu w sprawie rekomendacji odwołania /... więcej
Odwołane szkolenie dla kandydatów na KOŚ
Szanowni Państwo,W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę... więcej
KOMUNIKAT - Głównej Komisji Caravaningu Polskiego Związku Motorowego
W związku z wprowadzonym Stanem Zagrożenia Epidemiologicznego w Polsce oraz... więcej
KOMUNIKAT - Głównej Komisji Sportu Żużlowego
W dniu 25 marca 2020 r. Prezydium ZG PZM zatwierdziło zmianę terminu... więcej
Zmiany pracy biura i jego finkcjonowania na czas epidemi koronawirusa SARS-CoV-2
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez... więcej
KOMUNIKAT nr 1/2020 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD z dnia 13 marca 2020 r. odwołanie turniejów.
KOMUNIKAT nr 1/2020 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD z dnia 13... więcej
Ważne!!! II Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country 2020 - 22.03.2020 Tor Seroki - Odwołana!!!
W związku z rosnącą liczbą zachorowań wywołanych przez koronawirusa, Polski... więcej
Komunikat PZM w sprawie rekomendacji odwołania / zmiany terminu zawodów, imprez i szkoleń.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez... więcej

Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2019

Podsumowanie

 Jubileuszowych  Największych Targów Motoryzacyjnych -  Warsaw Motor Show 2019

Za  nami 5-te Jubileuszowe Największe Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2019 organizowane przez Ptak Warsaw Expo. Miło Nam, że po raz kolejny nasz Klub dzięki współpracy i wsparciu Organizatora Targów, a przede wszystkim PANÓW: ANTONIEGO PTAKA JUNIORA i  KAMILA GWADERA, mógł zaprezentować Państwu wśród najnowszych osiągnięć motoryzacji, samochody naszych Kolegów startujących w imprezach amatorskich, będących przedsionkiem profesjonalnych rajdów samochodowych, niejednokrotnie leciwymi samochodami, ale dzięki ich determinacji, talentu, niejednokrotnie, jako amatorzy, pokonujących w sportowej rywalizacji Kolegów mających duże silniejsze auta, wieloletnie doświadczenie i o większych zasobach finansowych,

Ja ze swej strony działając w strukturach PZM od 60 lat, miałem  satysfakcje, że dane mi było nawiązywać współpraca z OSOBAMI i FIRMAMI, które widzą jak ja potrzebę wspierania młodych, początkujących kierowców w realizowaniu ich pasji życiowych na tym początkowym, trudnym etapie. Trudnym, ponieważ zdajemy sobie wszyscy sprawę, że sport ten wymaga oprócz talentu, początkowych sukcesów, olbrzymich nakładów finansowych, trudnych w większości do zdobycia. Dlatego cenimy naszych młodych Kolegów, którzy przy minimalnych środkach finansowych, niejedkrotnie kosztem wyrzeczeń, dzięki swojemu talentowi, zdobytej wiedzy, potrafią wskrzesić swoimi samochodami niejednokrotnie wyniki, które pozytywnie zaskakują.

Zaprosiliśmy zwiedzających do naszej ekspozycji w hali „D, gdzie zaprezentowane były samochody różniące się od nowoczesnych bolidów, ale posiadające duszę, które potrafią dać nieprawdopodobną satysfakcje naszym Załogom  za ich kierownica.  Przykładem takim była Załoga Mateusz i Mariusz Cierepski, startująca wystawionym tu samochodem Honda Civic o poj. 1.5, z 1990r, którzy już drugi sezon odnosi olbrzymie sukcesy zdobywając Zwycięstwo zarówno w klasyfikacji Generalnej i klasie, czy Koledzy Krzysztof i Piotr Sońta po ośmioletniej przerwie w startach, odnieśli wspaniały sukces w Okręgowym Rajdzie Sokólskim PZM, zarówno w klasyfikacji generalnej jak i klasie zajmując 2 miejsce swoim Oplem GSI o poj.2.0l, z 1992r. Odbudowanym w 2019r. Pozostali nasi Koledzy: Piotr Kawiorowski i Rafał Bańka  których auta również można było obejrzeć, mają na swojej drodze zarówno Zwycięstwa, jak  i znaczące sukcesy, niejednokrotnie pokonując w sportowej rywalizacji auta o większej mocy .

Był obecny z nami również Zygmunt Stanek wielokrotny Mistrz Polski, mający w swoi dorobku Zwycięstwa, w tym : 2 krotne w Rally Crosie, dwukrotne V-ce Mistrzostwo w Wyścigach Górskich, czy Zwycięstwo w wyścigu długodystansowym na torze w Miedzianej Górze. osiągnął to wszystko dzięki determinacji, talentowi i wiedzy, jaką posiada w przygotowaniu i modyfikacji swoich samochodów. Barwna i pozytywna postać w naszym środowisku. Warto z nim zmienić kilka słów, tym bardziej ,że zamierza utworzyć Szkołę Bezpiecznej Jazdy.

Był też Kolega Andrzej, pasjonata w rekonstrukcjach starych samochodów, który wystawił odrestaurowanego Mercedesa Model 190 z 1962r

 Reasumując, jeszcze raz dziękuje, przede wszystkim PANU KAMILOWOWI GWADERA , DYREKTOROWI PROJEKTU WARSAW MOTOR SHOW 2019, za współpracę, udzieloną pomoc i wsparcie.

 Kolegom za przygotowanie i prezentacje samochodów oraz Zwiedzającym, Sympatykom motoryzacji za zainteresowanie i zwiedzenie naszego stoiska.  

           Witold Prószyński

Prezes AK Centrum

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: