Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.
W dniach 26-27.03.2024 roku rywalizowali kartingowcy w VIII rundzie ligi kartingowej w Tarnowie. Rozgrywki tradycyjnie odbyły się na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów.
Ponownie zawodnicy stworzyli niezwykle ciekawe i zacięte widowisko na torze, a zwycięzcami okazali się w kategorii junior Patrycja Bawor, drugą pozycję zajął Marjanna Fedorczuk, a na trzeciej pozycji była Bogdan Fedorczuk, z kolei w kategorii senior wygrał Michał Durak, drugi był Miłosz Chyclak, a trzeci był Maksymilian Kender.
Ta niezwykła rywalizacja zawsze dodaje energii uczestnikom na cały kolejny dzień. To również doskonała okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą – co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów oraz fanów kartingu na IX rundę ligowych rozgrywek kartingowych w kategorii senior – wtorek, 9 kwietnia
2024 roku o godz. 20.00. oraz w kategorii junior – czwartek, 11 kwietnia
2024 roku o godz. 19.00
Więcej informacji o rozgrywkach ligowych można uzyskać na stronie:
www.gokarty-tarnow.pl
OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – VIII RUNDA KATEGORIA JUNIOR:
KWALIFIKACJE
1. Patrycja Bawor - 34,029
2. Marjanna Fedorczuk - 34,047
3. Bogdan Fedorczuk - 34,131
4. Filip Fiedor - 34,171
5. Jakub Kwiatkowski - 34,222
6. Weronika Rachwał - 34,449
7. Tobiasz Gurgul - 34,599
8. Juliusz Bąk - 34,654
9. Alan Leśniowski - 34,948
10. Jakub Skoblowski - 35,286
WYŚCIG 1
1. Patrycja Bawor - 15p
2. Marjanna Fedorczuk - 14p
3. Bogdan Fedorczuk - 13p
4. Filip Fiedor - 12p
5. Jakub Kwiatkowski - 11p
WYŚCIG 2
1. Weronika Rachwał - 10p
2. Tobiasz Gurgul - 9p
3. Alan Leśniowski - 8p
4. Juliusz Bąk - 7p
5. Jakub Skoblowski - 6p
WYŚCIG 3
1. Patrycja Bawor - 15p
2. Marjanna Fedorczuk - 14p
3. Bogdan Fedorczuk - 13p
4. Weronika Rachwał - 12p
5. Tobiasz Gurgul - 11p
WYŚCIG 4
1. Jakub Kwiatkowski - 10p
2. Filip Fiedor - 9p
3. Alan Leśniowski - 8p
4. Juliusz Bąk - 7p
5. Jakub Skoblowski - 6p
KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO VIII RUNDZIE KATEGORIA JUNIOR:
1. Patrycja Bawor - 9p/29p/30p/28p/27p/28p/21p/30p - 202p 2. Marjanna Fedorczuk - 28p/24p/0p/30p/30p/28p/30p/28p - 198p 3. Jakub Kwiatkowski - 27p/24p/28p/20p/22p/20p/22p/21p - 184p 4. Weronika Rachwał - 25p/11p/0p/22p/22p/21p/26p/22p - 149p 5. Alan Leśniowski - 16p/12p/25p/20p/14p/21p/14p/16p - 138p 6. Filip Fiedor - 0p/24p/13p/0p/20p/28p/21p/21p - 127p 7. Juliusz Bąk - 14p/14p/23p/16p/16p/14p/16p/14p - 127p 8. Bogdan Fedorczuk - 10p/9p/0p/22p/22p/8p/0p/26p - 97p 9. Tobiasz Gurgul - 20p/18p/0p/0p/0p/0p/20p/20p - 78p 10. Zygmunt Gzyl - 0p/27p/0p/0p/14p/22p/0p/0p - 63p 11. Edward Lipka - 0p/0p/0p/26p/0p/0p/28p/0p - 54p 12. Jakub Skoblowski - 0p/0p/0p/14p/12p/14p/0p/12p - 52p 13. Iwo Nowicki - 26p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 26p 14. Szymon Hańkało-Jaskulski - 0p/13p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 13p
OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – VIII RUNDA KATEGORIA SENIOR:
KWALIFIKACJE
1. Michał Durak - 34,002
2. Bartosz Babicz - 34,029
3. Kacper Kajmowicz - 34,082
4. Maksymilian Kender - 34,517
5. Miłosz Chyclak - 34,625
6. Michał Golec - 34,653
7. Mariusz Cempa - 34,664
8. Adam Strzelec - 34,756
9. Jakub Kozioł - 35,865
10. Piotr Bodziany - 37,511
WYŚCIG 1
1. Michał Durak - 15p
2. Miłosz Chyclak - 14p
3. Maksymilian Kender - 13p
4. Bartosz Babicz - 12p
5. Kacper Kajmowicz - (WK) - 0p
WYŚCIG 2
1. Michał Golec - 10p
2. Mariusz Cempa - 9p
3. Jakub Kozioł - 8p
4. Adam Strzelec - 7p
5. Piotr Bodziany - 6p
WYŚCIG 3
1. Michał Durak - 15p
2. Miłosz Chyclak - 14p
3. Mariusz Cempa - 13p
4. Michał Golec - 12p
5. Maksymilian Kender - 11p
WYŚCIG 4
1. Kacper Kajmowicz - 10p
2. Bartosz Babicz - 9p
3. Adam Strzelec - 8p
4. Jakub Kozioł - 7p
5. Piotr Bodziany - 6p
KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO VIII RUNDZIE KATEGORIA SENIOR:
1. Michał Durak - 27p/21p/27p/20p/28p/30p/29p/30p - 212p 2. Bartosz Babicz - 29p/28p/30p/28p/27p/27p/22p/21p - 212p 3. Kacper Kajmowicz - 28p/28p/22p/28p/28p/27p/28p/10p - 199p 4. Michał Golec - 10p/10p/20p/14p/14p/22p/21p/22p - 133p 5. Maksymilian Kender - 13p/3p/14p/18p/20p/20p/17p/24p - 129p 6. Miłosz Chyclak - 21p/4p/14p/0p/19p/19p/19p/28p - 124p 7. Mateusz Matys - 0p/21p/27p/28p/25p/0p/0p/0p - 101p 8. Mariusz Cempa - 12p/5p/14p/0p/18p/17p/0p/22p - 88p 9. Adam Strzelec - 8p/21p/22p/0p/0p/0p/21p/15p - 87p 10. Grzegorz Kapała - 0p/0p/0p/24p/0p/0p/27p/0p - 51p 11. Wiktor Wota - 22p/28p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 50p 12. Tomasz Górski - 21p/4p/0p/0p/0p/22p/0p/0p - 47p 13. Kacper Szczurek - 0p/21p/0p/0p/19p/0p/0p/0p - 40p 14. Mikołaj Rymut - 0p/0p/0p/0p/0p/14p/14p/0p - 28p 15. Piotr Mojek - 0p/13p/0p/0p/12p/0p/0p/0p - 25p 16. Bartosz Wilk - 20p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 20p 17. Krystian Rycharski - 0p/0p/20p/0p/0p/0p/0p/0p - 20p 18. Piotr Wsuł - 0p/0p/0p/20p/0p/0p/0p/0p - 20p 19. Jakub Kozioł - 4p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/15p - 19p 20. Mikołaj Adamczuk - 0p/0p/0p/18p/0p/0p/0p/0p - 18p 21. Bartosz Turek - 0p/15p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 15p 22. Mateusz Muryjas - 4p/0p/0p/10p/0p/0p/0p/0p - 14p 23. Pola Dolatowska - 0p/0p/0p/12p/0p/0p/0p/0p - 12p 24. Miłosz Łachwa - 0p/12p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 12p 25. Wojciech Kołpa - 0p/0p/0p/0p/0p/12p/0p/0p - 12p 26. Dawid Rzymek - 11p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 11p 27. Andrij Fedorczuk - 0p/0p/0p/0p/10p/0p/0p/0p - 10p 28. Patryk Warzecha - 0p/0p/0p/0p/8p/0p/0p/0p - 8p 29. Piotr Bodziany - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/6p - 6p 30. Maciej Kawa - 4p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 4p
Serdecznie gratulujemy emocjonującej sportowej rywalizacji i świetnej zabawy !!!