Powołano Kadrę Małopolski w sporcie kartingowym na sezon 2024
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Krakowie w dniu 6 lutego 2024... więcej
Młody tarnowski zawodnik Maciej Gładysz ponownie w czołówce Formuły 4
15-letni tarnowianin zakończył drugą rundę cyklu Formula Winter Series sięgając... więcej
Wymarzony debiut młodego tarnowskiego zawodnika w Formule 4
Maciej Gładysz zadebiutował w Formule 4 sięgając po dwa podia w klasyfikacji... więcej
Karting Grand Prix Tarnów 2024 już za nami!!
W dniu 10 luty 2024 roku odbyła się kolejna fascynująca rywalizacja za kółkiem... więcej
V RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI
Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.W... więcej
Zawodnik klubu TTSK K-TEAM Tarnów Maciej Gładysz rozpoczyna sezon F4 w Jerez
Jeden z najbardziej utytułowanych polskich kartingowców ostatnich lat... więcej
IV RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE JUŻ ZA NAMI
Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie.W... więcej
Motosport Myślenice gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!!
Stowarzyszenie Klub Motosport Myślenice, jak co roku, przyłącza się do zbiórki... więcej
INSIDE PZM w sporcie motocyklowym od 2024 roku
Polski Związek Motorowy od sezonu 2024 w sporcie motocyklowym wprowadza... więcej
Regulaminy Turniejów BRD oraz Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2023/2024
Zarząd Okręgowy PZM w Krakowie uprzejmie informuje, że na stronie internetowej... więcej

Klasyfikacja końcowa sezonu Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie 2023

Klasyfikacja końcowa sezonu Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie 2023 przedstawia się następująco:

 

Klasa MX 65

1. Bartosz PARKA - CAMK Człuchów

2. Tymoteusz DĄBROWSKI - KM Stryków

3. Emil DOBISZ - BKM Bielsko Biała

 

Klasa MX 85

1. Roch WUJEC - CAMK Człuchów

2. Kuba ŚWIERCZYŃSKI - KTM Novi Korona Kielce

3. Xavier WEIRAUCH - MTR Osielec

 

Klasa MX Junior

1. Wiktor PŁODZIK - KS LOBO Racing Przybyszowy

2. Olaf Eryk RESZCZYŃSKI - CAMK Człuchów

3. Jan ANTOS - KS LOBO Racing Przybyszowy

 

Klasa MX Masters

1. Tomasz DRÓŻDŻ - MKS TRYB Częstochowa

2. Grzegorz PASTUSZKA - ŚTM MOTO-MAX

3. Sebastian GRYGA - Moto Dąbrowa

 

Klasa MX 2 BiC

1. Szymon GROMCZAK - MTR Osielec

2. Tomasz LUBIŃSKI - EnduroRodeo

3. Maciej NOGOWSKI - ŚTM MOTO-MAX

 

Klasa MX 1 BiC

1. Rafał FRYDEL - MTR Osielec

2. Mateusz SOBIERSKI - Motopower Kleszczów

3. Grzegorz DRÓŻDŻ - ŚTM MOTO-MAX

 

Klasa MX Open

1. Łukasz PIWOWARCZYK - ŚTM MOTO-MAX

2. Dominik KAWULOK - AK Cieszyński

3. Mario BOLIBRUCH - Słowacja

 

Klasa MX Masters 50+

1. Sebastian GRYGA - Moto Dąbrowa

2. Lesław OCZOŚ - LAMBA

3. Mariusz CHRZANOWSKI - ŁKM Łowicz

 

Klasa MX Amator

1. Rafał MIKULSKI - NZ

2. Mateusz AUGUSTYN - KMX Racing

3. Hubert WIŚNIEWSKI - NZ

 

Klasyfikacja Klubowa

1. Motocross Team Rapacz Klub MTR Osielec

2. ŚTM MOTO - MAX

3. KS LOBO Racing Przybyszowy

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: