XV Legnicki Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych
Legnickie Towarzystwo Automobilowe organizuje w dniach 27-29.09.2019r. XV... więcej
BETARD SPARTA WROCŁAW W FINALE PGE EKSTRALIGI !!!
W rewanżowym spotkaniu półfinałowym o awans do wielkiego finału PGE EKSTRALIGI... więcej
Kolejna wygrana Szymona Łukaszczyka w Etoll Wyścigu Górskim Czarna Góra.
Szymon Łukaszczyk wygrał 12 Rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski... więcej
50 kierowców w powracającym wyścigu w Czarnej Górze - Jubileuszowe wyścigi górskie
50 kierowców w powracającym wyścigu w Czarnej Górze - Jubileuszowe wyścigi... więcej
TRZECI ROK RAJDU DEUTSCHMANN® TREBIŠOV PRZYNIÓSŁ TRZECIEGO ZWYCIĘZCĘ
Upalna letnia pogoda, a także dłuższa przerwa wakacyjna, były wynikiem... więcej
Sierpniowe europejskie sukcesy Sławka Murańskiego
Sławomir Murański oprócz startów w polskiej serii Rotax MAX Challenge, której... więcej
Treningowy start Sławomira Muranskiego na… torze LeMans!
LeMans – obiekt który w niektórych środowiskach fanów motosportu jest czczony... więcej
Urlop
ZO PZM informuje, że w dniach 14-30.08.2019r. będą inne godziny urzędowania... więcej
4.Runda Tarmac Masters - 2nd EcuMaster Rally 2019
W dniach 24-25.08.2019r. odbędzie się 4. Runda Tarmac Masters pn. 2nd EcuMaster... więcej
Cross Country Gaworzyce
W najbliższą niedzielę 11.08.2019r. Moto Klub Gaworzyce organizauje imprezę... więcej

LEON MADSEN WYGRAŁ BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND NA PGE NARODOWYM W WARSZAWIE

LEON MADSEN WYGRAŁ BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND NA PGE NARODOWYM W WARSZAWIE
poniedziałek, 20.05.2019

Leon Madsen przed Fredrikiem Lindgrenem i Patrykiem Dudkiem – taka była kolejność tegorocznego turnieju Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym.

Klasyfikacja końcowa:

Leon Madsen – 13 (1,1,2,2,2,2,3)
Fredrik Lindgren – 15 (1,3,1,3,2,3,2)
Patryk Dudek – 16 (3,1,3,3,3,2,1)
Niels Kristian Iversen – 14 (2,3,3,0,3,3,0)
Bartosz Smektała – 10 (3,0,1,3,3,0)
Bartosz Zmarzlik – 10 (3,0,2,3,1,1)
Antonio Lindbaeck – 10 (3,2,0,2,2,1)
Robert Lambert – 8 (0,2,2,1,3,0)
Martin Vaculik – 7 (2,3,2,0,0)
Matej Zagar – 7 (0,1,3,2,1)
Emil Sayfutdinov – 6 (0,0,3,2,1)
Tai Woffinden – 6 (1,2,1,0,2)
Jason Doyle – 5 (2,2,0,1,0)
Janusz Kołodziej – 4 (0,3,0,0,1)
Artem Laguta – 4 (2,1,0,1,0)
Max Fricke – 3 (1,0,1,1,w)
Dominik Kubera – ns
Rafał Karczmarz – ns
Bieg po biegu:

Lindbaeck, Doyle, Fricke, Kołodziej
Smektała, Iversen, Lindgren, Zagar
Dudek, Vaculik, Madsen, Lambert
Zmarzlik, Laguta, Woffinden, Sayfutdinov
Kołodziej, Lambert, Zagar, Sayfutdinov
Vaculik, Doyle, Laguta, Smektała
Lindgren, Woffinden, Dudek, Fricke
Iversen, Lindbaeck, Madsen, Zmarzlik
Dudek, Zmarzlik, Smektała, Kołodziej
Zagar, Madsen, Woffinden, Doyle
Iversen, Lambert, Fricke, Laguta
Sayfutdinov, Vaculik, Lindgren, Lindbaeck
Lindgren, Madsen, Laguta, Kołodziej
Dudek, Sayfutdinov, Doyle, Iversen
Zmarzlik, Zagar, Fricke, Vaculik
Smektała, Lindbaeck, Lambert, Woffinden
Iversen, Woffinden, Kołodziej, Vaculik
Lambert, Lindgren, Zmarzlik, Doyle
Smektała, Madsen, Sayfutdinov, Fricke (w)
Dudek, Lindbaeck, Zagar, Laguta
Półfinał 1. Lindgren, Dudek, Lindbaeck, Lambert
Półfinał 2. Iversen, Madsen, Zmarzlik, Smektała

Finał: Madsen, Lindgren, Dudek, Iversen

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: