Szkolenie sędziów sportu samochodowego – licencja klasy I i II
1. Termin:22 lutego 2020 (sobota)2. Miejsce:Automobilklub Sudecki, ul.... więcej
SZKOLENIE Sędziów Sportu Samochodowego – licencja st. I i II - Świdnica
SZKOLENIE Sędziów Sportu Samochodowego – licencja st. I i II1. Termin: 22... więcej
Kurs na licencję stopnia RN - 29.02-01.03.2020 Kłodzko
Kurs na licencję stopnia RN - 29.02-01.03.2020 Kłodzko Auto Moto Klub... więcej
Kurs na licencję stopnia RN - 29.02-01.03.2020 Kłodzko
Auto Moto Klub Kłodzko zaprasza kandydatów:- na zawodników sportu samochodowego... więcej
Marcin Dopierała, Adam Jaros, Sławomir Murański i Rafał Zabuski powołani do Kadry Narodowej 2020!
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego w Warszawie wraz z początkiem nowego... więcej
Zniżka 3x 30 dla PZM
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Członków jak również innych... więcej
Kurs na licencję stopnia RN - 08-09.02.2020 Świdnica
Kurs na licencję stopnia RN - 08-09.02.2020 Świdnica środa, 05.02.2020 1... więcej
70 lat PZM
Dzisiaj PZM obchodzi swoje 70. urodziny. 30 stycznia 1950 roku z... więcej
Grzegorz Grzyb - relacja TVP
Poniżej przedstawiamy wywiad z Grzegorzem Grzybem- naszym nowym Prezesem w... więcej
Kurs na licencję stopnia RN i Sędziego st. I, 25-26.01.2020 Bielany Wrocławskie
Kurs na licencję stopnia RN i Sędziego st. I, 25-26.01.2020 Bielany Wrocławskie... więcej

LEON MADSEN WYGRAŁ BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND NA PGE NARODOWYM W WARSZAWIE

LEON MADSEN WYGRAŁ BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND NA PGE NARODOWYM W WARSZAWIE
poniedziałek, 20.05.2019

Leon Madsen przed Fredrikiem Lindgrenem i Patrykiem Dudkiem – taka była kolejność tegorocznego turnieju Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym.

Klasyfikacja końcowa:

Leon Madsen – 13 (1,1,2,2,2,2,3)
Fredrik Lindgren – 15 (1,3,1,3,2,3,2)
Patryk Dudek – 16 (3,1,3,3,3,2,1)
Niels Kristian Iversen – 14 (2,3,3,0,3,3,0)
Bartosz Smektała – 10 (3,0,1,3,3,0)
Bartosz Zmarzlik – 10 (3,0,2,3,1,1)
Antonio Lindbaeck – 10 (3,2,0,2,2,1)
Robert Lambert – 8 (0,2,2,1,3,0)
Martin Vaculik – 7 (2,3,2,0,0)
Matej Zagar – 7 (0,1,3,2,1)
Emil Sayfutdinov – 6 (0,0,3,2,1)
Tai Woffinden – 6 (1,2,1,0,2)
Jason Doyle – 5 (2,2,0,1,0)
Janusz Kołodziej – 4 (0,3,0,0,1)
Artem Laguta – 4 (2,1,0,1,0)
Max Fricke – 3 (1,0,1,1,w)
Dominik Kubera – ns
Rafał Karczmarz – ns
Bieg po biegu:

Lindbaeck, Doyle, Fricke, Kołodziej
Smektała, Iversen, Lindgren, Zagar
Dudek, Vaculik, Madsen, Lambert
Zmarzlik, Laguta, Woffinden, Sayfutdinov
Kołodziej, Lambert, Zagar, Sayfutdinov
Vaculik, Doyle, Laguta, Smektała
Lindgren, Woffinden, Dudek, Fricke
Iversen, Lindbaeck, Madsen, Zmarzlik
Dudek, Zmarzlik, Smektała, Kołodziej
Zagar, Madsen, Woffinden, Doyle
Iversen, Lambert, Fricke, Laguta
Sayfutdinov, Vaculik, Lindgren, Lindbaeck
Lindgren, Madsen, Laguta, Kołodziej
Dudek, Sayfutdinov, Doyle, Iversen
Zmarzlik, Zagar, Fricke, Vaculik
Smektała, Lindbaeck, Lambert, Woffinden
Iversen, Woffinden, Kołodziej, Vaculik
Lambert, Lindgren, Zmarzlik, Doyle
Smektała, Madsen, Sayfutdinov, Fricke (w)
Dudek, Lindbaeck, Zagar, Laguta
Półfinał 1. Lindgren, Dudek, Lindbaeck, Lambert
Półfinał 2. Iversen, Madsen, Zmarzlik, Smektała

Finał: Madsen, Lindgren, Dudek, Iversen

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: