3 Runda Tarmac - Rajdowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - RO i SKJS
W najbliższy weekemd 15-16.06.2024r. w Bolkowie odbędzie się 3 runda Tarmac -... więcej
Puchar Sudetów Cross Country II Runda Ziębice
W najbliższą niedzielę 09.06.2024r. zapraszamy do Ziębic na II Rundę Pucharu... więcej
26. Finał Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego
 Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w tym roku... więcej
26.Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
Gotowi na wielki finał?Już  poniedziałek 03.06 najlepsze drużyny z całej... więcej
KOLEJNY SPRAWDZIAN DLA MŁODYCH SPARTAN – TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW W ŁODZI
 W Łodzi odbył się kolejny turniej Zaplecza Kadry Juniorów, w którym... więcej
WYSOKA WYGRANA Z EBUT.PL STALĄ GORZÓW NA OLIMPIJSKIM
Betard Sparta Wrocław wygrała z Ebut.pl Stalą Gorzów 56:34 – na początku... więcej
1 Dolnośląski Rajd Legend 30-31.08.2024r.
Auto Moto klub Kłodzko jest organizatorem 1 Dolnośląskiego Rajdu Legend.Poniżej... więcej
Komunikat nr 4 OKSS
Komunikat nr 4 OKSS
Szkolenie na licencje ND-R, 18-19.05.2024 r., Świdnica
 1. Termin:18.05.2024 - 19.05.2024 (sobota - niedziela)2. Miejsce:Sala... więcej

BETARD SPARTA WYGRYWA NA OLIMPIJSKIM 53:37

 

Mecz Betard Sparty Wrocław z Zooleszcz GKM Grudziądz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 53:37. Spotkanie miał wyrównany przebieg, ale od początku to Spartanie budowali przewagę.

Aż trzech zawodników Betard Sparty – Laguta, Janowski i Bewley – zakończyło mecz z dorobkiem 12 punktów i bonusa. W zespole gości najlepiej punktował Jaimon Lidsey, zdobywca 12 punktów.

Wyniki:

Betard Sparta Wrocław – 53

Tai Woffinden – 6 (3,3,0,0)
10. Daniel Bewley – 12+1 (3,2*,3,1,3)
11. Bartłomiej Kowalski – 8+3 (2*,0,1*,3,2*)
12. Artiom Łaguta – 12+1 (2,3,2,3,2*)
13. Maciej Janowski – 12+1 (1*,2,3,3,3)
14. Marcel Kowolik – 2 (0,1,1)
15. Jakub Krawczyk – 1 (1,0,0)
16. Filip Seniuk – ns

ZOOleszcz GKM Grudziądz – 37

Max Fricke – 5+2 (1,1,1*,1*,1)
2. Jaimon Lidsey – 12 (3,3,2,2,2,0)
3. Kacper Pludra – 2 (0,2,0,-,-)
4. Wadim Tarasienko – 8+1 (2,1*,2,2,0,1)
5. Jason Doyle – 4 (0,1,3,0)
6. Kevin Małkiewicz – 2+1 (2*,0,0)
7. Kacper Łobodziński – 4+1 (3,0,1*)
8. Jan Przanowski – ns

Bieg po biegu:

(64,52) Woffinden, Kowalski, Fricke, Pludra – 5:1 – (5:1)
2. (65,22) Łobodziński, Małkiewicz, Krawczyk, Kowolik – 1:5 – (6:6)
3. (63,80) Lidsey, Łaguta, Janowski, Doyle – 3:3 – (9:9)
4. (64,29) Bewley, Tarasienko, Kowolik, Małkiewicz – 4:2 – (13:11)
5. (64,43) Łaguta, Pludra, Tarasienko, Kowalski – 3:3 – (16:14)
6. (64,54) Lidsey, Janowski, Fricke, Krawczyk – 2:4 – (18:18)
7. (64,25) Woffinden, Bewley, Doyle, Łobodziński – 5:1 – (23:19)
8. (64,46) Janowski, Tarasienko, Kowolik, Pludra – 4:2 – (27:21)
9. (64,07) Bewley, Lidsey, Fricke, Woffinden – 3:3 – (30:24)
10. (64,70) Doyle, Łaguta, Kowalski, Małkiewicz – 3:3 – (33:27)
11. (64,50) Łaguta, Tarasienko, Fricke, Woffinden – 3:3 – (36:30)
12. (64,72) Kowalski, Lidsey, Łobodziński, Krawczyk – 3:3 – (39:33)
13. (64,21) Janowski, Lidsey, Bewley, Doyle – 4:2 – (43:35)
14. (64,91) Kowalski, Janowski, Fricke, Tarasienko – 5:1 – (48:36)
15. (64,35) Bewley, Łaguta, Tarasienko, Lidsey – 5:1 – (53:37)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: