Szkolenie dla sędziów sportu motocyklowego
Okręgowa Komisja Sportu Motocyklowego PZM w Opolu na podstawie RSM-ZO pkt.7... więcej
Ogólnopolskie szkolenie OSP
Serdecznie zapraszamy na ogólnopolskie szkolenie Organizatorów Sportu... więcej
Rajd Pań `2024
 Opolskie Stowarzyszenie Automobilistów zaprasza na Samochodowy Rajd... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego
Zapraszamy na Szkolenie Sędziów Sportu Samochodowego1. Termin: 27.01.2024... więcej
Podsumowanie sezonu 2023
Zapraszamy na GALĘ SPORTU MOTOROWEGO ZO PZM Opole 2023w sali Orła Białego... więcej
Plebiscyt Sportowy Nowej Trybuny Opolskiej
ruszył Plebiscyt Sportowy Nowej Trybuny Opolskiej..Trener Kolejarza Opole... więcej
Plebiscyt Sportowy Nowej Trybuny Opolskiej
Trwa Plebiscyt Sportowy Nowej Trybuny Opolskiej 2023W kategorii Sportowy Talent... więcej
Gala Trialowego Pucharu Śląska
W niedzielę 26.11.2023r odbyło się podsumowanie sezonu Trialowych Mistrzostwa... więcej
Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski KLUBOWYM MISTRZEM POLSKI
Wdniu 25.11.2023 odbyła się Gala Turystyki PZM w Szczyrku.BYŁO pięknie i... więcej
1 Sprint Festiwalowy
W sobotę 25 listopada na terenie żwirowni w Starych Siołkowicach odbył się I... więcej

Sukcesy HAWI 2023

Sukcesy klubu HAWI w sporcie motocyklowym w sezonie 2023
Konkurencja ENDURO (rajd szosowo-terenowy):
Hawi Racing Team – Klubowy drugi Wicemistrz Polski
Hawi Racing Team – Mistrz Polski Zespołów Sponsorskich
Damian Musiał – Wicemistrz Polski w klasie E1
– drugi Wicemistrz Polski w klasyfikacji generalnej
– drugi wicemistrz IPONE Enduro Cross Series w klasie Prestige
Wojciech Latała – Wicemistrz Polski w klasie E2/E3
– 7. miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski
– wicemistrz IPONE Enduro Cross Series w klasie Prestige
Maja Kozłowska – Wicemistrzyni Polski w klasie Kobiet
– wicemistrzyni IPONE Enduro Cross Series w klasie Ladies
– zwyciężczyni IPONE Enduro Cross Series w klasyfikacji Sherco Gold Cup
– uczestniczka Mistrzostw Czech EnduroSprint
Patryk Kuleszo – 4. miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski
– 4. miejsce w klasie E1 Mistrzostw Polski
– członek kadry narodowej / uczestnik Mistrzostw Europy Enduro
Sylwester Karpowicz – 3. miejsce w klasie Junior 125 Pucharu Polski
Igor Gromek – 4. miejsce w klasie Junior 125 Mistrzostw Polski
– drugi wicemistrz IPONE Enduro Cross Series w klasie Champion E1
Grzegorz Bogulak – 6. miejsce w klasie E1 Mistrzostw Polski
– wicemistrz IPONE Enduro Cross Series w klasie Champion E1
– uczestnik Mistrzostw Europy Enduro
Bartosz Kownacki – wicemistrz IPONE Enduro Cross Series w klasie Junior 65
Maciej Brawata – wicemistrz IPONE Enduro Cross Series w klasyfikacji Sherco Gold Cup
Konkurencja CROSS CUNTRY (wyścigi terenowe):
Hawi Racing Team – klubowy wicemistrz Pucharu Śląska i Opolszczyzny
Marta Wieczorek – zdobywczyni Pucharu Śląska i Opolszczyzny w klasie Kobiet
Igor Gromek – wicemistrz Pucharu Śląska i Opolszczyzny w klasie Junior 21
Fabian Bucholc – drugi wicemistrz Pucharu Śląska i Opolszczyzny w klasie Junior 85

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: