"Uroki Lubelszczyzny 2019" - relacja
W Gminnej Bibliotece  w Jabłoniu 1 września  na starcie 21 Rundy... więcej
"Uroki Lubelszczyzny 2019"
Uroki Lubelszczyzny 2019” Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie zaprasza na... więcej
VI MOTOZŁAZ (V motocyklowa runda MPPZ) za nami - relacja z rajdu
Pierwszy weekend sierpnia był nie lada gratką i wyczekiwanym terminem dla moto-... więcej
Na zawsze w Naszych sercach
Przepełnieni żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 3 sierpnia podczas... więcej
Msza polowa pamięci Łukasza Lonki
W środę 31 lipca, na torze motocrossowym w Lubartowie odbędzie się msza święta... więcej
Brak akceptacji dla "OlszanaEnduroRace III edycja"
W imieniu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego informujemy, że zawody... więcej
VI motozłaz- Mistrzstwa Polski Pojazdów zabytkowych - motocykle
Federacja Zmotoryzowanych  zaprasza w dniach  01-04 sierpnia 2019... więcej
"Klasyczna Roskosz" - II Runda Mistrzostw Okręgu lubelskiego w turystyce
Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza w dniu 28 lipca  na II Rundę... więcej
Ranking miast przyjaznych kierowcom 2019
Miasto bez korków i kolizji, po którym jazda jest niedroga, przyjemna i szybka... więcej
Pismo BST PZM dot. nielegalnych zawodów pod nazwą "II Przystanek Enduro Kids"
/pliki/zo/lublin/pismo_do_zarzadow_okregowych_pzm-1.pdf

Podsumowanie sezonu 2018 w turystyce w okręgu lubelskim

W dniu 2 marca w siedzibie PZM w Lublinie zostały wręczone puchary, ksiązki dla najleszych uczestników w Turystyczno - Mototorowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego. Na zakończeniu byli obecni członkowie Okręgowej Komisji SportuPopularnego i Turystyki oraz Wiceprezes ZO PZM Lublin Grzegorz Gorczyca który  wręczał wyróżnienia.

Oto lista nagrodzonych:

Klasyfikacja Kierowców

Mistrz Okręgu Lubelskiego – Bartłomiej Parafiniuk – AK Bialskopodlaski

Wicemistrz Okręgu Lubelskiego  - Adrianna Chodkowska – KM Pionier Lublin

II Wicemistrz Okręgu Lubelskiego – Adam Chazan – AK Bialskopodlaski

IV miejsce – Marcin Rogulski – AK Bialskopodlaski

V miejsce – Monika Krysa – KM Pionier Lublin 

Klasyfikacja Pilotów

Mistrz Okręgu Lubelskiego – Wioletta Jaworska – KM Pionier Lublin

Wicemistrz Okręgu Lubelskiego  - Michał Parafiniuk– AK Bialskopodlaski

II Wicemistrz Okręgu Lubelskiego – Elżbieta Chazan – AK Bialskopodlaski

IV miejsce – Agnieszka Sakowicz– AK Bialskopodlaski

V miejsce – Anna Mazurek – KM Pionier Lublin 

Klasyfikacja Klubowa

Mistrz Okręgu Lubelskiego – Automobilklub Bialskopodlaski

Wicemistrz Okręgu Lubelskiego  - Klub Motorowy „Pionier” Lublin

II Wicemistrz Okręgu Lubelskiego – Automobilklub Chełmski

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: