Zapraszamy na 3 Retro Majówkę - I Runda Weteranów Szos
Federacja Zmotoryzowanych serdecznie zaprasza na III Turystyczną Retro Majówkę... więcej
Szwajcaria Podlaska 2024 już 14 kwietnia!!! ZAPRASZAMY
Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza na Turystyczny Rajd Samochodowy, 2 rundę... więcej
V Rajd Ziemi Lubelskiej - II runda MPPZ - zaproszenie
Federacja Zmotoryzowanych serdecznie zaprasza do Lublina na  V Rajd... więcej
III Super Sprint Puchar Budomex 24.03.2024
W ramach Pucharu Budomex odbędzie się:III Super Sprint – Amatorska... więcej
II Super Sprint - Puchar Elizówka
W ramach Pucharu Elizówka(I runda) odbędzie się:II Super Sprint –... więcej
Podsumowanie sezonu 2023
Już w najbliższą sobotę tj. 3 lutego w siedzibie PZM  w Lublinie, odbędzie... więcej
Bartosz Zmazlik o krok od zdobycia tytułu Najlepszego Sportowca Roku 2023
Bartosz Zmarzlik, podobnie jak rok temu, zajął 2. miejsce w Plebiscycie... więcej
Relacja z 5 Rajdu Bialskiego
5. Rajd Bialski odbył się 30 grudnia 2023, tuż przed nowym rokiem:-) Impreza... więcej
Klasyfikacja Turystyczno Motorowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego 2023
Za nami sezon 2023, poniżej klasyfikacja końcowa Turystyczno Motorowych... więcej

Bartosz Zmazlik o krok od zdobycia tytułu Najlepszego Sportowca Roku 2023

Bartosz Zmarzlik, podobnie jak rok temu, zajął 2. miejsce w Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2023 roku. Statuetka za 1. miejsce trafiła do Igi Świątek, a trzecie miejsce zajął Aleksander Śliwka.

Najlepsza „10” w 89. Plebiscycie „PS” na Najlepszego Sportowca Polski:

1. Iga Świątek (tenis)

2. Bartosz Zmarzlik (żużel)

3. Aleksander Śliwka (siatkówka)

4. Natalia Kaczmarek (lekkoatletyka)

5. Piotr Żyła (skoki narciarskie)

6. Wojciech Nowicki (lekkoatletyka)

7. Hubert Hurkacz (tenis)

8. Martyna Klatt i Helena Wiśniewska (kajakarstwo)

9. Renata Knapik-Miazga, Martyna Swatowska-Wenglarczyk, Magdalena Pawłowska i Ewa Trzebińska (szermierka)

10. Adrian Meronk (golf)

Pozostałe nagrody:

Trener roku: Nikola Grbić (trener siatkarskiej reprezentacji mężczyzn)

Drużyna roku: siatkarska reprezentacja mężczyzn

Sportowe wydarzenie roku: Diamentowa Liga – memoriał Kamili Skolimowskiej

Sport bez barier: Witold Skupień (paranarciarstwo biegowe)

Nadzieja Olimpijska – Paryż 2024: Adrianna Kąkol (kajakarstwo)

Superczempion: Jakub Błaszczykowski (były reprezentant Polski w piłce nożnej)

Mecenas sportu dzieci i młodzieży: Orlen S.A.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: