Weekend Karola Krupy
Karol Krupa (Borg Warner Polish Racing Team, Skoda Fabia CT) podczas... więcej
Piąta wygrana Karola Krupy w tym sezonie
Karol Krupa (Skoda Fabia CT) lider klasyfikacji generalnej Górskich... więcej
Jubileuszowe 25. Grand Prix Sopot – Gdynia: emocje gwarantowane
Mimo, iż starty bolidów na trasie Sopot – Gdynia są od lat motorsportową... więcej
12 – 14 sierpnia 2022 Jubileuszowe 25. Grand Prix Sopot Gdynia
- 12 – 14 sierpnia 2022 Jubileuszowe 25. Grand Prix Sopot Gdynia-... więcej
Szkolenie Sędziów Sportu Samochodowego
W dniu 27.07.2022 odbyło się szkolenie dla Sędziów Sportu Samochodowego.Wzięło... więcej
IV Rajd Dan-Car
W dniach 29.04. - 6.05. członkowie Automobilklubu Bytowskiego przejechali... więcej
VII Wystawa Pojazdów Zabytkowych i Klasycznych
Tradycyjnie w Dni Bytowa, czyli w drugą niedzielę lipca (10.07.) odbyła się... więcej
Trabbi meets Polski Fiat w dniach 1-4 lipca 2022 r.
Członkowie Trabbi -Buggy-Club 93  e.V. z Anklam w Meklemburgii w dniach 1-... więcej
Biuro nieczynne
W dniach 11-22.2022 biuro ZO PZM Gdańsk będzie nieczynne
Maraton rowerowy w Mędrzechowie
W dniu 0.3.07.2033 ratownicy drogowi ZO PZM w Gdańsku, zabezpieczali maraton... więcej

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils [AWIZOWANE SKŁADY]

Prezentujemy awizowane składy na niedzielny mecz 10. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils (19 czerwca, godz. 14). Rozegranie spotkania będzie uzależnione od tego, czy w pierwotnym terminie 18 czerwca odbędą się zawody European U23 Team Speedway Championship w Elgane oraz Speedway Euro Championship ECC w Krsko.

Trans MF Landshut Devils
1. Kai Huckenbeck
2. Kim Nilsson
3. Erik Riss
4. Mads Hansen (U24)
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Erik Bachhuber
8.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9. Adrian Gała
10. Rasmus Jensen
11. Jakub Jamróg
12. Viktor Trofimov (U24)
13. Timo Lahti
14. Miłosz Wysocki
15. Kamil Marciniec
16. 

Sędzia: Rafał Kobak
Komisarz toru: Krzysztof Guz
Komisarz techniczny: Rafał Wojciechowski
Przewodniczący Jury: Zbigniew Kuśnierski
Transmisja w Canal+ Online.

UWAGA. Zawody zostaną przełożone na inny termin w wypadku:
1.  Przełożenia zawodów European U23 Team Speedway Championship w Elgane z dnia 18.06.2022r. na dzień 19.06.2022r. ze względu na start zawodników Noricka Bloedorna i Erika Bachhubera (Landshut) - na wniosek klubu z Landshut.

2.  Przełożenia zawodów Individual Speedway Euro Championship ECC w Krsko z dnia 18.06.2022r. na dzień 19.06.2022 r. ze względu na start  zawodników Kaia Huckenbecka, Dimitriego Berge (Landshut) oraz Rasmusa Jensena i Timo Lahtiego (Gdańsk) - na wniosek obu klubów.

 

 

Autor: Redakcja

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share