Przejazd i piknik pojazdów zabytkowych pn. "Święto flagi tradycją narodową" 2024
Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora Automobilklubu Toruńskiego na... więcej
Turystyczny Rajd Samochodowy 3. runda TSMO
Zapraszamy WSZYSTKICH do wzięcia udziału w Turystycznym Rajdzie Samochodowym... więcej
1. runda Kartingowych Mistrzostw Polski
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
Zmiana daty 1 rundy Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy
Spieszymy poinformować Was, że z powodów niezależnych od organizatora, 1. runda... więcej
Poznaliśmy składy drużyn, Wielkiego Finalu Drużynowych Mistrzostw Europy na żużlu
Poznaliśmy składy wszystkich drużyn, które wystąpią w Wielkim Finale... więcej
Śp. Tadeusz Władyko
Ze smutkiem informujemy,że dnia 27.03.2024 r. zmarł w wieku 97 latnasz Honorowy... więcej
Zdrowych, Spokojnych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych 2024
Zdrowych, Spokojnych i PogodnychŚwiąt Wielkanocnych 2024życzyPrezes ZO PZM w... więcej
Prezentacja zespołu KS Apator Toruń !!!
Już 2-go kwietnia 2024 roku w Auli UMK w Toruniu odbędzie się prezentacja... więcej
Derbowy sparing: KS Toruń - GKM Grudziądz
W najbliższy piątek tj. 29 marca o godzinie 17:00 na Motoarenie w Toruniu... więcej
1. runda Kartingowy ROK Cup Poland 2024
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej

Bartosz Zmarzlik wygrywa Kryterium Asów !!!

Bartosz Zmarzlik wygrał XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda w Bydgoszczy.

Indywidualny Mistrz Świata nie stracił w tych zawodach punktu!

Na podium stanęli także Szymon Woźniak i Artem Laguta (pokonał w biegu dodatkowym Jasona Doyle’a).

Kryterium było jednocześnie XX Memoriałem Zbigniewa Raniszewskiego. Z tej okazji przyznano nagrodę za najlepszy czas. Najszybszy okazał się Szymon Woźniak !!!

Najlepszym z Polonistów (6. miejsce) był Krzysztof Buczkowski, który w kilku biegach rozgrzał bydgoską publiczność swoimi znakomitymi akcjami. Tyle samo „oczek” – 9 – zdobył Kai Huckenbeck.

1. Bartosz Zmarzlik (Orlen Oil Motor Lublin) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Szymon Woźniak (ebut.pl Stal Gorzów) – 12 (3,3,3,0,3)
3. Artiom Łaguta (Betard Sparta Wrocław) – 10+3 (1,3,2,3,1)
4. Jason Doyle (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 10+2 (2,3,t,3,2)
5. Jarosław Hampel (NovyHotel Falubaz Zielona Góra) – 9 (3,0,1,3,2)
6. Krzysztof Buczkowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 9 (2,2,3,2,0)
7. Kai Huckenbeck (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 9 (2,0,2,2,3)
8. Dominik Kubera (Orlen Oil Motor Lublin) – 9 (0,2,2,2,3)
9. Patryk Dudek (KS Apator Toruń) – 6 (0,0,3,1,2)
10. Andrzej Lebiediew (Fogo Unia Leszno) – 6 (0,2,2,1,1)
11. Andreas Lyager (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 6 (1,1,1,1,2)
12. Wiktor Przyjemski (Orlen Oil Motor Lublin) – 5 (3,1,1,0,w)
13. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 5 (2,1,0,2,0)
14. Tim Soerensen (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 5 (1,2,1,0,1)
15. Mateusz Szczepaniak (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 4 (1,1,0,1,1)
16. Daniel Jeleniewski (Unia Tarnów) – 0 (0,0,0,-,-)
17. Olivier Buszkiewicz (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 0 (0,0)
18. Franciszek Karczewski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 0 (0)

źródło: www.polonia.bydgoszcz.pl

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: